Tagad arī Gulbenes iedzīvotājiem pieejams SEB iemaksu/izmaksu bankomāts

Apzinot klientu pieprasījumu pēc finanšu pakalpojumiem, SEB banka, sākot ar jūliju, Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem sniedz iespēju izmantot SEB bankas naudas iemaksas un izmaksas bankomātu un internetbankas terminālu jebkurā diennakts laikā. Jaunais bankomāts un Ibankas termināls atrodas Gulbenes novada domes ēkas telpās, Ozolu ielā 2a, tieši pretī SEB bankas Gulbenes filiālei.

Līdz šim esošais SEB bankas naudas izmaksas bankomāts (Ozolu ielā 1) tiek nomainīts pret naudas iemaksas un izmaksas bankomātu (Ozolu iela 2a), sniedzot novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem vēl vairāk iespēju - ne tikai izņemt skaidru naudu, bet arī bezmaksas iemaksāt to savā kontā. Kopumā Vidzemes reģionā* ir izvietoti 27 SEB bankas bankomāti, no kuriem 6 – Alūksnē, Cēsīs, Smiltenē, Valmierā, Madonā un Gulbenē ir ar naudas iemaksas un izmaksas funkciju.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: "SEB bankas dati liecina, ka, salīdzinot ar 2012.gada pirmo pusgadu, 2013.gada pirmajā pusgadā naudas apjoms, ko SEB bankas klienti iemaksājuši bankomātos, palielinājies par 35% - tas pierāda, ka šis finanšu pakalpojums klientu vidū kļūst arvien populārāks. Iedzīvotāji labprātāk izmanto attālinātās apkalpošanas priekšrocības, naudu kontā iemaksājot caur bankomātu, nevis dodoties uz filiāli. Iemaksu/izmaksu bankomāta uzstādīšana pirms eiro ieviešanas posmā Gulbenes iedzīvotājiem sagatavošanos eiro ieviešanai padarīs ērtāku un vieglāku. Jau šobrīd rosinām klientus izskatīt savus skaidrās naudas uzkrājumus un skaidras naudas iemaksas kontos, neatstājot liekus naudas uzkrājumus latos."

Blakus bankomātam ir izvietots Ibankas termināls. Bankomāts un Ibankas termināls darbojas katru dienu, 24 stundas diennaktī, sniedzot klientiem iespēju bezmaksas iemaksāt naudu savā kontā un uzreiz izmantot arī Ibankas pakalpojums piemēram, veikt rēķinu apmaksu, naudas pārskaitījumus, kā arī citus darījumus.

SEB banka ir pārstāvēta visās lielākajās Latvijas pilsētās, klienti tiek apkalpoti 43 filiālēs un klientu apkalpošanas centros, no kuriem 15 atrodas Rīgā un 28 reģionos. Tāpat klientiem ir iespēja izmantot 34 elektroniskos klientu apkalpošanas centrus, kur ir pieejams internetbankas termināls un naudas iemaksas un izmaksas bankomāts. Kopumā Latvijā ir uzstādīti 242 SEB bankomāti, no kuriem 57 ir ar iemaksu/izmaksu funkciju (19 atrodas Rīgā un 38 ārpus galvaspilsētas). Skaidras naudas iemaksu šajos bankomātos var veikt bez komisijas maksas.

*iedalījums pēc Ministru Kabineta rīkojuma Nr. 271 "Par Latvijas Republikas statistiskajiem reģioniem un tajos ietilpstošajām administratīvajām vienībām".

Ja saturu e-pasta uzstādījumu dēļ nevarat aplūkot HTML formātā, ziņu var izlasīt arī mūsu mājas lapas sadaļā Jaunumi. Lūdzam noklikšķināt uz zemāk redzamās saites vai, ja tas nav iespējams, iekopēt saiti Interneta pārlūkprogrammas adreses laukā:

http://www.seb.lv/lv/about/press-centre/press-releases/y2013/May/22072013/

SEB banka atgādina un aicina - rūpējieties par savu datu drošību! Banka saviem klientiem nekad nesūta e-pasta vēstules un nezvana ar aicinājumu atklāt Jūsu identifikācijas datus (lietotāja kodu, paroles, pieejas kodus, PIN kodus, pases datus). Ja esat šādu informāciju saņēmis, nekādā gadījumā neatbildiet uz e-pasta vēstuli. Šaubu gadījumā vienmēr sazinieties ar banku!

SEB banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli