26.08.2017. Festivāls iNOVUSS jau pirmajā dienā pulcē gandrīz 3 tūkstošus interesentu

Ar spraigām diskusijām, radošām meistarklasēm un pasaules līmeņa pieredzi ir aizvadīta jaunrades festivāla iNOVUSS pirmā diena. Kopumā festivāla pirmo dienu apmeklēja gandrīz trīs tūkstoši dalībnieku, kuriem bija iespēja gan pārbaudīt savu erudīciju, gan iegūt vērtīgas un neatsveramas zināšanas, ar kurām dalījās dedzīgākie Latvijas profesionāļi un spilgti ārvalstu lektori.

 “Tas ir neticami,  ka pirmajā iNOVUSS festivālā mums ir izdevies kopā pulcēt tik plašu zināt, izzināt un uzzināt alkstošu apmeklētāju skaitu. Tas liecina par mūsu sabiedrības  nerimstošo interesi iegūt jaunas zināšanas, pieredzi un, pats galvenais, – konkurētspējīgas idejas. Tieši idejas un svaigi, radoši, spēcīgi biznesa stāsti ir tas, ko mēs sagaidām no šī festivāla. Esmu pārliecināts, ka šis ir tikai sākums radošai un inovatīvai tradīcijai,” norāda Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

Uz lielās MAGNETIC LATVIA skatuves ar savu pieredzi un vērtīgiem ieteikumiem festivāla pirmajā dienā dalījās tādi ārvalstu lektori kā Soulaima Gourami (Soulaima Gourani), Menijs Barzilajs (Menny Barzilay), Stefans Hitfors (Stefan Hyttfors), Sesīlija Tama (Cecilia Tham), Alastērs Parvins (Alastair Parvin), Skots Koens (Scott Cohen), Mūna Ribas (Moon Ribas). Savukārt muzikālā programma tika bagātināta ar dažādu Latvijā iecienītu mūziķu priekšnesumiem, viņu vidū - Elza Rozentāle, Audience Killers, Maysi & Reynsi, bet vakara kulminācijā muzikālo baudījumu sniedza Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Festivālā abas dienas darbojas arī dažādas tematiskās teltis - DIZAINA KUPOLS, kas aicina piebiedroties visus, kurus interesē radošā uzņēmējdarbība un iespēja uz lietām paskatīties no citas perspektīvas; NAUDAS KVARTĀLS, kur pieredzējuši uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji runā par finansējuma lomu, - šeit apmeklētāji var iepazīt pieejamos finanšu rīkus un piedalīties investīciju sesijā; 23XX, kur centrā ir sieviete kā komandas līderis biznesā, tehnoloģiju un inovāciju jomā; SMART CAFE, kur neformālā gaisotnē tiek runāts par zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, ideju īstenošanu un inovatīvu produktu izstrādi; savukārt BIZNESA TERASE ir vieta, kurā uzzināt par LIAA sniegto atbalstu, kā arī norunāt tikšanos ar domubiedriem, lai atrastu sadarbības partnerus nākotnes ieceru īstenošanai.

Arī šodien, 26. augustā no plkst. 10.00 visi ir laipni gaidīti Lucavsalā, kur festivāls turpināsies jau otro dienu. Arī šajā dienā varēs smelties iedvesmu gan spēcīgu lektoru pieredzē, gan radošās darbnīcās un meistarklasēs, kā arī izbaudīt festivāla muzikālo pusi, apmeklējot elektroniskās mūzikas projekta Bandmaster un grupas Alaska Dreamers koncertus. Tas viss un daudz kas cits sagaida apmeklētājus jau šodien, festivāla iNOVUSS otrajā dienā. Plašāka festivāla programma pieejama šeit – www.inovuss.lv.

Jaunrades festivālu iNOVUSS rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Projekts tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākumu ietvaros.


 

Renāte Linuža
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana