Latvijas SIA "LSC" kuģa apkalpe Karību jūrā izglābusi trīs zvejniekus


public. foto
Pirmdienas naktī, atrodoties Karību jūras līcī netālu no salas Alta Vela, LSC kuģa "Elandra Redwood" komanda saņēma mayday signālu, kas liecina par dzīvību apdraudošu situāciju nosūtītajās koordinātās. Sekojot jūrniecības protokolam, "Elandra Redwood" komanda kā vistuvāk esošais kuģis devās uz iesūtītajām koordinātēm.

Tuvojoties norādītajai lokācijai, kuģa apkalpe pamanīja nelielā zvejas laivā trīs dreifējošus cilvēkus. Kuģa kapteinis Mihails Filipjonoks pieņēma lēmumu sākt glābšanas operāciju. Tās laikā kuģis veica manevrēšanu, lai spētu piekļūt zvejas laivai un veiksmīgi pārceltu zvejniekus no laivas uz kuģa borta. Kad visi trīs Dominikānas Republikas valstspiederīgie tika pārcelti uz borta, “Elandra Redwood” komanda pārliecinājās par viņu veselības stāvokli un sniedza nepieciešamo palīdzību un aprūpi.


public. foto

Pēc glābšanas operācijas kuģa apkalpe sazinājās ar Dominikānas Republikas krasta apsardzes kuģi, kas vēlāk zvejniekus nogādāja krastā. Visi trīs Dominikānas Republikas pilsoņi uz sauszemes tika nogādāti sveiki un veseli.


public. foto

SIA “LSC” vadītājs Vladimirs Egers izsaka lielu pateicību kapteinim Mihailam Filipjonokam un visai “Elandra Redwood” komandai, kas demonstrēja augstu profesionalitāti un pašaizliedzību: “Krīzes situācijās precīza un profesionāla rīcība ir izšķiroša un esmu lepns, ka mūsu apkalpe spēj to demonstrēt.”

Par “LSC”:

“LSC” apmāca un komplektē starptautiskajām kuģošanas konvencijām atbilstošas kuģu apkalpes, kā arī piedāvā pilnu kuģu tehnisko menedžmentu. Kompānijas mātesuzņēmums ir Nīderlandē reģistrētā Vitol Netherlands B.V.

 

SIA “LSC”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums