Ziņas | Latvija | Politika


Notiks Diasporas konsultatīvās padomes sēde

2020. gada 5. jūnijā Ārlietu ministrija organizē Diasporas konsultatīvās padomes sēdi, kura notiks attālināti. Tajā piedalīsies ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa – Lukaševica, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu, diasporas organizāciju, biedrību un nodibinājumu pārstāvji. Padomes darbu vadīs padomes priekšsēdētājs, Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Aivars Groza.

Ģirģens: Krīzes apstākļos nevaru atbalstīt JKP nesamērīgi dārgo vīziju Liepājas cietuma būvniecībai

Šodien, 4. jūnijā pēc tieslietu ministra J.Bordāna prezentētā plāna Liepājas cietuma būvniecībai Ministru kabineta ārkārtas sēdē, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens pauda atsevišķo viedokli, iebilstot Jaunās konservatīvās partijas vīzijai un uzsverot nepieciešamību tagadējos krīzes apstākļos prioritizēt valsts drošību un uzņēmējdarbības attīstību.

Ģirģens ar ES iekšlietu ministriem apspriedīs Šengenas zonas normālas darbības atjaunošanu pēc Covid-19

Piektdien, 5. jūnijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens piedalīsies Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministru neformālajā videokonferencē, kurā tiks apspriesti nepieciešamie pasākumi, lai atjaunotu Šengenas zonas normālu darbību, kā arī tiks diskutēts jautājums par cilvēku ieceļošanu no trešajām valstīm.

Andras Levites uzruna Riga TechGirls rīkotajā IT vēstnešu un mentoru programmas "TechMentors" atklāšanā

Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites uzruna Riga TechGirls rīkotajā IT vēstnešu un mentoru programmas "TechMentors" atklāšanā.

Valsts prezidents: ārkārtas situācijas izbeigšanai ir steidzamības kārtā jāpieņem atbilstošs likums

Valsts prezidents Egils Levits šodien sazinājās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, lai apspriestu vakar valdībā pieņemtos lēmumus par līdzekļiem, kas novirzīti koronavīrusa Covid-19 krīzes izraisīto seku pārvarēšanai. Tajā skaitā tika pārrunāts plānotais atbalsts veselības aprūpes nozarei un medicīnas darbiniekiem.

E. Rinkēvičs akcentē nepieciešamību turpināt koordināciju Covid-19 ierobežojošo pasākumu atcelšanā Baltijas reģionā

2020. gada 2. jūnijā Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas ārlietu ministri tikās Tallinā, lai pārrunātu ar Covid-19 saistītus tematus, reģionālo sadarbību un starptautiskās attiecības. Šis ir pirmais Tallinā rīkotais augsta līmeņa pasākums kopš Covid-19 epidēmijas sākuma un tāpēc nozīmīgs konkrēts solis, lai reģionā atjaunotu pirmskrīzes stāvokli un pārvarētu ierobežojumus.

Valsts prezidents un FICIL: valsts atbalsts jāiegulda perspektīvās nozarēs un cilvēkresursu pārvaldībā

2. jūnijā Valsts prezidents Egils Levits videokonferences režīmā tikās ar Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas ekonomikas augšupeju pēc vīrusa Covid-19 radītās krīzes, valsts attīstības vīziju no uzņēmējdarbības perspektīvas un citus aktuālus jautājumus.

Valsts prezidents un Latvijas Bankas prezidents: krīze ir jāizmanto ilgtspējas un sabiedrības solidaritātes veicināšanai

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku, lai pārrunātu Latvijas Bankas prognozes par tautsaimniecības attīstību Covid-19 ietekmē, kā arī valdības stratēģiju krīzes radīto seku mazināšanā.

E. Rinkēvičs uzsver ES vienotības nozīmi attiecībās ar Ķīnu

2020. gada 29. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās neformālajā Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes videokonferencē. Sanāksmē notika ministru diskusija par Ķīnu, gatavojoties ES-Ķīnas samitam jūnija otrajā pusē. Ministri pārrunāja arī Covid-19 ietekmi Āzijas un Klusā okeāna reģionā.

Valsts prezidents apbalvo Francijas vēstnieci ar Triju Zvaigžņu ordeni

27. maijā Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits tikās ar V. E. Francijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Odili Supizonu (H. E. Ms Odile Soupison), kura beidz savu dienesta laiku Latvijā. Par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas un Francijas sadarbības stiprināšanā Valsts prezidents atvadu vizītes laikā O. Supizonu apbalvoja ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecēla par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums