E. Rinkēvičs aicina Kazahstānu stiprināt ekonomisko sadarbību ar Latviju


foto; Ārlietu ministrija
10. janvārī ANO Drošības padomes atvērto debašu laikā Ņujorkā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Kazahstānas ārlietu ministru Kairatu Abdrakhmanovu (Kairat Abdrakhmanov).

Sarunas laikā E. Rinkēvičs aicināja turpināt darbu, lai stiprinātu divpusējās ekonomiskās attiecības. “Latvija ir īpaši ieinteresēta turpināt attīstīt sadarbību tranzīta, loģistikas un transporta nozarēs. Vienlaikus Latvija vēlas attīstīt sadarbību arī vides aizsardzības un tīro tehnoloģiju jomā, lauksaimniecībā un tūrismā,” norādīja ministrs. Tāpat abu valstu ministri vienojās uzturēt aktīvu politisko dialogu un stiprināt sadarbību izglītības jomā.

E. Rinkēvičs pateicās par Kazahstānas lēmumu atcelt vīzu režīmu Latvijas pilsoņiem, tādējādi dodot iespēju tiem ieceļot un uzturēties Kazahstānā bez vīzas līdz 30 dienām. Ārlietu ministrs pauda atbalstu tālākai Eiropas Savienības un Kazahstānas sadarbības attīstīšanai, apliecinot Latvijas gatavību turpināt aktīvi strādāt, lai īstenotu ES Padomes prezidentūras laikā aizsāktās iniciatīvas.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana