Ziņas | Latvija | Politika


No 13.Saeimas kandidātu sarakstiem izsvītro septiņus kandidātus

Rīga, 17. augusts: Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja septiņus kandidātus, par kuriem bija saņemta Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informācija, ka kandidāti neatbilst Saeimas vēlēšanu likuma prasībām.

LCB: Autoceļu sakārtošana diemžēl nav partiju prioritāte

Biedrība "Latvijas Ceļu būvētājs" (LCB) ir izanalizējusi 4000 zīmju programmas, kurās partijas, kas startē 13. Saeimas vēlēšanās, nosaukušas savas prioritātes, un ar nožēlu konstatē, ka vairumam politisko spēku atšķirībā no to vēlētājiem autoceļu sakārtošana nav prioritāte.

Ministru prezidents ar Polijas premjeru apspriež drošību Baltijas reģionā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 15. augustā, Rīgā tikās ar Polijas premjerministru Mateušu Moravecki (Mateusz Morawiecki). Tikšanās laikā abas puses pārrunāja Latvijas un Polijas sadarbību, īpašu uzmanību pievēršot ar drošību saistītiem jautājumiem.

Notiks pirmā Latvijas un Igaunijas valdību kopīgā sanāksme

Otrdien, 21. augustā, Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) tiksies Latvijas un Igaunijas valdības, lai diskutētu par abām kaimiņvalstīm nozīmīgiem jautājumiem. Pirmā abu valdību kopīgā sanāksme notiek Rīgā, atzīmējot Latvijas un Igaunijas valstu dibināšanas simtgadi.

Ārlietu ministrs pauž Latvijas nemainīgo atbalstu Gruzijas suverenitātei un teritoriālajai vienotībai

Lai piedalītos 2008. gada augustā notikušās Krievijas agresijas Gruzijā piemiņas pasākumos un apliecinātu nemainīgu atbalstu Gruzijas suverenitātei un teritoriālajai vienotībai, 2018. gada 6. un 7. augustā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Ukrainas vicepremjeru, Polijas un Lietuvas ārlietu ministriem uzturējās darba vizītē Gruzijas Republikā.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 74 personas

Otrdien, 7. augustā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 74 personas, tajā skaitā, 2 nepilngadīgas personas, kas naturalizējušās kopā ar vecākiem.

10. augustā notiks 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze

Rīga, 3. augusts: Piektdien, 10. augustā, pulksten 13.00 Saeimas nama Sarkanajā zālē Jēkaba ielā 11 notiks Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sēde, kurā tiks izlozēti 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuri.

13.Saeimas kandidātu sarakstus iesniedz Jaunā Vienotība un Zaļo un Zemnieku savienība

Rīga, 2. augusts: Turpinoties kandidātu sarakstu iesniegšanai, šodien Centrālajā vēlēšanu komisijā savus 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstus iesniedza vēl divas partiju apvienības – "Jaunā VIENOTĪBA" un Zaļo un Zemnieku savienība. Abi saraksti iesniegti visos Saeimas vēlēšanu apgabalos – Rīgā, Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē, un tajos katrā pieteikts lielākais iespējamais deputātu kandidātu skaits – 115 kandidāti.

Pasniegtas akreditācijas vēstules Latvijas vēstniecei Somijā Kristīnei Našeniecei

2018. gada 31. jūlijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza akreditācijas vēstules jaunajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Somijas Republikā Kristīnei Našeniecei.

Valsts prezidents akreditē jauno Igaunijas vēstnieku Latvijā

Otrdien, 2018. gada 31. jūlijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī darbam Latvijā akreditēja V.E. Igaunijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Arti Hilpusu (H.E. Mr Arti Hilpus).

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles