Ziņas | Latvija | Politika


Ministru prezidentu reģionālos jautājumos konsultēs Inga Bērziņa

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir kļuvusi par Ministru prezidenta ārštata padomnieci reģionālos jautājumos. I. Bērziņa amata pienākumus pildīs sabiedriskā kārtā, bez atalgojuma.

Ministru prezidents dosies pirmajā reģionālajā vizītē

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 15. februārī, dosies pirmajā reģionālajā vizītē uz Valmieru.

Top sociālā nodrošinājuma likums gadījumam, ja "Brexit" notiek bez izstāšanās līguma

2017. gada 29. martā Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste iesniedza Eiropas Savienībai vēstuli par ES Līguma 50. panta "iedarbināšanu". Proti – par Apvienotās Karalistes nodomu izstāties no ES. No tā brīža uzsākta divu gadu laika atskaite un sarunas par izstāšanās procesu un noteikumiem. Ja vien Apvienotā Karaliste nelūgs termiņa pagarinājumu un 27 ES dalībvalstis to vienbalsīgi Eiropadomē neatbalstīs, tad no 2019. gada 30. marta Apvienotā Karaliste kļūs par trešo valsti jeb valsti ārpus ES.

Nemiro: piedāvāsim risinājumu OIK atcelšanai; vienlaikus būtiski izanalizēt šāda lēmuma iespējamās sekas

"Jau ar pirmajām dienām ekonomikas ministra amatā esmu ķēries pie darba, lai rastu risinājumus Saeimas uzdotā uzdevuma izpildīšanai attiecībā uz obligātās iepirkuma komponentes atcelšanu no šā gada 31. marta. Vienlaikus apzinos, ka gan valdībai, gan arī Saeimai ir jāpieņem valstiski un tiesiski lēmumi, rūpīgi izanalizējot to potenciālo ietekmi uz visām iesaistītajām pusēm un sekas, kādas tie radīs valstij un ekonomikai kopumā. Tāpēc paralēli darbam pie normatīvajiem aktiem ministrija ir uzsākusi konsultāciju procesu ar dažādām iesaistītajām pusēm par Saeimas lēmuma iespējamo ietekmi un strādā pie neatkarīga trešās puses izvērtējuma iegūšanas par OIK atcelšanu un izmaksātā atbalsta atgūšanu tiesiskā ceļā. No savas puses apņemos rūpīgi izvērtēt pušu viedokļus pirms risinājuma virzīšanas valdībā, lai Ministru kabinets varētu pieņemt valstiski izsvērtu lēmumu," uzsver ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

Ārlietu ministrs pauž Latvijas atbalstu starptautiskajai koalīcijai cīņā pret ISIL

2019. gada 6. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Vašingtonā piedalījās starptautiskās koalīcijas ISIL sakāvei sanāksmē, kuras laikā koalīcijā iesaistīto valstu ministri un organizāciju vadītāji apsprieda sasniegto progresu cīņā pret ISIL grupējumu Irākā un Sīrijā un pārrunāja koalīcijas mērķus un uzdevumus 2019. gadā, reaģējot uz izmaiņām ISIL grupējuma taktikā un struktūrā.

Ārlietu ministrs: Baltijas valstis ir visstingrākās ciešu transatlantisko saišu aizstāves

2019. gada 7. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Lietuvas un Igaunijas ārlietu ministriem Vašingtonā tikās ar ASV Senāta ārlietu komitejas pārstāvjiem, lai pārrunātu Baltijas valstu un ASV sadarbību, transatlantiskās attiecības, tostarp drošības sadarbību ar ASV, sadarbību kiberdrošībā un Eiropas Savienības (ES) drošības un aizsardzības sadarbību.

Ministru prezidentu sabiedrības integrācijas jautājumos konsultēs Abu Meri

Politiķis, ārsts Hosams Abu Meri ir apstiprināts par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa padomnieku sabiedrības integrācijas jautājumos. H. Abu Meri ir K. Kariņa ārštata padomnieks un amata pienākumus pilda sabiedriskā kārtā, bez atalgojuma.

Ministru prezidents pirmajā darba vizītē dosies uz Igauniju

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 8. februārī, dosies pirmajā ārvalstu darba vizītē. K. Kariņš apmeklēs Tallinu, Igaunijas galvaspilsētu.

Valsts prezidents Rīgas pilī pieņem tiesneša svinīgo solījumu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 2019. gada 6. februārī, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pirms stāšanās amatā pieņēma rajona (pilsētas) tiesas tiesneša Viktora Makuceviča svinīgo solījumu.

LTRK aicina VID jauno ģenerāldirektori turpināt uzsāktās reformas

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina otrdien, 5.janvārī, Valdības apstiprināto Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi turpināt uzsāktās reformas iestādē, lai padarītu to uzņēmējiem un sabiedrībai pēc iespējas draudzīgāku.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli