Ziņas | Latvija | Politika


Valsts prezidents sveic ģenerālprokuroru J. Stukānu pirmajā darba dienā jaunajā amatā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar ģenerālprokuroru Juri Stukānu, sveicot viņu pirmajā darba dienā jaunajā amatā. J. Stukāns iepazīstināja Valsts prezidentu ar savu redzējumu par ģenerālprokurora darbību un prokuratūras darba pilnveidošanu. "Es novēlu jums sekmīgu darbu jaunajā amatā, un lai jums izdodas sasniegt mērķtiecīgi izvirzītos uzdevumus prokuratūras darbā," ģenerālprokuroram novēlēja E. Levits.

Valsts prezidents: demokrātiskai valstij ir svarīgi, ka iedzīvotāji jūtas atbildīgi par valsts attīstību un uzlabošanu

10. jūlijā, Sēlijas apmeklējuma laikā, Valsts prezidents Egils Levits Ilūkstes Kultūras namā tikās ar iedzīvotājiem diskusijā par Sēlijas kā latviešu vēsturiskās zemes identitāti un perspektīvām. Saruna Sēlijā aizsāks diskusiju ciklu Latvijas kultūrvēsturiskajās zemēs pirms rudenī gaidāmās Valsts prezidenta likuma iniciatīvas iesniegšanas Saeimā.

Ministrija pateicas Indijas vēstniecei par divpusējo attiecību stiprināšanu

2020. gada 10. jūlijā Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks-politiskais direktors Jānis Mažeiks telefonsarunā pateicās nerezidējošai Indijas vēstniecei Monikai Kapilai Mohtai (Monika Kapil Mohta) par veiksmīgo sadarbību divpusējo attiecību stiprināšanā, vēstniecei noslēdzot kadenci Latvijā.

Vizītē Rīgā ieradīsies Brēmenes parlamenta prezidents ar delegāciju

Pirmdien, 13. jūlijā plkst. 11.30 domes Portretu zālē Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas loceklis Aleksejs Remesovs uzņems Brēmenes parlamenta prezidentu Franku Imhofu (Frank Imhoff) un pavadošo delegāciju. Delegācija Rīgā ierodas, lai atzīmētu Rīgas un Brēmenes 35 gadu sadarbību un sadraudzību un ir pirmā ārvalstu delegācija, kuru uzņems Rīgas domē pēc koronavīrusa ierobežojošo pasākumu mīkstināšanas.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa izbeidz tiesvedību starpvalstu lietā "Latvija pret Dāniju"

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (turpmāk – Tiesa) ir pieņēmusi galīgo nolēmumu starpvalstu lietā Latvijas Republika pret Dānijas Karalisti, svītrojot lietu no Tiesā izskatāmo lietu saraksta, jo sūdzības pamatā esošais strīds ir atrisināts.

Latvijas un Lietuvas ārlietu ministriju vadība pārrunā kopīgu stratēģiju Covid-19 krīzes pārvarēšanā

8. jūlijā Lietuvā, Rokišķu rajonā, Ilzenbergā notika Latvijas un Lietuvas ārlietu ministriju neformālais seminārs, kura laikā Latvijas ārlietu ministram Edgara Rinkēviča bija divpusēja saruna ar Lietuvas ārlietu ministru Linu Linkeviču (Linas Linkevičius), kā arī abu ministriju vadība diskutēja par aktuālajiem drošības, Eiropas Savienības un reģionālās sadarbības jautājumiem.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas notiks 29. augustā

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 7. jūlijā, izsludināja Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29. augustā. Ar vēlēšanu izsludināšanas dienu sākas arī priekšvēlēšanu aģitācijas periods Rīga domes vēlēšanās.

Prezidents pasniedz akreditācijas vēstuli Latvijas vēstniecei Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē

2020. gada 7. jūlijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Ivitai Burmistrei.

Akreditācijas vēstuli saņem Latvijas vēstnieks ANO Ženēvā Bahtijors Hasans

2020. gada 7. jūlijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgi Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajam Latvijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Apvienoto Nāciju Organizācijā (ANO) Ženēvā Bahtijoram Hasanam.

Pasniegta akreditācijas vēstule Latvijas vēstniecei ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās

2020. gada 7. jūlijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē Katrīnai Kaktiņai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums