Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi godpilno Sudraba godalgu “Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017” nominācijā VIDE/ APKĀRTNE. Kaut arī strūklaka jau saņēmusi vairākus nozīmīgus un augstus apbalvojumus, šī godalga ir pierādījums, ka Ventspils radīto unikālo strūklaku izcili arī novērtē starptautiskā līmenī.">
Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi godpilno Sudraba godalgu “Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017” nominācijā VIDE/ APKĀRTNE. Kaut arī strūklaka jau saņēmusi vairākus nozīmīgus un augstus apbalvojumus, šī godalga ir pierādījums, ka Ventspils radīto unikālo strūklaku izcili arī novērtē starptautiskā līmenī." />

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" iegūst Sudraba godalgu Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē ...

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" iegūst Sudraba godalgu Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi godpilno Sudraba godalgu "Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017" nominācijā VIDE/ APKĀRTNE. Kaut arī strūklaka jau saņēmusi vairākus nozīmīgus un augstus apbalvojumus, šī godalga ir pierādījums, ka Ventspils radīto unikālo strūklaku izcili arī novērtē starptautiskā līmenī.

19. augustā, Atlantā notika Amerikas Industriālā dizaina savienības skates IDSA IDEA 2017 apbalvošanas svinīgā ceremonija, kurā piedalījās vairāki simti pieteikto dizaina objektu no 54 valstīm un sešiem kontinentiem. IDSA IDEA ir viens no pasaules prestižākajām un stingrāk vērtētajiem dizaina konkursiem pasaulē, kura laikā tiek vērtēti visi labākie pasaules dizainparaugi. Skates konkurences līmenis ir ļoti augsts, tādēļ iegūstot godalgu šāda tipa skatē, tas ir augstākais panākumu pakāpiens.

Savā pastāvēšanas laikā strūklaka “Fregate “Valzivs”” ieguvusi Zelta godalgu starptautiskā konkursā Itālijā “A`Design Award”, nominācijā AINAVA UN DĀRZU DIZAINS, kā arī augstāko novērtējumu vairākos Latvijas mēroga konkursos” - "Latvijas Būvniecības 2016. gada skatē" TEHNOLOĢIJU UN DIZAINA INOVĀCIJU specbalvu, skatē “GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2016” 1.vietu nominācijā AINAVA un "Latvijas Dizaineru savienības konkursā" gada balvu kategorijā VIDES DIZAINS un gada balvu kategorijas VIDES DIZAINS apakškategorijā VIDES LABIEKĀRTOJUMA OBJEKTI.

Strūklakas autors ir vācu arhitekts Deivids Kuks, arhitektu firma no Štutgartes Haascookzemmrich STUDIO 2050, bet pasūtītājs - Ventspils pilsētas pašvaldība.

Lielā laukuma labiekārtojuma projekts un strūklakas tehniskais risinājums tapis kopā ar arhitektu biroju no Latvijas, "Arhitekta J.Pogas birojs", strūklakas tehniskā risinājuma autoru Gintu Jaunzemu, ainavu arhitektūras firmām "ZALA landscape arshitecture" un "apdALPS", kā arī būvkonstrukciju autoru "LVCT".

 

P/i “Komunālā pārvalde”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana