Ziņas | Latvija | Politika


Sākums Aktualitātes Latvija pirmā no Eiropas Savienības dalībvalstīm apstiprina ES un Kanādas Visaptverošo ekonomikas

23. februārī Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja likumprojektu "Par Visaptverošo ekonomikas un tirdzniecības nolīgumu (CETA) starp Kanādu, no vienas puses, un Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm, no otras puses". Tādējādi Latvija kļūst par pirmo Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti, kas ir pabeigusi nacionālās ratifikācijas procedūras attiecībā uz CETA.

Ārlietu ministrs: Latvija ir droša vide investīcijām un Kanādas uzņēmējiem mūsu valstī

23. februārī darba vizītes laikā Rīgā notika Kanādas starptautiskās tirdzniecības ministra Fransuā Filipa Šampaņa (François-Philippe Champagne) un Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča tikšanās, kuras laikā amatpersonas pārrunāja Latvijas un Kanādas stratēģisko partnerību, iespējas veicināt savstarpējo tirdzniecību, it īpaši ņemot vērā Eiropas Savienības (ES) un Kanādas Visaptverošā ekonomikas un tirdzniecības nolīguma (Comprehensive Economic and Trade Agreement between Canada, of the one part, and the European Union and its Member States, of the other part/CETA) sniegtās priekšrocības. CETA nolīguma provizoriskās piemērošanas uzsākšana ir lielisks impulss meklēt jaunas iespējas ekonomiskās sadarbības intensificēšanai.

Z. Kalniņa-Lukaševica: CETA sniegs jaunas iespējas maziem un vidējiem uzņēmumiem

23. februārī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās diskusijā par ES un Kanādas Visaptverošā ekonomikas un tirdzniecības nolīguma (CETA) sniegtajiem ieguvumiem un priekšrocībām. Diskusijā piedalījās Kanādas starptautiskās tirdzniecības ministrs Fransuā Filips Šampaņs (François-Philippe Champagne), kurš ieradies Rīgā darba vizītē. Parlamentārā sekretāre pauda gandarījumu par to, ka Latvija ir pirmā ES dalībvalsts, kas ratificējusi CETA.

M.Kučinskis un Brexit ministrs vienisprātis par Lielbritānijā strādājošo Latvijas iedzīvotāju interešu neaizskaramību

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 21.februārī, Rīgā tikās ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) ministru Deividu Deivisu (David Davis).

Triobet bukmeikeri: pastāv reālistiska iespēja Trampam zaudēt prezidenta amatu

ASV prezidents Donalds Tramps līdz sava amata pilnvaru termiņa beigām varētu arī nenostrādāt, uzskata Triobet bukmeikeri. Iespēju, ka kongress Trampu atlaidīs, vai arī Tramps atkāpsies pats pirms pilnvaru beigām, bukmeikeri novērtējuši ar 40% varbūtību.

Edgars Rinkēvičs: Latvijas interesēs ir nodrošināt, lai Apvienotajā Karalistē dzīvojošo tautiešu statuss...

Edgars Rinkēvičs: Latvijas interesēs ir nodrošināt, lai Apvienotajā Karalistē dzīvojošo tautiešu statuss paliek nemainīgs.

21. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības ministru Deividu Deivisu (David Davis), kurš Rīgu apmeklēja Baltijas valstu vizītes laikā.

Sākums Aktualitātes Latvija konsekventi turpina Krimas aneksijas neatzīšanas politiku

Solidarizējoties ar Ukrainu, Latvija konsekventi turpina Krimas prettiesiskās aneksijas neatzīšanas politiku un stingri iestājas par Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes atjaunošanu. Kopā ar starptautisko sabiedrību nosodot Krievijas prettiesisko rīcību, atbalstām Ukrainas tiesības izvēlēties ārpolitiskos mērķus. Latvija arī turpmāk sniegs Ukrainai politisku un praktisku atbalstu reformu īstenošanā.

Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ivetas Vējones kundzes darba vizīte Ventspilī 2017.gada 23.febr

2017.gada 23.februārī Ventspilī viesosies Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar dzīvesbiedri Ivetu Vējoni. Vizītes laikā prezidents apmeklēs Ventspils ražošanas uzņēmumus un izglītības un zinātnes iestādes, iepazīstot Ventspils pieredzi uzņemējdarbību veicinošas vides izveidē un uz uzņēmējdarbības vajadzībām vērstas izglītības sistēmas ieviešanā.

Valsts prezidents: laba pārvaldība, institūciju un mediju stiprināšana ir spēcīga aizsardzība pret hibrīdo apdraudējumu

"Labas pārvaldības, institūciju un mediju stiprināšana padarīs mūs mazāk ievainojamus pret hibrīdo apdraudējumu," sestdien Vācijas industriju federālās asociācijas diskusijā par drošību Ziemeļeiropā teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Diskusija notika starptautiskās Minhenes drošības konferences ietvaros.

Valsts prezidenta video paziņojums pēc tikšanās ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu

Baltijas valstu un ASV stratēģiskā sadarbība ir nemainīgi spēcīga, uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis video paziņojumā pēc tikšanās ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu:
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja