Jau pirmdien pirmie Latvijas bērnu zīmējumi Kristīnes Misānes atbalstam varētu sasniegt Dānijas karalieni


public. foto
Ceturtdien ar DHL kurjerpasta starpniecību uz Dāniju tika nosūtīti pirmie bērnu zīmējumi māmiņas Kristīnes Misānes atbalstam, un Dānijas karaliene Margrēte II tos varētu saņemt jau pirmdien. Bezpeļņas organizācija "Bērnu Draugi", kas ir šīs atbalsta akcijas rīkotāji, cer, ka Latvijas bērnu zīmējumi aizkustinās Dānijas karalieni un veicinās Misānei un tās bērniem labvēlīga lēmuma pieņemšanu par viņas neizdošanu Dienvidāfrikas Republikai. Pirmos zīmējumus karalienei ir sagatavojuši bērni no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas un Lapmežciema dienas centra, kā arī akcijā iesūtītie no dažādām Latvijas vietām. Zīmējumi ir emocionāli ar novēlējumiem. Starp zīmējumiem ir arī Misānes bērnu zīmējumi.


public. foto

Iveta Ziemele, idejas autore: “Šobrīd šie bērnu zīmējumi ir simbols cerībai, labestībai un godprātībai. Tos bērni ir zīmējuši no visas sirds, tāpēc ceram, ka karaliene sadzirdēs mazo bērnu simbolisko lūgšanu par divu bērniņu māmiņas atbrīvošanu. Laika ir maz – karaliene lēmumu var pieņemt nākamnedēļ, tāpēc arī sūtām jau pirmos zīmējumus no bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām un no Lapmežciema dienas centra, kā arī dažādiem Latvijas reģioniem. Paldies arī Latvijas vēstniecībai Dānijā, kas uzņēmās svarīgās paciņas nogādi karalienei.”


public. foto

Jau informējām, ka organizācija aicināja Latvijas bērnus iesūtīt savus zīmējumus māmiņas Kristīnes Misānes atbalstam, kas tālāk tiks nosūtīti Dānijas karalienei Margrētei II ar lūgumu pieņemt ļoti, ļoti svarīgu lēmumu Kristīnes lietā un novērst viņas izdošanu Dienvidāfrikas Republikai. Iveta Ziemele, idejas autore: “Lai arī politiskajā un juridiskajā ziņā lieta ir izsmelta, tomēr ir vēl kāda cerība, kas pavīdēja mediju ziņās, un tā ir Dānijas karaliene. Ja viņa sadzirdētu mūsu emocionālo vēstījumu, tad, iespējams, vēl var paspēt pieņemt būtiskus lēmumus par Kristīnes Misānes neizdošanu Dienvidāfrikas Republikai. Mēs aicinām bērnus zīmēt zīmējumus, ko nosūtītu karalienei, un, iespējams, caur tiem mēs varam viņai izstāstīt Kristīnes stāstu un cik svarīgi ir Kristīnes bērniem neatņemt mammu. Kristīnes Misānes lieta vairs nav tikai politiska vai juridiska, bet tā skar ikvienu sievieti, ikvienu mammu un ikvienu bērnu Latvijā.”

Vēl zīmējumi tiek gaidīti līdz 10. februārim – kas tālāk arī tiks sūtīti karalienei. Zīmējuma izmēram nav nozīmes. Nozīme ir saturam, kā arī otrā pusē dažos teikumos angļu valodā uzrakstītajam, kāpēc Tava māmiņa Tev ir svarīga un mīļa, kā arī priekšpusē norādītiem atslēgas vārdiem: #SupportingKristineMisaneandherkids . Uz zīmējuma jānorāda bērna vārds, vecums un vieta.

Par zīmējumu nogādi lūdzam sazināties ar organizācijas vadītāju Ivetu Ziemeli, mob. 29921827, iveta.jaakobsone@inbox.lv .

Biedrība “Bērnu Draugi” ir brīvprātīgo jauniešu kustība, kuri darbojas dažādos Latvijas bērnu namos, Sociālās aprūpes centros, kā arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļā. Brīvprātīgie jaunieši organizē dažādus integrācijas pasākumus mazaizsargātajām iedzīvotāju grupām.

Biedrība “Bērnu Draugi”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums