Ārlietu ministrs piedalīsies Eiropas Savienības Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta ...


foto;Ārlietu ministrija
Ārlietu ministrs piedalīsies Eiropas Savienības Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē

2018. gada 14. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

ES Vispārējo lietu padomes sanāksmē ministri apmainīsies viedokļiem par 28. un 29. jūnija Eiropadomes darbakārtības projektu, kā arī pievērsīsies aktuālajai situācijai jautājumā par likuma varu Polijā.

Sanāksmē Eiropas Komisija (EK) iepazīstinās ministrus ar 2. maijā publicēto ES daudzgadu budžeta pakotni 2021.–2027. gadam. Par to plānota sākotnējā ministru viedokļu apmaiņa.

Savukārt Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmē ministri uzsāks 28. vai 29. jūnija Eiropadomes sanāksmes 50. panta formātā sagatavošanas darbu un uzklausīs ES sarunveža sniegto informāciju par aktuālo sarunās par Apvienotās Karalistes izstāšanos no ES.

Informācijai

Vispārējo lietu padomes sanāksmes notiek reizi mēnesī, un 2018. gada pirmajā pusgadā to vada ES Padomes prezidējošā valsts Bulgārija.

Vispārējo lietu padomes sanāksmes ES 27 dalībvalstu sastāvā (50. panta formātā) tiek izskatīti jautājumi, kas saistīti ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības sarunu procesu.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli