Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiekas ar tieslietu ministru Jāni Bordānu


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Pirmdien, 2019. gada 25. martā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, lai uzklausītu ministra redzējumu par nozarē veicamajiem darbiem un prioritātēm.

Tikšanās laikā Valsts prezidents uzsvēra: “Sabiedrība sagaida, ka tiks turpināts darbs, lai uzlabotu situāciju tiesiskuma jomā, īpaši veicinot pēc iespējas ātrāku lietu izskatīšanu un samazinot pieņemto tiesas spriedumu mainību.”


foto;Valsts prezidenta kanceleja

Abas amatpersonas bija vienisprātis, ka tiesiskās vides pilnveidošana ir būtisks priekšnosacījums, lai Latvijā veidotos droša uzņēmējdarbības vide, kas sekmētu investīcijas Latvijā.

Valsts prezidents norādīja, ka būtiski stiprināt tieslietu sistēmas spēju un vēlmi cīnīties ar negodprātīgiem tiesnešiem, kā arī uzlabot disciplināratbildības un profesionālās darbības novērtēšanas procedūras tiesnešiem. “Sabiedrībai ir tiesības prasīt no tiesnešiem augstu uzvedības standartu, un valstij tas jānodrošina,” uzsvēra Raimonds Vējonis.

Tieslietu ministrs tikšanās laikā Valsts prezidentu informēja, ka par savas darbības prioritātēm izvirzījis darbu pie tiesas, prokuratūras un advokatūras atbildības stiprināšanas, uz taisnīgu rezultātu orientētas tiesu sistēmas izveidošanas un drošas uzņēmējdarbības vides Latvijā veidošanas.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis plānojis tikties ar visiem Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ministriem, lai uzklausītu ministru redzējumu par viņu pārraugāmajās nozarēs veicamajiem darbiem un prioritātēm 2019. gadā un turpmākajos gados. Līdz šim Valsts prezidents jau ir ticies ar finanšu, ekonomikas, zemkopības, iekšlietu, satiksmes, veselības un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriem.

 

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums