Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzsver veiksmīgo sadarbību ar Izraēlu


foto;Ārlietu ministrija
11. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Izraēlas Valsts Kneseta priekšsēdētāju Jūliju Joelu Ēdelšteinu (Yuli-Yoel Edelstein), kurš ieradies vizītē Latvijā. Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja Latvijas un Izraēlas divpusējās attiecības, uzsverot regulāra politiskā dialoga un vizīšu nozīmi, kā arī vēlmi paplašināt sadarbību ekonomikā. E. Rinkēvičs norādīja, ka nākamgad plānotās Latvijas simtgades svinības sniedz iespējas paplašināt sadarbību arī kultūrā. Savukārt J.J. Ēdelšteins uzsvēra abu valstu draudzīgās attiecības un potenciālu veidot vēl ciešāku, praktiskāku sadarbību gan Latvijai, gan Izraēlai interesējošās jomās, piemēram, kiberdrošības jautājumos.

Sarunā puses pārrunāja aktualitātes Tuvo Austrumu reģionā un Tuvo Austrumu miera procesā. E. Rinkēvičs izteica atbalstu divu valstu risinājumam, kas panākams tiešās sarunās, ievērojot abu pušu intereses.

Vizītes laikā Latvijā Kneseta priekšsēdētājs tikās arī ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Ministru prezidentu Māri Kučinski, Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu un komisijas pārstāvjiem, kā arī apmeklēja Okupācijas muzeju un piedalījās piemiņas brīdī Ebreju piemiņas memoriālā Rumbulā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana