Ziņas | Latvija | Politika


Ārlietu ministrija_atgriešanās Latvijā_vizuālie materiāli

Ārlietu ministrija_atgriešanās Latvijā_vizuālie materiāli

Izsludināts Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju Valodu balvas konkurss

Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministrijas izsludina pieteikšanos ikgadējai Latviešu un igauņu valodu popularizēšanas balvai (Valodu balva). Saskaņā ar nolikumu balvai var pieteikt daiļliteratūras vai dažādu jomu zinātniskā darba tulkojumus, pētījumus, kā arī latviešu valodas skolotājus Igaunijā un igauņu valodas skolotājus Latvijā par ieguldījumu valodu popularizēšanā 2019. gadā. Balvas ieguvēju paziņos Latvijas un Igaunijas ārlietu ministri.

Valsts prezidents: šī brīža ārkārtas situācija pieprasa valdības atbalstu Latvijas medijiem

Pie Valsts prezidenta Egila Levita ir vērsusies Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, Latvijas Žurnālistu asociācija un Latvijas Preses izdevēju asociācija, vēršot uzmanību uz nepieciešamo atbalstu medijiem laikā, kad valstī izsludināta ārkārtēja situācija saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu.

Ģirģens: Valsts drošības dienests pandēmijas laikā pievērš īpasu uzmanību viltus ziņu monitorēšanai

Kopš COVID-19 krīzes sākuma Valsts drošības dienests (VDD) strādā 24/7 režīmā, sniedzot nepieciešamo atbalstu Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC) un Ārlietu ministrijai, kā arī, līdzīgi kā ikdienā, valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā VDD monitorē informatīvo telpu, lai varētu identificēt iespējamus apdraudējumus nacionālajai drošībai un dezinformācijas kampaņas. VDD redzeslokā regulāri nonāk dažādas viltus ziņas, kas saistītas ar COVID-19. Ja šajās ziņās nav saskatāmi iespējami apdraudējumi nacionālajai drošībai, taču to iespaidā var tikt traucēta sabiedriskā kārtība un drošība, VDD informē par tām Valsts policiju.

Valsts prezidents aicina pēc Administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas ar likumu noteikt latviešu vēsturiskās...

Valsts prezidents aicina pēc Administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas ar likumu noteikt latviešu vēsturiskās zemes un vietējo kopienu tiesības

Valsts prezidents Egils Levits 2020. gada 24. martā ir nosūtījis Saeimai savus priekšlikumus likumprojekta "Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums" trešajam lasījumam.

Latvija pievienojas kopīgajam paziņojumam par Gruzijas reģionā Abhāzijā notikušo tā dēvēto prezidenta vēlēšanu likumības

Amerikas Savienotās Valstis, Bulgārija, Čehija, Kanāda, Igaunija, Īrija, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Norvēģija, Polija, Rumānija, Somija, Ukraina, Zviedrija neatzīst Gruzijas Abhāzijas reģionā 2020. gada 22. martā notikušo tā dēvēto prezidenta vēlēšanu likumību.

Valsts prezidents izsludina vairākus likumus ārkārtējās situācijas pārvarēšanai valstī

21. martā Valsts prezidents Egils Levits operatīvi parakstījis sešus likumus, ko vakar pieņēma Saeima saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai un tā radīto seku pārvarēšanai, kā arī grozījumus Rīgas domes atlaišanas likumā. Visi likumi ir publicēti "Latvijas Vēstnesis" šīs dienas ārkārtas laidienā Nr. 57B un stāsies spēkā rītdien.

Ārlietu ministrija_atgriešanās Latvijā_vizuālie materiāli

Ārlietu ministrija_atgriešanās Latvijā_vizuālie materiāli

Ārlietu ministrijas vizuālie materiāli_atgriešanās Latvijā

Informācija par aktuālajiem reisiem uz Latviju un ieceļošanas ierobežojumiem

Edgars Rinkēvičs Baltijas un Vācijas ārlietu ministru sanāksmē pārrunā pilsoņu atgriešanās iespējas saistībā ...

Edgars Rinkēvičs Baltijas un Vācijas ārlietu ministru sanāksmē pārrunā pilsoņu atgriešanās iespējas saistībā ar jaunajiem ceļošanas ierobežojumiem cīņā ar Covid-19

2020. gada 17. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs videokonferencē ar Igaunijas, Lietuvas un Vācijas kolēģiem pārrunāja aktualitātes saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu, akcentējot nepieciešamību ciešāk koordinēt vienotu Eiropas Savienības rīcību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi