Ziņas | Pasaule


Latvija pasaulē


Ašeradens Dubaijā piedalīsies Latvijas – Apvienoto Arābu Emirātu biznesa forumā

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens šā gada 25. – 28. februārī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa oficiālās vizītes ietvaros apmeklēs Dubaiju Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), lai sekmētu Latvijas un AAE ekonomiskās sadarbības paplašināšanu. Vizītē piedalās arī plaša Latvijas uzņēmēju delegācija.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs izstādi “Gulfood 2017” Dubaijā

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs Latvijas ražotāju kopstendu pārtikas un viesmīlības izstādē “Gulfood 2017”, kas norisināsies Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), no 2017.gada 26.februāra līdz 2.martam.

Ekonomikas ministrs darba vizītē apmeklēs Zviedriju

Šā gada 13. – 15.februārī Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens darba vizītē apmeklēs Zviedriju, lai ar augsta līmeņa Zviedrijas valdības amatpersonām un uzņēmējiem pārrunātu Latvijas – Zviedrijas reģionālās sadarbības, inovāciju veicināšanas un investīciju piesaistīšanas jautājumus ar mērķi paplašināt Latvijas uzņēmumu eksporta iespējas.

Ārlietu ministrs Azerbaidžānas prezidentam: Azerbaidžāna ir svarīgs partneris Latvijai

12. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, oficiālās vizītes ietvaros Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku, tikās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu (Ilham Aliyev), lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības, Austrumu partnerības un aktuālos starptautisko attiecību un reģionālos jautājumus.

Krišjānis Kariņš atklās diskusiju par Eiropas digitālās ekonomikas attīstību un interneta platformu pieaugošo lomu

Šodien, 8. februārī, Eiropas Parlamentā Briselē deputāti, Eiropas Komisijas un nozares pārstāvji no Ebay, Spotify, Google, Booking.com seminārā spriedīs par interneta platformu darbību vienotā digitālā tirgus ietvarā un to attīstībai nepieciešamo regulējumu. Līdz ar Eiropas Komisijas viceprezidentu Jirki Katainenu semināru atklās Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (ETP/Vienotība).

Notikumi


Rietumu Banka iepazīstinās ar savām iespējām pasākumā Middle East Grain Congress Dubaijā

Sestdien Dubaijā darbu uzsāks III starptautiskā konference, kas veltīta graudaugu kultūru tirdzniecībai pasaulē. Rietumu Bankas pārstāvji piedalīsies paneļdiskusijās.

LTRK dosies uz Astanu, lai gatavotos EXPO 2017

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš trešdien, 22.februārī, dosies uz Kazahstānas galvaspilsētu Astanu, lai piedalītos konferencē, kas veltīta EXPO 2017 sagatavošanai.

Ar Rietumu Bankas atbalstu Maskavā tiks pasniegta prēmija „Uzņēmējdarbības spārni”

Šo piektdien, Maskavā pirmo reizi tiks pasniegta Krievijas nacionālā prēmija par sasniegumiem biznesa aviācijas jomā „Uzņēmējdarbības spārni”. Rietumu Banka ir šī pasākuma ģenerālsponsors.

LK iegūst Nasdaq Baltic Market Awards galveno balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

AS “Latvijas kuģniecība” (LK) ceturtdien, 26. janvārī, ieguva 1. vietu Nasdaq Baltic Market Awards kategorijā „Labākās investoru interaktīvās attiecības internetā” par izcilu komunikāciju ar uzņēmuma investoriem, kā arī 3. vietu kategorijā “Lielākais progress 3 gadu laikā”. Baltic Market Awards ir Nasdaq Baltic biržas apbalvošanas ceremonija, kurā balvas pasniedza labākajiem biržā kotētajiem uzņēmumiem septiņās kategorijās.

Krišjānis Kariņš kļūst par atbildīgo virzītāju likumprojektam par Eiropas elektrības tirgus uzbūvi

Ceturtdien, 26. janvāris. Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP) ir kļuvis par nozīmīgā Eiropas Elektrības tirgus uzbūves likumprojekta atbildīgo virzītāju Eiropas Parlamentā. Likumprojekts noteiks, kāds būs Eiropas elektroenerģijas tirgus nākotnē, tostarp tik aktuālo jautājumu – subsīdijas energoražošanā.

Spēcīgs sniegputenis paralizē ASV austrumu piekrasti

Ņujorka, 30.okt., LETA--AFP. ASV austrumu piekrasti nedēļas nogalē pārņēmis spēcīgs sniegputenis un atkala, paralizējot gaisa, dzelzceļa un autoceļu satiksmi.

NATO nolemj operāciju Lībijā pabeigt līdz oktobra beigām

28.oktobrī NATO Ziemeļatlantijas padome ir pieņēmusi lēmumu par NATO operācijas Lībijā Unified Protector pabeigšanu 31.oktobrī. Paredzēts, ka līdz tam laikam turpināsies situācijas novērošana, un NATO būs gatava iesaistīsies gadījumā, ja radīsies draudi Lībijas civiliedzīvotājiem. Lēmums par NATO operācijas noslēgšanu pieņemts, konsultējoties ar Apvienoto Nāciju Organizāciju un Lībijas Nacionālo pārejas padomi.

"Latio": Augusi aktivitāte Rīgas centra biroju un tirdzniecības telpu segmentos

Pagājušā gada pēdējos trijos mēnešos aktivitāte vairākos Rīgas komercīpašumu tirgus segmentos ir palielinājusies. Tas sekmē brīvo biroju un tirdzniecības platību aizpildīšanos un, saglabājoties šādai tendencei arī 2011.gadā, gaidāms neliels nomas maksas pieaugums telpām galvaspilsētas pieprasītākajās vietās, teikts "Latio" komercplatību tirgus pārskatā par 2010.gada ceturto ceturksni.

V.Dombrovskis un A.Kampars nosauks desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā, Rīgas reģionā un Vidzemē

Piektdien, 27.augustā, plkst.10.00 Ekonomikas ministrijā (224.telpā) ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ekonomikas ministrs Artis Kampars sveiks pērn desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā un desmit lielākos uzņēmumus Rīgas reģionā. Pasākumā piedalīsies arī LDDK vadītāja Elīna Egle, LTRK pārstāvis un divdesmit lielāko eksportējošo uzņēmumu pārstāvji.

Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā izvēlās DEAC

Statistika liecina, ka pēdējo 3 mēnešu laikā vairākkārtīgi ir pieaugusi Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas vidējā un lielā biznesa interese par Eiropas datu centru operatora SIA "DEAC" infrastruktūras izmantošanu. Pamata orientācija veidot rezerves datu centrus uz DEAC augsti kvalitatīvas un drošas infrastruktūras nodrošina uzņēmumiem biznesa aizsardzību, administratīva spiediena reducēšanu, aizsardzību no reideru uzbrukumiem un zemākas izmaksas.

Rātsnamā atklās skolēnu mākslas darbu izstādi "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji"

Piektdien, 26. februārī plkst. 14.00 Rātsnama (Rātslaukums 1) 2. stāvā tiks atklāta bērnu un jauniešu zīmējumu, gleznojumu, trīsdimensiju maketu un fotogrāfiju izstāde "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji" (My city and it’s citizens).

No zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta izslēdz Kampiones pilsētu, Madeiras salu un Santamarijas salu

Otrdien, 12. janvārī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika atbalstīts Finanšu ministrijas sagatavotais MK noteikumu projekts, kas paredz grozījumus noteikumos par zemu nodokļu vai beznodokļu valstīm un teritorijām, izslēdzot no zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta Kampiones pilsētu (Itālijas Republika), kā arī Madeiras salu un Santamarijas salu (Portugāles Republika).

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē ASV tiksies ar valsts sekretāri Hilariju Klintoni

No 13. līdz 16.jūlijam ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē apmeklēs ASV.

Aon publicējusi ar ikgadēji atjaunojamās pasaules Politisko risku kartes jauno versiju

2009.gadā varēs vērot tās politiskās sekas, kuras būs sekmējis globālās kredītu krīzes sākums. Vai politiskā stabilitāte būs šīs krīzes nākamais upuris, kā tas jau noticis ar Grieķiju un Īslandi? Tā galveno intrigu formulē Aon korporācijas - pasaules lielākā apdrošināšanas brokera un konsultanta risku vadībā - eksperti, kuri sagatavojuši ikgadējās atjaunojamās pasaules Aon Politisko risku kartes jauno versiju*. Latvija pārcelta no zema uz vidēji zema riska līmeņa zonu.

Noslēgta vienošanās par ASV armijas izvešanu no Irākas

Irākas ministru kabinets svētdien pēc mēnešiem ilgām smagām sarunām apstiprināja paktu par ASV armijas izvešanu no valsts, vienlaikus atļaujot tai palikt Irākā vēl trīs gadus.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja