MADARA Cosmetics iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā


public. foto
AS MADARA Cosmetics dibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere svinīgi iezvanīja tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkas Taimskvērā, ASV. Šāda iespēja Latvijas kosmētikas ražotājam uzticēta kopā ar igauņu finanšu grupu LHV Group un lietuviešu enerģētikas kompāniju Ignitis Group (iepriekš Lietuvos Energija) kā "Nasdaq Baltic Awards" uzvarētājiem atklātības, labas pārvaldības un ilgtspējīgu investoru attiecību izcilības jomā 2019. gadā.

“Mums kā jaunam biržas uzņēmumam, kas soli kļūt par publisku uzņēmumu spēra pirms diviem gadiem, tas bija milzīgs sasniegums un pagodinājums. Starts biržā mums ir devis ne vien finansējumu turpināt attīstību, bet arī paplašinājis MADARA Cosmetics ģimeni līdz vairāk nekā 700 līdzīpašniekiem. Mums ļoti svarīgas vērtības ir caurspīdība un ilgtspēja, un domāju, tās ir vērtības, ko simbolizē saņemtā izcilības balva un Nasdaq tirdzniecības sesijas zvana ceremonija Ņujorkas Taimskvērā,” pēc atgriešanās no svinīgās ceremonijas ASV iespaidos dalās MADARA Cosmetics valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.

“Nasdaq Baltic Awards 2019” izcilības balvas tika pasniegtas šā gada sākumā Nasdaq Baltijas biržu un Nasdaq CSD organizētajā tiešraides ceremonijā vienlaikus Tallinā, Rīgā un Viļņā. Atzīmējot īpašo notikumu, Nasdaq prezidente Adena Friedman uzaicināja Baltijas tirgus investoru attiecību izcilniekus – LHV Group, MADARA Cosmetics un Ignitis Group – kopā svinīgi iezvanīt tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā ŅujorkasTaimskvērā šā gada novembrī.

MADARA Cosmetics uzvarēja nominācijā "Labākās investoru attiecības "First North" tirgū" – par izcilu informācijas atklāšanas praksi un sasniegumiem investoru piesaistē alternatīvajā tirgū.

Tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Taimskvērā līdz ar L. Tisenkopfu-Iltneri iezvanīja LHV Group valdes priekšsēdētājs Madis Toomsalu un Ignitis Group valdes priekšsēdētājs Darius Maikštėnas.

SIA “MADARA Cosmetics” dibināta 2006. gadā un kļuvusi par vienu no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Kompānijas pārstāvētais kosmētikas zīmols MÁDARA ir pionieris dabīgās kosmētikas segmentā Latvijā. 2016. un 2017. gadā uzņēmums ierindots Uzņēmumu reputācijas topa Latvijas kompāniju TOP 10. 2017. gada sākumā uzņēmums no SIA kļūst par AS. Kopš 2017. gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas “Nasdaq Baltic” alternatīvā tirgus “First North” sarakstā. Saņēmis apbalvojumu Eiropas “Parauguzņēmums” Eiropas Parlamentā Briselē organizētajā mazo un vidējo uzņēmumu apbalvošanā “SME Star Awards 2018”.

Nasdaq Baltic Awards” balva tika iedibināta 2018. gadā pēc Nasdaq Baltijas biržu un Nasdaq CSD iniciatīvas, lai ik pēc diviem gadiem izvērtētu un godinātu Nasdaq Baltijas biržu uzņēmumu sasniegumus atklātības, labas korporatīvās pārvaldības un investoru attiecību jomā. Balvas mērķis ir izcelt biržas uzņēmumus ar labāko investoru attiecību kvalitāti un akciju cenas pieaugumu biržā, kā arī godināt labāko biržas biedru veikumu un citus ievērojamus gada notikumus, kas būtiski ietekmējuši Baltijas kapitāla tirgus attīstību. Baltijas biržu uzņēmumu un biedru vērtēšanu veic vietējie un starptautiskie uzņēmumu pārvaldības un investoru attiecību eksperti. Plašāka informācija: nba.nasdaqbaltic.com

 

Kristiāna Antonišķe, AS “Madara Cosmetics”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums