Ziņas | Latvija | Politika


Partijas "Gods kalpot mūsu Latvijai" un "Kristīgi Demokrātiskā Savienība" apvieno spēkus un iestājas PRET Stambulas konv

Partijas "Gods kalpot mūsu Latvijai" un "Kristīgi Demokrātiskā Savienība" apvieno spēkus un iestājas PRET Stambulas konvencijas ratifikāciju esošajā redakcijā.

Trešdien, 22.novembrī Mazajā Ģildē partiju "Gods kalpot mūsu Latvijai" un "Kristīgi Demokrātiskā Savienība" priekšsēdētāji parakstīja kopīgo aicinājumu Latvijas Republikas 12. Saeimas deputātiem, aicinot tos balsot pret Stambulas konvencijas ratifikāciju Latvijā.

Sākums Aktualitātes Edgars Rinkēvičs: Nākamajā ES Daudzgadu budžetā svarīga kohēzijas politikas turpināšana un tiešma

20. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

Valsts prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā

Mīļā Latvijas tauta!

Es sirsnīgi sveicu jūs Latvijas dzimšanas dienā!

Valsts prezidenta uzruna Nacionālo bruņoto spēku militāro vienību parādē Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā


Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze!
Augsti godātais Ministru prezidenta kungs!
Ekselences!
Ģenerāļi, virsnieki, karavīri!
Dāmas un kungi!

Valsts prezidents aicina uzņēmējus un pašvaldības kopīgi strādāt iedzīvotāju un valsts labā

"Latvijas valsts pirms 99 gadiem tapa, pateicoties drosmīgiem lēmumiem. Novēlu jums vienmēr būt tikpat stipriem un drosmīgiem, kā mūsu valsts dibinātāji, pieņemot lēmumus, kas ir svarīgi Latvijas attīstībai," piektdien, 17. novembrī, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latvijas proklamēšanas 99. gadadienai veltītā pieņemšanā uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem Rīgas pilī.

12 mazāk zināmi fakti par Ziemeļkoreju

Ziemeļkoreja, kurā ar smagu roku valda jau trešais Kimu dinastijas pārstāvis – Kims Čenuns, pasaulei sagādā aizvien lielākas galvassāpes. Taču arī šodien nav daudz ticamas informācijas par autoritāro valsti, kuras līderi ASV prezidents Donalds Tramps solīja nekad nedēvēt par "mazu un resnu"

M. Kučinskis: ar Konkurences padomi tiek saistītas lielas cerības

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 16. novembrī, Rīgā piedalījās Konkurences padomes (KP) rīkotajā konferencē "Godīgas konkurences ceļš: vakar, šodien, rīt", kas veltīta 25 gadiem, kopš Latvijā tiek piemērotas konkurences tiesības.

Edgars Rinkēvičs: ES būtiski saglabāt vienotību turpmākās sarunās ar Lielbritāniju

15. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītes laikā Īrijā tikās ar Īrijas ārlietu un tirdzniecības ministru Saimonu Koveniju (Simon Coveney). Galvenā uzmanība sarunās tika pievērsta Latvijas un Īrijas divpusējai sadarbībai, jautājumiem par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) un Eiropas nākotnei.

Parlamentārā sekretāre: Latvijas un Dienvidkorejas ekonomiskajai sadarbībai ir liels potenciāls

15. novembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar Korejas Republikas Nacionālās Asamblejas Ārlietu un apvienošanas komitejas vadītāju Džēkvonu Šimu (Shim Jae-kwon), lai apspriestu divpusējos attiecību jautājumus un sadarbību dažādos starptautiskos formātos. Tikšanās laikā visvairāk tika apspriesta valstu ekonomiskā sadarbība.

Latvija un Čīle vienojas par ciešāku sadarbību zinātnē, pētniecībā un uzņēmējdarbībā

15. novembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Čīles vēstnieku Latvijā Hose Gonji Karasko (José Goñi Carrasco), lai pārrunātu divpusējās attiecības un turpmākās sadarbības iespējas. Tika panākta vienošanās sniegt atbalstu abu valstu ciešākai sadarbībai uzņēmējdarbībā, izglītībā un pētniecībā.

Aktuālās ziņas