Ziņas | Latvija | Politika


Ārlietu ministrs: Visām dalībvalstīm jāsniedz politisks un praktisks atbalsts ANO Cilvēktiesību padomei

2020. gada 24. februārī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Ženēvā uzrunāja Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Cilvēktiesību padomes augstā līmeņa segmenta dalībniekus. Savā uzrunā ministrs pauda Latvijas atbalstu ANO augstā cilvēktiesību komisāra darbam.

Ārlietu ministrs: Vācija ir stratēģiski svarīgs ekonomiskās sadarbības partneris Latvijai

2020. gada 21. februārī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Vācijas federālo ekonomikas ministru Pēteru Altmeieru, lai pārrunātu Latvijas un Vācijas divpusējās attiecības, tostarp politisko dialogu un ekonomisko sadarbību, kā arī jautājumus, kas skar Eiropas Savienību (ES). P. Altmeiers iepazīstināja Latviju ar Vācijas prezidentūras prioritātēm ES Padomes laikā.

Ārlietu ministrs: Melnkalnes dalība NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupā Latvijā ir nozīmīgs ieguldījums Baltijas..

Ārlietu ministrs: Melnkalnes dalība NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupā Latvijā ir nozīmīgs ieguldījums Baltijas reģiona drošības stiprināšanā

2020. gada 21. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Melnkalnes ārlietu ministru Srdžanu Darmanoviču (Srdjan Darmanović), kurš Latvijā uzturējās darba vizītē. Ministri pārrunāja divpusējās sadarbības jautājumus, reģiona drošības aktualitātes, kā arī apmainījās viedokļiem par notikumiem Rietumbalkānu reģionā.

Valsts prezidents: Latvijā kā demokrātiskā valstī stiprinām sabiedrības integrāciju un cieņu pret dažādu tautību...

Valsts prezidents: Latvijā kā demokrātiskā valstī stiprinām sabiedrības integrāciju un cieņu pret dažādu tautību kultūrām

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Venēcijas komisijas darba grupas pārstāvjiem, apspriežoties par izglītības reformas jautājumiem Latvijā. Valsts prezidents informēja komisiju, ka Latvijā šobrīd tiek ieviestas divas izglītības reformas – viena vērsta uz integrētas sabiedrības veidošanu, otra – uz mācību metodoloģijas modernizēšanu.

Ģirģens: Latvijai jātiecas iekļūt Eiropas drošāko valstu pieciniekā

Iekšlietu ministrijā tika apstiprināta Iekšlietu ministrijas darbības stratēģija 2020.-2022. gadam - dokuments, kas nosaka iekšlietu nozares stratēģiskās prioritātes, rīcības virzienus un sasniedzamos mērķus turpmākajiem trīs gadiem.

Latvija nosoda pret Gruziju vērsto kiberuzbrukumu

Latvija pievienojas starptautiskās sabiedrības paustajam nosodījumam par 2019. gada 28. oktobrī īstenoto masīvo kiberuzbrukumu pret Gruzijas valsts pārvaldes un privātā sektora mājaslapām, kā arī TV kanāliem.

Ministru kabinetā izskata informatīvo ziņojumu par Latvijas civilo ekspertu dalību starptautiskajās misijās un operācijā

2020. gada 18. februārī Ministru kabineta sēdē tika izskatīts Ārlietu ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums "Par Latvijas civilo ekspertu dalību starptautiskajās misijās un operācijās 2020. – 2022. gadā".

Ģirģens kritisks par tālāku valsts līdzekļu piešķiršanu E-veselībai – aicina Kariņu meklēt citus risinājumus projekta...

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītājs Kaspars Ģirģens un vēl citi komisijas deputāti ar vēstuli jau ir vērsušies pie ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ar aicinājumu objektīvi un kritiski izvērtēt E-veselības projekta ieviešanas gaitu un nevirzīt to līdzšinējā formā. Ģirģens norāda, ka komisija vairākkārt saņēmusi dažādu institūciju negatīvus atzinumus projektam, tāpēc tā tālāka virzīšana esošā formā un jaunu miljonu ieguldīšana ir vērtējama kā valsts līdzekļu izšķērdēšana. Arī Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas šīs nedēļas paziņojums par sistēmas boikotēšanu pastāvīgo problēmu dēļ apliecina nepieciešamību steidzami un radikāli citādāk risināt E-veselības sāgu.

Valsts prezidents atzinīgi vērtē PBLA iesaisti diasporas politikas stiprināšanā

18. februārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) vadību, lai pārrunātu organizācijas iesaisti diasporas politikas attīstībā.

Valsts prezidents: Islandei ir ļoti nozīmīga loma Latvijas neatkarības atjaunošanā

18. februārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar V. E. Islandes ārlietu ministru Gudlaugiru Touru Tourdarsonu (H. E. Mr Guðlaugur Þór Þórðarson), lai pārrunātu abu valstu lieliskās divpusējās attiecības un virzienus to stiprināšanai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli