Ziņas | Latvija | Politika


Valsts prezidents rosinās sabiedrībā sarunas par solidaritāti

Valsts prezidents Egils Levits izsludina solidaritātes sarunu ciklu, veltītu solidaritātes veicināšanai Latvijā, ko E. Levits izvirzījis par vienu no savas prezidentūras prioritātēm. Solidaritātes sarunu cikls ietvers dažādus solidaritātes aspektus: sociālās nevienlīdzības mazināšanu, solidaritāti ar dabu, paaudžu solidaritāti un iekļaujošu sabiedrību.

Ārlietu ministrijā notikusi Sankciju koordinācijas padomes ārkārtas sēde

2019. gada 19. novembrī Ārlietu ministrijā norisinājās Sankciju koordinācijas padomes ārkārtas sēde, kurā padomes locekļi – Latvijas valsts iestāžu, privātā un nevalstiskā sektora pārstāvji – tikās ar ASV Valsts departamenta un Valsts kases delegāciju. Sēdes dalībnieki apsprieda ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (Office of Foreign Assets Control, OFAC) sankciju noteikšanu un to ievērošanu Latvijā.

Valsts prezidenta Egila Levita runa Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību..

Valsts prezidenta Egila Levita runa Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību militārajā parādē


Karavīri! Zemessargi!
Jaunsargi!
Policisti un robežsargi!
Glābēji un ugunsdzēsēji!
Ekselences!
Dāmas un kungi!

Valsts prezidents 18. novembrī Rīgas pilī pasniedz augstākos Latvijas valsts apbalvojumus 73 izcilām personībām

18. novembrī Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši!
Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!

Pieņemšana par godu Latvijas Republikas proklamēšanas dienai

2019. gada 15. novembrī, sagaidot Latvijas valsts dibināšanas 101. gadskārtu, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs rīkoja ikgadējo pieņemšanu, kurā bija aicināti Latvijā akreditētie rezidējošie un nerezidējošie vēstnieki, Saeimas deputāti un valdības pārstāvji, Eiropas Parlamenta deputāti un Ārlietu ministrijas sadarbības partneri.

Valsts prezidents pateicas nevalstiskajām organizācijām par darbu sabiedrības kopējam labumam

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar vairākām nevalstiskajām organizācijām (NVO), lai uzklausītu to darbības aktualitātes. Dažādas NVO izrādīja interesi tikties ar Valsts prezidentu un izrunāt savas darbības aktuālos jautājumus.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Rīgas apgabaltiesas 2019. gada 15. novembra pārskata sanāksmē

Ministra kungs!
Augsti godātie Rīgas apgabaltiesas tiesneši un tiesas darbinieki!
Godātie klātesošie!
Dāmas un kungi!

Valsts prezidents 18. novembra koncertā godinās sabiedrības solidaritātes izcilniekus

Par godu Latvijas proklamēšanas 101. gadadienai Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar VSIA "Latvijas Koncerti" 2019. gada 18. novembrī rīko ikgadējos valsts svētku koncertus Latvijas Nacionālajā teātrī un visos Latvijas novados.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārajā parādē...

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārajā parādē 2019. gada 11. novembrī

Karavīri! Zemessargi!

Glābēji un ugunsdzēsēji!

Policisti un robežsargi!

Ekselences! Dāmas un kungi!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli