Ziņas | Latvija | Politika


Kariņš: Latvijai un Nīderlandei ir līdzīgs skatījums ekonomiskajos un drošības jautājumos ES līmenī

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Nīderlandes premjerministrs Marks Rute (Mark Rutte), tiekoties pirmdien, 17.jūnijā, Hāgā, Nīderlandē, pārrunāja abu valstu divpusējās attiecības, kā arī abu valstu sadarbību Eiropas Savienības līmenī.

Latvija un Tanzānija vēlas aktivizēt ekonomisko sadarbību

2019. gada 17. jūnijā Ārlietu ministrijā akreditācijas vizītē bija ieradies jaunais Tanzānijas nerezidējošais vēstnieks Latvijā Dr. Vilibrods Pīters Slā (Dr. Willibrod Peter Slaa), lai tiktos ar valsts sekretāru Andri Pelšu un iesniegtu akreditācijas vēstules kopiju.

Baltijas valstu ārlietu ministru paziņojums par situāciju Moldovā

Mēs ar bažām sekojam nesenajiem notikumiem Moldovā, kur šobrīd ir izveidojusies politiskā un konstitucionālā krīze.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piemin Latvijas armijas karavīru piemiņu Litenē

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 2019. gada 14. jūnijā, piedaloties Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītajos pasākumos, apmeklēja Latvijas armijas karavīru piemiņas vietu Litenē, kur piedalījās atceres brīdī Litenes kapos un Litenes lauku nometnes noslēgumā "Atceres ugunskurs".

Rīgas 1.slimnīcā notiek personāla pretkorupcijas apmācības


Sadarbojoties ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB), šodien, 13.jūnijā Rīgas 1.slimnīcas darbiniekiem notiek pretkorupcijas apmācības "Korupcijas riski veselības aprūpes sistēmā un aktualitātes to novēršanā", informē Rīgas 1.slimnīcas valdes priekšsēdētāja, daktere Natālija Zlobina.

Sākums Aktualitātes ĀM Parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Azerbaidžānas Republikas Valsts...

ĀM Parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētaju Fuadu Muradovu

Š.g. 12. jūnijā notika Latvijas Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētāju Fuadu Muradovu. Tikšanās laikā tika pārrunātas abu valstu prioritātes attiecībā uz diasporas politiku.

Valsts prezidents: mēs esam iesaistīti kognitīvā karā, kur kibertelpa ir līdzeklis un stratēģiskā komunikācija...

Valsts prezidents Raimonds Vējonis: mēs esam iesaistīti kognitīvā karā, kur kibertelpa ir līdzeklis un stratēģiskā komunikācija ir metode, lai mūs pieveiktu

"Bieži vien mēs sliecamies aplūkot konkrētus miera laika hibrīdkonflikta elementus, neapzinoties, ka tas ir viens veselums. Ir svarīgi, lai mēs atzītu, ka esam iesaistīti kognitīvā karā, kur kibertelpa ir līdzeklis un stratēģiskā komunikācija ir metode, lai mūs pieveiktu. Tāpēc abas šīs lietas ir jāaplūko kopā," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 2019. gada 11. jūnijā atklājot konferenci "The Riga StratCom Dialogue 2019" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Edgars Rinkēvičs ar Slovākijas ārlietu ministru pārrunā Eiropas Savienības un drošības politikas jautājumus

2019. gada 8. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā tikās ar Slovākijas ārlietu ministru Miroslavu Lajčāku (Miroslav Lajčák), lai pārrunātu abu valstu divpusējās un transatlantiskās attiecības, sadarbību starptautiskajās organizācijās, drošības politikas un aktuālos Eiropas Savienības (ES) jautājumus.

Ārlietu ministrs: Baltijas valstīm cieši jāsadarbojas, lai efektīvi un bez kavēšanās tiktu īstenoti reģionāli svarīgi...

Ārlietu ministrs: Baltijas valstīm cieši jāsadarbojas, lai efektīvi un bez kavēšanās tiktu īstenoti reģionāli svarīgi kopprojekti

2019. gada 10. jūnijā Rīgā notika Baltijas Asamblejas prezidija tikšanās ar Baltijas Ministru padomes prezidējošās valsts Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Tikšanās laikā tika pārrunāta Latvijas prezidentūras prioritāšu izpildes gaita, kā arī apspriesta Baltijas valstu sadarbība politiskā līmenī. Ārlietu ministrs uzsvēra Baltijas valstu sadarbību vienojošās prioritātes – drošības stiprināšana reģionā, tostarp kopīga aizsardzības plānošana, kā arī enerģētikas un transporta infrastruktūras projektu attīstība, piemēram, Rail Baltica projekta virzība un digitālā savienojamība. E. Rinkēvičs pauda pārliecību, ka Latvija sekmīgi aizvada prezidentūru Baltijas valstu reģionālajos sadarbības formātos.

Rīgā ar vairākiem pasākumiem un koncertiem atzīmēs Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu

Pieminot Komunistiskā genocīda upurus, 14. jūnijā Rīgā notiks vairāki pasākumi – konference, piemiņas brīži Šķirotavas un Torņakalna stacijās, koncerti, gājiens no Latvijas Okupācijas muzeja ēkas Rātslaukumā līdz Brīvības piemineklim un ziedu nolikšanas ceremonija.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli