Ziņas | Latvija | Politika


Paraksta Latvijas un ASV līgumu par tehnisko palīdzību noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma novēršanas

Ceturtdien, 24. septembrī, finanšu ministrs Jānis Reirs, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa un ASV vēstnieks Latvijā Džons L. Kārvails (John L.Carwile) parakstīja līgumu (Terms of Reference) starp Latvijas Republiku un ASV Finanšu ministriju (US Department of Treasury), kas paredz ASV Finanšu ministrijas tehniskās palīdzības sniegšanu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas novēršanas jomā.

Ārlietu ministrs ar Baltkrievijas opozīcijas pārstāvjiem pārrunā situācijas attīstību Baltkrievijā

2020. gada 24. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Baltkrievijas opozīcijas pārstāvjiem – pie prezidenta vēlēšanām nepielaisto kandidātu Valēriju Cepkalo (Valery Tsepkalo) un viņa kundzi un sabiedroto apvienotajā vēlēšanu štābā Veroniku Cepkalo (Veronica Tsepkalo).

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna piemiņas pasākumā par godu ievērojamā Latvijas valsts un sabiedriskā darbinieka ..

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna piemiņas pasākumā par godu ievērojamā Latvijas valsts un sabiedriskā darbinieka Miķeļa Valtera pārapbedīšanai Latvijā

Godātie klātesošie, dāmas un kungi!

Valsts prezidents Rēzeknē noslēgs diskusiju ciklu par latviešu vēsturiskajām zemēm

Piektdien, 25. septembrī, Valsts prezidents Egils Levits Rēzeknē, noslēdzot diskusiju ciklu par latviešu vēsturiskajām zemēm, Latgales vēstniecībā "Gors" ar viedokļu līderiem runās par Latgales identitātes kultūrvēsturisko un mūsdienīgo rakursu.

Valsts prezidents un Lietuvas ārlietu ministrs: kopīgas ES sankcijas Baltkrievijas situācijā pret atbildīgajām...

Valsts prezidents un Lietuvas ārlietu ministrs: kopīgas ES sankcijas Baltkrievijas situācijā pret atbildīgajām amatpersonām ir nepieciešamas

Valsts prezidents Egils Levits šodien, Baltu vienības dienā, tikās ar V. E. Lietuvas Republikas ārlietu ministru Linu Linkeviču (H. E. Mr Linas Linkevičius), uzsverot abu valstu ciešās attiecības.

Nacionālā apvienība aicina papildināt kopīpašuma dalīšanas tiesisko regulējumu

Nacionālā apvienība (NA), izvērtējot Tieslietu ministrijas sagatavoto kopīpašuma dalīšanas tiesiskā regulējuma pilnveides projektu, sniegusi priekšlikumus, lai padarītu regulējumu precīzāku un neradītu pretrunas likuma piemērošanā. Izmaiņas tiek veiktas, lai novērstu juridiski tiesiskās nepilnības kopīpašuma regulējumā, kam par pamatu ir Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta norāde uz normatīvo aktu nepilnībām un nepieciešamību izstrādāt un noteikt mūsdienu apstākļiem atbilstošus kopīpašuma sadalīšanas veidus.

RNP savām apsaimniekošanā esošajām mājām apkuri pieslēgs

2020. gada 20. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu kandidāti Svetlanu Tihanovsku, lai apmainītos viedokļiem un uzklausītu S.Tihanovskas redzējumu par situācijas attīstību Baltkrievijā.

Valsts prezidents ar Saeimas frakciju pārstāvjiem pārrunā sagatavoto likumprojektu par latviešu vēsturiskajām zemēm

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Saeimas frakciju vadību, lai pārrunātu Valsts prezidenta sagatavoto likumprojektu "Latviešu vēsturisko zemju likums" pirms tā iesniegšanas Saeimā.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes 3. kājnieku bataljona karoga svinīga

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes 3. kājnieku bataljona karoga svinīgajā iesvētīšanas un pasniegšanas ceremonijā

Ministra kungs!
Komandiera kungs!
Karavīri!

Notiks Nacionālo Bruņoto spēku Štāba bataljona militārās mācības "Zibens 2020"

No 14.septembra līdz 27.septembrim Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) Štāba bataljons, militāro mācību cikla "Namejs 2020" ietvaros, Rīgā un Rīgas apkaimē organizēs lauka taktiskās mācības "Zibens 2020."

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums