LTRK padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru J.Pūci

Pirmdien, 18.martā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķus un turpmāko virzību, kā arī citus aktuālus jautājumus.

LTRK aktīvi uzsākusi diskusijas par ATR visos Latvijas reģionos, lai no uzņēmējdarbības viedokļa meklētu labāko risinājumu reformas veikšanai. Līdz šim jautājumi par pašvaldību motivāciju piesaistīt un noturēt biznesu, kā arī nodrošināt ekonomiski pamatotu pakalpojumu sniegšanu, pārrunāti Bauskā, Saldū, Jēkabpilī, Valmierā un Daugavpilī, uzklausot gan pašvaldību pārstāvju, gan vietējo uzņēmēju viedokļus. Savukārt 5.aprīlī Jelgavā notiks plašs forums, lai vienotos par turpmākajiem soļiem ATR turpināšanai.

“Mēs vēlamies, lai pašvaldības būtu motivētas noturēt esošo biznesu un piesaistītu jaunus uzņēmumu un investīcijas. Pašreiz likumdošana neveicina šādu situāciju, tādēļ nepieciešamas izmaiņas,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis, piebilstot, ka viens no rīkiem varētu būt nodokļu sistēmas maiņa.

Slēgtas tikšanās laikā ar LTRK padomes locekļiem plānots pārrunāt VARAM plānoto administratīvi teritoriālās reformas realizēšanai, kā arī turpmākos soļus un ieviešanas grafiku.

LTRK
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums