"Maxima" tiek piešķirts starptautisks apbalvojums par kvalitāti un cenu


Maxima Andris Vilcmeiers.
"Maxima Latvija" piešķirts Latvijā pirmais Starptautiskās sertifikācijas asociācijas ICERTIAS augstākā līmeņa globālais apbalvojums mazumtirdzniecībā "Best Buy Award" jeb "Kvalitāte par labāko cenu", apliecinot veikalu tīklā pieejamo produktu augsto kvalitāti par pieejamu cenu.

Šveicē bāzētās Starptautiskās Sertifikācijas asociācijas ICERTIAS (International Certification Association) apbalvojums kategorijā “Best Buy Award” (“Kvalitāte par labāko cenu”) tiek pasniegts kā apliecinājums uzņēmumam, ka klienti ir atzinīgi novērtējuši iespēju iegādāties augstākās kvalitātes produktus par vislabāko cenu. ICERTIAS uzņēmumam “Maxima Latvija” ir piešķīrusi šo apbalvojumu par millenials sniegto vērtējumu. Balva atspoguļo viņu pozitīvo viedokli, interesi un pieredzi par konkrētiem produktiem un uzņēmumu kopumā. “Best Buy” apbalvojums par izcilu cenas un kvalitātes attiecību piešķirts arī atsevišķām produktu kategorijām – piens, vīns, augļi un dārzeņi.

 

Uzņēmumi tiek vērtēti, izmantojot Deep Mind Awareness (DEEPMA) izpētes metodi, kas veidota sadarbībā ar “GFK” un “PricewaterhouseCoopers” un tās laikā ar anketēšanas palīdzību tiek apkopots cilvēku viedoklis par pieredzi un apmierinātību ar saņemto produktu un tā cenas un kvalitātes attiecību mazumtirdzniecībā. “Best Buy Award” aptauja Latvijā notika 2019. gada novembrī un tajā piedalījās 1200 Latvijas iedzīvotāju.

 

“Šis augstais starptautiskais novērtējums ir apliecinājums tam, ka mūsu klienti un īpaši prasīga jaunā paaudze ir novērtējuši ne tikai plašo, daudzveidīgo un kvalitatīvo produktu klāstu “Maxima” veikalos, bet arī izdevīgās cenas. Kopš 2018. gada mēs esam mērķtiecīgi strādājuši, lai nodrošinātu iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem iegādāties ikdienā un svētku dienās nepieciešamos vietējo ražotāju un pasaules labāko zīmolu produktus par pieejamām cenām. Papildu ikdienas akcijām, esam ilgtermiņā samazinājuši cenas gan ikdienā nepieciešamām precēm – piena produktiem, gaļas produktiem, maizes un miltu izstrādājumiem, tējai, kafijai, mājsaimniecības precēm, gan tādiem izlases produktiem kā ekskluzīviem sieriem, desertiem, riekstiem, plašam vīnu, alus un citu dzērienu sortimentam,” saka “Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

 

“Mēs esam lepni, ka “Maxima” kļuvusi par ICERTIAS “Best Buy Award” jeb “Kvalitāte par labāko cenu” ģimenes locekli. Uzņēmums “Maxima Latvija” kā iedvesmojošs paraugs pastāvīgi iegulda laiku un pūliņus, lai Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitāti par labāko cenu,” norāda ICERTIAS vadītājs Roberts Slaveckis.

 

ICERTIAS darbojas kopš 2011. gada un īsteno trīs sertifikācijas programmas “Best Buy Award” (”Kvalitāte par labāko cenu”), “QUDAL – QUality meDAL” (“Kvalitātes apbalvojums”) un “Customers’ Friend” (“Klientiem draudzīgs uzņēmums”). ICERTIAS sertifikātus progogrammā “Best Buy Award” ir saņēmuši virkne uzņēmumu visā pasaulē, to skaitā “Nestle”, “Vodafone”, “Milka”, “Danone”, “Arial”, “Hyundai”, “Orkla”, “Keune” un citi. ICERTIAS veiktos tirgus pētījumu rezultātus regulāri citē pasaules vadošie mediji: “Bloomberg”, “CBS”, “NBC”, “Fox”, “The Wall Street Journal”, “Yahoo News” u.c.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 173 veikaliem Latvijā, no kuriem 136 ir “X” formāta veikali, 23 ir “XX” un astoņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums