Finanšu ministrs un ASV vēstnieks pārrunā paveikto finanšu sektora reformas ieviešanā


foto;fm.gov.lv
Ceturtdien, 21. novembrī, finanšu ministrs Jānis Reirs iepazīšanās vizītē tikās ar jauno ASV vēstnieku Latvijā Džonu Lesliju Kārvailu (John Leslie Carwile). Tās laikā tika pārrunāta Moneyval rekomendāciju ieviešanas gaita, citas nozares aktualitātes, kā arī abu valstu sadarbība.

Vizītes ietvaros finanšu ministrs Jānis Reirs informēja par Latvijas paveikto finanšu sektora sakārtošanā, uzsverot šīs jomas prioritāti.


foto;fm.gov.lv


foto;fm.gov.lv

“Mēs skaidri apzināmies, ka stabils, caurspīdīgs un efektīvi uzraudzīts finanšu sektors ir pamats ilgtspējīgai izaugsmei un labklājībai visiem Latvijas iedzīvotājiem. Naudas atmazgāšanas risku mazināšana un kontrole, kā arī finanšu noziegumu novēršana ir Latvijas valdības augstākā politiskā prioritāte”, atzina finanšu ministrs Jānis Reirs.

Ministrs arī informēja par galvenajiem izaicinājumiem valsts budžeta jomā, akcentējot veselības finansēšanas jautājumus.

Gan finanšu ministrs, gan ASV vēstnieks sarunā atzinīgi novērtēja līdzšinējo Latvijas un ASV sadarbību, kā arī pauda apņēmību turpmākai ciešai sadarbībai.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums