Latvijas un Igaunijas ārlietu ministri pasniegs ikgadējo Valodu balvu

2018. gada 16. maijā darba vizītē Latvijā ieradīsies Igaunijas ārlietu ministrs Svens Miksers (Sven Mikser). Tikšanās laikā ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču plānots pārrunāt divpusējās un reģionālās sadarbības attīstību, kā arī apmainīties viedokļiem par aktuālajiem jautājumiem reģiona drošības politikā, Austrumu partnerībā un Eiropas Savienības (ES) dienaskārtībā, īpašu uzmanību pievēršot nākamajam ES daudzgadu budžetam un sadarbībai ar Lielbritāniju pēc tās izstāšanās no ES.

Vizītes laikā abi ministri svinīgā ceremonijā pasniegs Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju ikgadējo Valodu balvu. Šogad balva par ieguldījumu latviešu un igauņu valodu popularizēšanā tiks pasniegta jau devīto reizi.

Valodu balvas mērķis ir abu valstu divpusējās sadarbības stiprināšana, veicinot latviešu un igauņu valodas apguvi un izmantošanu, latviešu–igauņu un igauņu–latviešu tulkotāju aktivitāti daiļliteratūras, politisko, zinātnisko un citu tekstu tulkošanā, kā arī sekmēt latviešu un igauņu valodu pētnieku un valodas skolotāju ieguldījumu latviešu valodas popularizēšanā Igaunijā un igauņu valodas popularizēšanā Latvijā. Valodu balvas vērtība ir 3000 eiro, un tās fondu veido vienlīdzīgi Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju ieguldījumi.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli