Ārlietu ministrs pateicas Spānijas vēstniekam par ieguldījumu divpusējo attiecību stiprināšanā


foto;Ārlietu ministrija
2018. gada 4. oktobrī atvadu vizītē ārlietu ministrs E. Rinkēvičs pieņēma Spānijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Pedro Migelu Himenesu-Načeru (Pedro Miguel Jiménez Nácher).

Tikšanās laikā ministrs izteica gandarījumu par aktīvo Latvijas un Spānijas politisko dialogu un pateicās par vēstnieka ieguldījumu abu valstu sadarbības stiprināšanā. Puses augstu novērtēja savstarpējo vizīšu apmaiņu un atbalsta līmeni, sadarbojoties starptautiskajās organizācijās.

E. Rinkēvičs pateicās par Spānijas ieguldījumu reģiona drošības stiprināšanā, īpaši uzsverot Spānijas karavīru dalību NATO daudznacionālajā kaujas grupā Latvijā. Atzīmējot aktīvās Latvijas un Spānijas attiecības, puses bija vienisprātis par lielo potenciālu sadarbības stiprināšanai, koordinējot viedokļus ES un NATO aktuālajos jautājumos.

Informācijai

Pedro Migels Himeness-Načers darba gaitas ārlietu dienestā uzsāka 1987. gadā. Pirms nozīmēšanas par vēstnieku Latvijā 2014. gada septembrī viņš bija Spānijas ģenerālkonsuls Nadorā, Marokā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli