Dubaijā "Gulfood 2020" izstādē prezentē "Laimas", "Spilvas" un "Taffel the Original Snacks" sortimentu


2020_02_17_Orkla_Latvija_Gulfood_2020.
"Orkla Latvija" no 16. līdz 20. februārim ar "Laimas", "Spilvas" un "Taffel the Original Snacks" produktiem pārstāv Latviju pasaulē lielākajā pārtikas un dzērienu tirdzniecības izstādē "Gulfood 2020" Dubaijā, Apvienoto Arābu Emirātos, kas šogad jau 25. reizi pulcē nozares profesionāļus no visas pasaules.

Mēs ļoti lepojamies ar mūsu produktu rūpīgi izstrādātajām receptēm, izcilo garšu un nemainīgi augsto kvalitāti. Pateicoties tam, mēs varam nest ne tikai mūsu zīmolu un produkcijas vārdus pasaulē, bet arī godam pārstāvēt Latviju izstādēs eksporta tirgos. Piedaloties starptautiska mēroga izstādēs, mēs iepazīstinām izstāžu apmeklētājus un dalībniekus ar mūsu zīmolu produkcijas jaunumiem, kā arī veicinām tiešo atgriezenisko saiti ar mūsu patērētājiem un potenciālajiem partneriem visā pasaulē,” stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Šogad “Orkla Latvija” komanda izstādes apmeklētājiem piedāvā iepazīties ar “Laimas” tumšās šokolādes kolekcijas tāfelītēm un dražejām, “Spilvas” plašo salātu mērču jeb dresingu klāstu, kā arī “Ādažu Čipsu” eksporta zīmola “Taffel the Original Snacks” klasiskajiem un jau iecienītajiem kartupeļu čipsiem un produktu jaunumiem.

Papildus tam 2020. gada februāra sākumā “Orkla Latvija” piedalījās pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2020”, Vācijā, kur prezentēja zīmola “Laima” produkciju, savukārt no 2020. gada 10. līdz 14. februārim demonstrēja zīmolu “Laima” un “Spilva” produkciju Krievijas lielākajā pārtikas un dzērienu izstādē “Prodexpo”. Kopumā “Orkla Latvija” eksportē produkciju uz teju 30 pasaules valstīm.

Par “Orkla Latvija”:

“Orkla Latvija” ir organizācija, kas apvieno divus uzņēmumus – SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un SIA “Orkla Foods Latvija”, kuru kopējais apgrozījums 2018. gadā bija 116,1 miljons eiro. “Orkla” ir eksperts spēcīgu vietējo zīmolu attīstībā, saglabājot to produktu tradīcijas, vērtības un modernizējot ražošanas procesus. “Orkla Latvija” pārstāv tādus Latvijā iemīļotus zīmolus kā “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks”, “Pedro”, “Spilva”, “Gutta”, “Everest”, “Latplanta” un citus.

“Orkla Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums