Ziņas | Latvija | Politika


Valsts sekretārs Andris Pelšs ES valsts sekretāru neformālajā sanāksmē Rumānijā

2018. gada 6. un 7. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs Bukarestē, Rumānijā, piedalījās ES dalībvalstu Ārlietu ministriju valsts sekretāru neformālajā sanāksmē.

Latvijas prezidentūra Baltijas jūras valstu padomē rīko Vecāko amatpersonu komitejas trešo sanāksmi

2018. gada 6. un 7. decembrī Ārlietu ministrijā notika Baltijas jūras valstu padomes (BJVP) Vecāko amatpersonu komitejas (VAK) trešā sanāksme Latvijas prezidentūras vadībā. VAK ir BJVP darbību uzraugošā institūcija, kas koordinē BJVP ekspertu darba grupu un sadarbības platformu aktivitātes.

Ārlietu ministrs aicina Krieviju ievērot starptautiskās tiesības un nodrošināt brīvu piekļuvi Ukrainas ostām Azovas jūrā

018. gada 6. decembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Milānā piedalījās Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) 25. Ministru padomes sanāksmē, kurā notika viedokļu apmaiņa par konfliktu Ukrainā. Sanāksmi organizē EDSO prezidējošā valsts Itālija.

Ārlietu ministrs: pāreja uz valsts valodu mazākumtautību skolās Latvijā tiks konsekventi ieviesta

2018. gada 6. decembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Milānā, Itālijā, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) 25. Ministru padomes sanāksmes laikā tikās ar EDSO augsto komisāru mazākumtautību jautājumos Lamberto Zanjēru (Lamberto Zannier), lai pārrunātu līdzšinējo sadarbību ar komisāru.

Valsts prezidents reģionālajā darba vizītē apmeklēs Rēzekni

Reģionālās darba vizītes laikā Valsts prezidents apmeklēs Rēzeknes 5. vidusskolu un Rēzeknes tehnikumu, kur tiksies ar šo izglītības iestāžu pedagogiem un audzēkņiem. Lai pārrunātu pašvaldībai aktuālos jautājumus, Valsts prezidentam plānota tikšanās ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētaju Aleksandru Bartaševiču un domes deputātiem. Savukārt Rēzeknes Biznesa inkubatora apmeklējuma laikā plānota tikšanās ar pilsētas uzņēmējiem. Vizītes noslēgumā Raimonds Vējonis klātienē iepazīsies ar Rēzeknes gaļas kombināta darbu, apmeklējot uzņēmuma sadales un ražošanas cehus.

Pacels karogus Dānijas kroņprinča un kroņprinceses vizītes laikā

Viņa Karaliskās Augstības Dānijas kroņprinča un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses ar pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā Latvijā 6. un 7.decembrī Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

3. ceturksnī vidējā darba samaksa ir 1 006 eiro

Rīga, 29.11.2018
2018. gada 3. ceturksnī, salīdzinot ar 2017. gada 3. ceturksni, mēneša vidējā bruto darba samaksa pieauga par 8,0 % jeb 75 eiro, sasniedzot 1 006 eiro par pilnas slodzes darbu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Salīdzinot ar 2018. gada 2. ceturksni, 3. ceturksnī bruto darba samaksa pieauga par 0,2 % jeb 2 eiro.

LLPA aicina uz tikšanos premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedru pārstāvji – republikas nozīmes pilsētu domju priekšsēdētāji aicina uz tikšanos premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu š.g. 4.decembrī pl. 11:00, lai klātienē pārrunātu jaunās valdības veidošanas procesu un valdības deklarācijas projektu attiecībā par jautājumiem, kas skar pašvaldību darbu.

Latvija nosoda Krievijas agresīvo rīcību Melnajā un Azovas jūrā

Latvija nosoda Krievijas agresīvo rīcību Melnajā un Azovas jūrā un aicina Krieviju ievērot starptautiskās tiesību normas, nekavējoties pārtraucot agresīvu rīcību Melnajā un Azovas jūrā. Latvija aicina pārtraukt kuģu satiksmes blokādi un garantēt netraucētu jūras satiksmi.

Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē aizstāv Latvijas intereses piedalīties Eiropas Savienības ārējo finanšu

Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē aizstāv Latvijas intereses piedalīties Eiropas Savienības ārējo finanšu programmu īstenošanā

2018. gada 26. novembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē, Beļģijā, piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē par attīstības sadarbības jautājumiem. Galvenā uzmanība padomē tika pievērsta jautājumam par ES ārējās darbības finansēšanu nākamajā ES daudzgadu budžetā 2021.-2027. gadam un ES Kaimiņattiecību politiku kā vienu no ES ārējās darbības prioritātēm.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija