Ziņas | Latvija | Politika


Pasniegtas akreditācijas vēstules Latvijas vēstniecei Japānā Dacei Treijai-Masī

25. jūlijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā pasniedza akreditācijas vēstules nākamajai Latvijas Republikas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Japānā Dacei Treijai-Masī.

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam Īrijā Jānim Sīlim

25. jūlijā svinīgā ceremonijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza akreditācijas vēstules nākamajam Latvijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Īrijā Jānim Sīlim.

Nevalstiskās organizācijas: Valdības pozīcija, pieprasot nodokļu palielināšanu, lai saglabātu nodokļu atlaidi ...

Nevalstiskās organizācijas: Valdības pozīcija, pieprasot nodokļu palielināšanu, lai saglabātu nodokļu atlaidi ziedotājiem, nav pieņemama.


Nevalstiskās organizācijas vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka spēkā esošajā nodokļu regulējumā pastāvēja nodokļu atlaide uzņēmumiem, kas ziedo sabiedriskā labuma organizācijām. Valdība, pieņemot valsts nodokļu politikas pamatnostādnes un to ieviešanai paredzētos nodokļu likumu projektus, bija paredzējusi šīs nodokļu atlaides atcelt. Ņemot vērā nevalstisko organizāciju protestus un Saeimas deputātu priekšlikumus, kā šo Latvijas sabiedrībai bīstamo ideju apturēt, šobrīd valdība ir uzsākusi diskusijas ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un piedāvā izmaiņas, taču vienlaikus, pieprasot veikt citu nodokļu likmju palielināšanu, lai it kā "kompensētu" budžeta iztrūkumu, kas esot radies, pārdalot budžeta līdzekļus citām vajadzībām, kas līdz šim bija paredzēti NVO. Nevalstiskās organizācijas ir izbrīnītas par šādu valdības un Finanšu ministrijas komunikāciju un aicina to pārtraukt.

K.Gerhards: Pašvaldībām likums jāievēro, nevis jāinterpretē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstība ministrija (VARAM) norāda, ka Rīgas domes koalīcijas nesen pieņemtie grozījumi saistošajos noteikumos ir pretrunā ar likumu.

Turkmenistānas un Uzbekistānas eksperti iepazīstas ar Latvijas pieredzi robežu demarkācijas procesā

25. jūlijā Ārlietu ministrijā viesojās Uzbekistānas un Turkmenistānas robežu pārvaldības iestāžu eksperti, lai iepazītos ar Latvijas pieredzi robežu demarkācijā un ministrijas lomu šajā procesā.

Valsts prezidents apžēlo vienu notiesāto personu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2017. gada 20. jūnijā apžēloja vienu notiesāto personu, pilnīgi atbrīvojot to no pamatsoda izciešanas.

ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas četras personas

Otrdien, 18. jūlijā, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas četras personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā divi nepilngadīgi bērni.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 84 personas

Otrdien, 18.jūlijā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 84 personas, tajā skaitā, 6 nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušies kopā ar vecākiem

Edgars Rinkēvičs aicina atvēlēt vairāk resursu ES Stratēģiskās komunikācijas vienības darbam

17. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa paziņojums pēc Nacionālās Drošības padomes sēdes

12.07.2017
Šodien pēc manas iniciatīvas Nacionālās Drošības padomes sēdē izskatījām jautājumu par viesnīcā Rīdzene notikušajām sarunām.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  parkets  dumvadi.lv   apkures sistēmas ierīkošana