Ziņas | Latvija | Politika


ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas astoņpadsmit personas

Piektdien, 21. aprīlī, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas astoņpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā desmit nepilngadīgi bērni.

CVK lemj nepārdalīt mandātus 12.Saeimas vēlēšanās Latgales vēlēšanu apgabalā

Rīga, 21. aprīlis: Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien, iepazīstoties ar Latgales apgabaltiesas spriedumu krimināllietā par deviņu vēlētāju balsu uzpirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās Rēzeknes novada Sakstagala pagastā, secināja, ka šajā un trijās iepriekšējās lietās savāktie pierādījumi, kopskaitā 66 balsis, neietekmē mandātu sadalījumu 12.Saeimas vēlēšanās. Balsu starpība, kas mainītu mandātu sadalījumu starp kandidātu sarakstiem Latgales vēlēšanu apgabalā, ir 78 balsis.

Ministru prezidents dosies reģionālajā vizītē uz Alūksni un Madonu

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 21. aprīlī, dosies reģionālajās vizītēs uz Alūksni un Madonu.

Edgars Rinkēvičs: Latvija turpinās iestāties par Krimas tatāru tiesībām

19. aprīlī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, tiekoties ar Krimas tatāru līderi Refatu Čubarovu (Refat Chubarov), apliecināja, ka Latvija konsekventi neatzīst Krimas prettiesisko aneksiju un stingri iestājas par Ukrainas suverenitāti un teritoriālo integritāti. Ārlietu ministrs atzīmēja, ka Latvija uzmanīgi seko līdzi un pauž satraukumu par negatīvo tendenci cilvēktiesību situācijas jomā Krimā, it īpaši Krimas tatāru cilvēktiesību un pamatbrīvību ierobežošanu, kas vērojama kopš Krievijas īstenotās Krimas pussalas aneksijas.

Latvijas konsulāro amatpersonu mācību darba kārtībā šogad konsulāro krīžu aktualitātes

18. un 19. aprīlī Rīgā mācībās tiekas Latvijas konsulārās amatpersonas, lai pārrunātu aktualitātes konsulārajā darbā.

KNAB informē par partiju finansēšanas noteikumu 2015.gadā ievērošanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pabeidzis politisko partiju un to apvienību 2015.gada pārskatu, saņemto biedru, iestāšanās naudu un dāvinājumu (ziedojumu) likumības un patiesuma pārbaudes un saskaņā ar likumā noteikto kārtību sniedz pārskatu par atklātajiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

Ventspilī viesosies Krievijas vēstnieks un ģenerālkonsuls

No 20. līdz 21. aprīlim Ventspilī iepazīšanās vizītē ieradīsies Krievijas Federācijas vēstnieks V.E. Jevgeņijs Lukjanovs un Krievijas Federācijas ģenerālkonsuls Liepājā Maksims Raiders.

Ārlietu ministrijā diskutē par Latvijas sabiedrisko mediju pieejamību diasporai

12. aprīlī Ārlietu ministrijā norisinājās darba grupas diasporas politikas jautājumos sēde, kurā diasporas organizācijas un sadarbības partneri diskutēja par Latvijas sabiedrisko mediju pieejamību diasporai un atbalsta iespējām remigrantiem, vērtējot pētījuma "Atgriešanās Latvijā" rezultātus, kā arī par citiem diasporai aktuāliem jautājumiem. Sēdi vadīja Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Atis Sjanīts.

Valsts prezidents aicina stiprināt ekonomisko sadarbību ar Ķīnu

Ķīna ir Latvijai ļoti svarīgs partneris, ar kuru vēlamies arvien ciešāku sadarbību, tādēļ ir gandarījums par aktīvo vizīšu apmaiņu starp abām valstīm, šodien, tiekoties ar Visķīnas Tautas Republikas Tautas kongresa Pastāvīgās komitejas priekšsēdētāju Džanu Dedzjanu (Zhang Dejiang), uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Ministru prezidents tiksies ar Ķīnas parlamenta spīkeri

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 13.aprīlī, Rīgā tiksies ar Ķīnas Tautas pārstāvju sapulces Pastāvīgās komitejas priekšsēdētāju Džanu Dedzjanu (Zhang Dejiang).

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti