Vašingtona: Putina pārmetumi ASV nav racionāli

LETA---AFP. Krievijas premjerministra Vladimira Putina pārmetumi, ka Gruzijas konfliktu izprovocējuši spēki ASV, ir klaji nepatiesi un nav racionāli, sacīja ASV prezidenta Džordža Buša preses sekretāre Deina Perino.

"Teikt, ka Savienotās Valstis inscenējušas šo karu viena politiskā kandidāta labā - tas vienkārši nav racionāli," sacīja Perino. "Šie apgalvojumi pirmām kārtām ir klaji nepatiesi, turklāt izklausās, ka aizsardzības jomas amatpersonas, kas viņam teikušas, ka uzskata to par patiesību, dod viņam tiešām sliktus padomus."

Gruzijas konfliktu ir izprovocējis "kāds ASV" ar mērķi palielināt izredzes uz panākumiem vienam no ASV prezidenta amata kandidātiem, intervijā televīzijai CNN trešdien sacīja Krievijas premjerministrs Vladimirs Putins.

"Viņiem bija vajadzīgs īss, ar uzvarām vainagots karš. Un ja tas neizdotos, viņi vienmēr varētu vainot mūs, gādāt, ka mēs izskatāmies kā ienaidnieks un uz šī pieaugošā patriotisma fona mobilizēt valsti ap konkrētu politisko spēku," sacīja Putins.

Krievijas un Gruzijas konflikta laikā karadarbības zonā atradās ASV pilsoņi, atgādināja premjers.

Kā uzskata Putins, tas varēja notikt vienīgi tad, ja viņi rīkojās "pēc sava līdera" rīkojuma.

Krievija cerējusi, ka ASV iejauksies Dienvidosetijas notikumos. "Mēs gaidījām, ka ASV iejauksies konfliktā un apturēs Gruzijas vadības agresīvo rīcību," norādīja Putins.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums