Ziņas | Latvija | Politika


Ārlietu ministrs piedalīsies ES Ārlietu padomes un ES Vispārējo lietu padomes sanāksmēs Luksemburgā

2018. gada 15. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Luksemburgā.

Andris Pelšs tiekas ar NATO kaujas grupā Latvijā iesaistīto valstu pārstāvjiem NATO

2018. gada 10. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Albānijas, Čehijas, Itālijas, Kanādas, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas un Spānijas pastāvīgo pārstāvju vietniekiem Ziemeļatlantijas aliansē, kas ieradušies Latvijā, lai apmeklētu savu valstu militāro kontingentu NATO paplašinātās klātbūtnes sastāvā.

13. Saeimas vēlēšanās izsniegtas 14296 vēlētāju apliecības

Aizvadītajās 13. Saeimas vēlēšanās Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) izsniedza 14296 vēlētāju apliecības. Jāatgādina, ka kopumā tika izgatavotas nedaudz vairāk nekā 60 tūkstoši vēlētāju apliecības.

Pacels karogus Dānijas prinča un Veseksas grāfa vizītes laikā

Viņa Karaliskās Augstības Dānijas Prinča Joachim Holger Waldemar Christian un Veseksas grāfa, Prinča Edvarda un Veseksas grāfienes Sofijas oficiālās vizītes laikā Latvijā 9. un 10.oktobrī Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Ārlietu ministrs pateicas Spānijas vēstniekam par ieguldījumu divpusējo attiecību stiprināšanā

2018. gada 4. oktobrī atvadu vizītē ārlietu ministrs E. Rinkēvičs pieņēma Spānijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Pedro Migelu Himenesu-Načeru (Pedro Miguel Jiménez Nácher).

Latvija pauž atbalstu Apvienotajai Karalistei, ASV un Nīderlandei, vēršoties pret Krievijas kiberuzbrukumiem

Latvija pauž atbalstu Apvienotajai Karalistei, ASV un Nīderlandei, kas 2018. gada 4. oktobrī publiskoja informāciju par Krievijas Federācijas militārā izlūkdienesta kiberuzbrukumiem, tai skaitā kiberuzbrukumu mēģinājumiem pret Ķīmisko ieroču aizlieguma organizāciju, Starptautisko antidopinga aģentūru un citiem civiliem mērķiem daudzviet pasaulē.

Latvija uzsver transatlantisko attiecību nozīmīgumu un aicina deeskalēt tirdzniecības domstarpības ar ASV

2018. gada 4. un 5. oktobrī Insbrukā, Austrijā, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes neformālajā sanāksmē Kopējās tirdzniecības politikas jautājumos, kurā tika diskutēts par šobrīd aktuālajiem starptautiskās tirdzniecības jautājumiem, kā arī svarīgākajām ES tirdzniecības sarunām un tajās panākto progresu.

Valsts prezidents: Latviešu valodas tagadne un nākotne ir atkarīga no mums pašiem

"Latviešu valodas saglabāšana nav tikai valsts institūciju pienākums un uzdevums. Valodas tagadne un nākotne ir atkarīga no mums katra – lietosim latviešu valodu ik dienas ar lepnumu, mācīsim latviešu valodu saviem bērniem un mazbērniem, mudināsim citus apgūt latviešu valodu," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 2018. gada 5. oktobrī, Rīgas pilī, atklājot Valsts valodas komisijas starptautisko konferenci "Valoda un valsts".

Atvadu vizītē pie Edgara Rinkēviča ierodas Baltkrievijas vēstniece

2018. gada 4. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Baltkrievijas Republikas vēstnieci Marinu Dolgopolovu, kura ieradās pie ministra atvadu vizītē saistībā ar kadences noslēgumu Latvijā

Latvijas un Lietuvas Ārlietu ministriju pirmo Baltu balvu saņem profesore un valodniece Laimute Balode

2018. gada 3. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Lietuvas ārlietu ministru Linu Linkeviču (Linas Linkevičius), kas Rīgā ieradies darba vizītē. Dāvinājumā Tautas grāmatu plauktam Latvijas Nacionālajā bibliotēkā L. Linkevičs pasniedza grāmatu "Neredzētā Lietuva" ("Neregėta Lietuva"). Svinīgā pasākumā kā pirmās Latvijas un Lietuvas Ārlietu ministriju Baltu balvu saņēmēju ārlietu ministri sveica profesori un valodnieci Laimuti Balodi par viņas neatsveramo ieguldījumu Baltu mantojuma saglabāšanā.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija