">

Pirmoreiz Baltijā: Latvijas uzņēmums Latakko saņem starptautisku balvu "Pursuit of Prime"


LatakkoBalva public. foto
13. janvārī Latakko kļuva par pirmo Baltijas uzņēmumu, kas saņēma Adizes institūta balvu "2019 Pursuit of Prime" ("Dzenoties pēc Uzplaukuma 2019"). "Pursuit of Prime" ir prestiža balva pārmaiņu vadības jomā, kura pastāv jau 20 gadus un kuru atzinīgi novērtē pasaules biznesa vidē. Balva tika pasniegta uzņēmuma vadītājam, īpašniekam un dibinātājam Jevgēņijam Kopilkovam ikgadējā Adizes institūta konferencē Bangkokā, Taizemē. 

Latakko pielieto Dr. I. K. Adizesa metodoloģiju jau divarpus gadus. Šajā laikā uzņēmums, kas cieta no biežas personāla maiņas, 2,5 miljonu eiro zaudējumiem un vājas vadības iesaistes, izauga par veiksmīgu, efektīvu uzņēmumu ar vairāk nekā 1 milj. eiro peļņu (2018. g.), jaudīgu vadības komandu un jaunu pieeju darbinieku profesionālajai attīstībai, ierindojoties arī TOP 50 Latvijas iekārojamāko darba devēju sarakstā.


LatakkoBalva public. foto

Latakko izpelnījās “2019 Pursuit of Prime” par izciliem rezultātiem uzņēmuma vadības uzlabošanā, izmantojot Adizesa metodoloģiju, lai līdzsvarotu iekšējo kontroli un elastīgas pārmaiņas, rezultātus un efektivitāti, īstermiņa un ilgtermiņa fokusu.

Adizesa pieejas pamatā ir demokrātija lēmumu pieņemšanā un diktatūra to īstenošanā. Ģimenē es allaž jutu šo līdzsvaru starp cilvēcīgo mīlestību un spēku gūt panākumus, taču gadu gadiem man nebija izdevies to īstenot praksē savā uzņēmumā. Pateicoties Adizesa metodoloģijas ieviešanai mainījās ne tikai Latakko, bet pirmkārt es pats. Kamēr uzņēmums gūst panākumus, es varu veltīt vairāk laika sev un savai ģimenei”, savā runā Bangkokā teica Latakko vadītājs Jevgēņijs Kopilkovs.


public. foto

Jau 25 gadus Latakko ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs, kura galvenie darbības virzieni ir vieglo automašīnu, kravas auto, lauksaimniecības un industriālās tehnikas, motociklu riepu, disku, akumulatoru un eļļu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. 2018. gadā Latakko uzņēmumu grupa ar 67 miljonu eiro lielu apgrozījumu iekļuva Latvijas TOP100 uzņēmumu sarakstā un Latvijas TOP50 darbā devēju sarakstā.

“Pursuit of Prime” balvas 20 gadu pastāvēšanas vēsturē to pirmo reizi saņem Baltijas valstu uzņēmums. Iepriekš šo pagodinājumu bija izpelnījušies tikai uzņēmumi no Skandināvijas un NVS valstīm, Eiropas, Āfrikas un Amerikas. Šogad Adizes institūts apbalvoja vēl tikai vienu organizāciju nominācijā “Company Of the Year 2019” (“Gada uzņēmums 2019”) – Maxim Healthcare Services (ASV), kas saņēma balvu par vispārējiem biznesa sasniegumiem.

Adizes institūts ir pārmaiņu vadības organizācija, kas specializējas augstākā līmeņa vadītāju, investoru un īpašnieku komandu attīstīšanā, veidojot ar saviem klientiem tādas attiecības, kādas ar Olimpisko Centru veido topošie čempioni. Kopš 1971. gada Adizes institūts nodrošina rīkus, resursus un atbalstu stratēģisko pārmaiņu paātrināšanā vairāk nekā 70 valstīs un nozarēs.

Aģentūra "Advanced Learning & Communications"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums