Valsts prezidents Rīgas pilī tiekas ar OECD ģenerālsekretāru


foto;Valsts prezidenta kanceleja
"Esmu gandarīts, ka manas prezidentūras laikā Latvijai ir izdevies sasniegt valsts attīstībai nozīmīgo mērķi – pievienošanos Ekonomiskās attīstības un sadarbības organizācijai (OECD). Vēlos pateikties jums, OECD ģenerālsekretāra kungs, par lielo atbalstu, ko Jūs sniedzāt Latvijai pievienošanās procesā,"

2019. gada 29. maijā Rīgas pilī tiekoties ar OECD ģenerālsekretāru Anhelu Guriju (Angel Gurria), uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Latvija augstu novērtē OECD ieguldījumu daudzu Latvijas politiku pilnveidošanai. Kaut arī Latvijas IKP uz vienu iedzīvotāju ir ievērojami tuvinājies OECD valstu vidējam līmenim, tomēr mums ir jāturpina aktīvs darbs, uzstādot arvien ambiciozākus mērķus, lai nodrošinātu mūsu valsts ilgtspējīgu attīstību un sabiedrības labklājību,” sacīja Valsts prezidents.

Tikšanās laikā puses pārrunāja OECD Ekonomikas un Vides pārskatos ietvertās rekomendācijas un Latvijas progresu ceļā uz iekļaujošu un ilgtspējīgu valsts attīstību, t.sk., sasniegto un turpmāk veicamo nevienlīdzības mazināšanā, ēnu ekonomikas apkarošanā, vides aizsardzībā, digitalizācijas un e-prasmju jomā, kā arī labas pārvaldības principu ievērošanā valsts kapitālsabiedrību pārvaldībā.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri  granulu katli