Valsts prezidents aicina Saeimu izvērtēt I.Sudrabas atbilstību parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas amatam


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 2017. gada 28. jūlijā, Rīgas pilī tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Tikšanās laikā Valsts prezidents aicināja Saeimu izvērtēt, vai parlamentārās izmeklēšanas komisija, saistībā ar viesnīcā Rīdzene notikušajām sarunām, Ingunas Sudrabas vadībā spēs izpildīt Saeimas dotos uzdevumus, stiprinās sabiedrības uzticēšanos valsts varai un tiesiskumam.

Valsts prezidents arī informēja, ka šodien Saeimas frakciju vadītājiem ir nosūtījis vēstuli, kurā aicina izvērtēt I.Sudrabas atbilstību parlamentārās komisijas vadītājas amatam.

“Lai komisija varētu īstenot tai uzticētos uzdevumus un sasniegt rezultātu, visiem tās locekļiem nepieciešama laba reputācija un jābauda sabiedrības atbalsts. Nedrīkst pastāvēt šaubas par komisijas locekļu iespējamu ieinteresētību vai citi apstākļi, kas var radīt šķēršļus kvalitatīvam un efektīvam komisijas darbam, ” uzsver Raimonds Vējonis.

 

Valsts prezidenta 2018. gada 28. jūlijā Saeimas frakcijām nosūtītās vēstules - http://www.president.lv/pk/content/?art_id=25104

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana