Ziņas | Latvija | Politika


Latvija un Kuba vienisprātis – aktīvāk jāattīsta divpusējā sadarbība

2018. gada 19. jūnijā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Kubas jauno vēstnieku Latvijā Edvardo Laso Peresu (Eduardo Lazo Pérez), kas Rīgā uzturas akreditācijas vizītē.

Ārlietu ministrs: Eiropas Savienībai ir jāpauž stingrs atbalsts uz vienlīdzīgiem noteikumiem balstītai...

Ārlietu ministrs: Eiropas Savienībai ir jāpauž stingrs atbalsts uz vienlīdzīgiem noteikumiem balstītai daudzpusējās tirdzniecības sistēmai

2018. gada 19. jūnijā Stokholmā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās 6. Baltijas valstu, Ziemeļvalstu (NB8) un Višegradas valstu grupas (V4) ārlietu ministru sanāksmē, kuras laikā notika viedokļu apmaiņa par aktuāliem Eiropas Savienības (ES) un drošības politikas jautājumiem, tostarp par ES nākotni, Brexit, ES Daudzgadu budžetu, attiecībām ar Ukrainu un Austrumu partnerības valstīm, transatlantiskajām attiecībām, kā arī gatavošanos gaidāmajam NATO samitam.

Latvijas un Zviedrijas ārlietu ministri pārrunā Latvijas prezidentūras prioritātes Baltijas jūras valstu padomē

2018.gada 18.jūnijā, Stokholmā, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Baltijas jūras valstu padomes (BJVP) ietvaros, tikās ar Zviedrijas Karalistes ārlietu ministri Margotu Valstrēmu, lai pārrunātu Latvijas un Zviedrijas divpusējo sadarbību un Latvijas prezidentūru Baltijas jūras valstu padomē, ko Latvija pārņem no Zviedrijas š.g. 1. jūlijā.

Valsts prezidents akreditē Kubas, Peru un Zambijas vēstniekus

Otrdien, 2018. gada 19. jūnijā, Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā darbam Latvijā akreditēja Kubas, Peru un Zambijas vēstniekus.

Valsts pārvaldei jādarbojas roku rokā ar iedzīvotājiem

Atvērta, efektīva, uz klientu orientēta – trīs atslēgvārdi, kas raksturo valsts pārvaldi, kādu to nākotnē redz Valsts kanceleja. Iniciatīva "Mazinām slogu kopā!" ir viens no instrumentiem, kas var palīdzēt īstenot vīziju.

Edgars Rinkēvičs Stokholmā diskutēs par Baltijas jūras valstu padomes nākotnes lomu reģionā

2018. gada 18. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Baltijas jūras valstu padomes (BJVP) ārlietu ministru sanāksmē Stokholmā, ko rīko Zviedrija kā pašreizējā BJVP prezidējošā valsts.

Edgars Rinkēvičs: Gērnsijā dzīvojošie un strādājošie Latvijas valstspiederīgie nedrīkst kļūt par Brexit "ķīlniekiem"

2018. gada 15. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) valsts ministru lordu Martinu Kalananu (Lord Martin Callanan), lai pārrunātu aktuālos Brexit jautājumus, tostarp sociālās drošības nodrošināšanu Gērnsijā dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem.

Valsts prezidents: ir laiks aktīvi rīkoties hibrīdo apdraudējumu novēršanai

"Par spīti dažādiem mēģinājumiem mūs šķelt, mums ir jāpaliek vienotiem. Tāpēc, jo rūpīgāk mēs strādāsim jau šodien, jo mazāka iespēja būs nelabvēļiem ietekmēt mūsu sabiedrību. Ir jāmeklē risinājumi hibrīdo draudu novēršanai, jo pārāk ilgi esam tikai reaģējuši uz tiem. Tagad ir pienācis laiks rīkoties pašiem," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis konferencē par NATO jaunajiem izaicinājumiem.

Politiskajās konsultācijās Taizemē vienojas par iespēju tuvākajā laikā iekļaut Latvijas pilsoņus vīzu ...

Politiskajās konsultācijās Taizemē vienojas par iespēju tuvākajā laikā iekļaut Latvijas pilsoņus vīzu atvieglojumu sarakstā


2018. gada 13. jūnijā Bangkokā norisinājās Latvijas un Taizemes Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas. No Latvijas puses tās vadīja Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, savukārt no Taizemes puses – Ārlietu ministrijas valsts sekretāre Busaja Matelina (Busaya Mathelin). Latvijas delegācijā piedalījās arī Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Ārlietu ministrs piedalās Z.A. Meierovica pieminekļa pamatakmens iemūrēšanā

2018. gada 13. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Tukumā piedalījās pirmā Latvijas ārlietu ministra Zigfrīda Annas Meierovica (1887-1925) pieminekļa pamatakmens iemūrēšanā.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana