Ventspils vasaras tūrisma sezona ir atklāta!

Sestdien, 12. maijā, Piedzīvojumu parkā ar sportiskām aktivitātēm tika atklāta Ventspils tūrisma sezona un par spīti stiprajam vējam pasākums bija izdevies un pulcēja daudz cilvēku.

Piejūras parkā pie Pludmales stacijas starts tika dots tautas klases skrējienam "Noskrien bānīti". Sacensībās kopumā piedalījās ap 100 aktīvistu, bet bānīti noskriet izdevās pieciem veiklākajiem. Bānītis galapunktā "Kalna stacija" piestāja pēc 8 minūtēm un 20 sekundēm. Pirmais no vīriešu kārtas pārstāvjiem finišēja Inguss Šķibelis, kurš arī uzrādīja labāko rezultātu – 7 minūtes un 37 sekundes. Vēl bānīti pārspēt izdevās Guntim Grīnvaldam (7:42), Aināram Matisonam (8:00), Edijam Kizenbaham (8:07) un Aleksim Mickusam (8:10). Toties pirmā no daiļā dzimuma pārstāvēm finišēja Adelīna Vanaga.

Pēc "Noskrien bānīti" norisinājās velosezonas atklāšanas pasākums, kurš kopumā pulcēja ap 500 dalībnieku kopīgam izbraucienam pa jaunajiem veloceliņiem cauri pilsētai. Dalībnieki, izvērtējot savas spējas, varēja doties 11 un 2,1 km distancē. Finišā dalībnieki saņēma sertifikātus par piedalīšanos velo sezonas atklāšanā un siltu, spēcinošu zupu. Paši mazākie varēja piedalīties satiksmes drošības aktivitātēs un uzzināt kā pareizi un droši braukt pa Ventspils ielām.

Atraktīvākiem braucējiem bija iespēja pretendēt uz nominācijām un iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas no Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka. Balvas nominācijās pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs.

Balvas ieguva:
•Stilīgākais braucējs – Kerija Kate Tālberga;
•Modīgākais braucamrīks – Ģirts Fogels;
•Komanda ar vienotības spēku – Elišķīgais sešinieks;
•Svarīgākais pedāļminējs – Māris Birzulis;
•Velo baudītājs – Inga Ozoliņa ar meitiņu Alīsiju Ozoliņu;
•Nākotnes Cerība – Daniela Kalniņa;
•Sportiskākā ģimene – Trieku ģimene.

Par prieku pasākuma dalībniekiem Piedzīvojumu parkā uzstājās pūtēju orķestris "Ventspils", grupa "Dullīši" un Musiqq.

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Sporta un mārketinga daļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana