Latvijas Nacionālais balets viesosies dejas festivālā Italica Spānijā


Zizele_foto;ATone
4. un 5. jūlijā Latvijas Nacionālais balets Spānijas pilsētā Seviljā piedalīsies starptautiskajā dejas festivālā Italica. Latvijas dejotāji spāņu skatītājus iepriecinās ar skaistākajiem fragmentiem no diviem Ādolfa Adāna baletiem - svītu no "Korsāra" un "Žizeles" otro cēlienu.

Baleta “Korsārs” svītā solisti būs Baiba Kokina, Jolanta Lubēja, Kārlis Cīrulis un Arturs Sokolovs, bet “Žizeles” galvenās lomas atveidos Elza Leimane, Sergejs Neikšins un Alise Prudāne. Abi baleti tapuši Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskā vadītāja Aivara Leimaņa redakcijā.

Latvijas Nacionālais balets Seviljā pēdējo gadu laikā viesojies jau divreiz – 2013. gadā ar Ādolfa Adāna baletu “Žizele” un šī gada janvārī ar Pētera Čaikovska baletu “Apburtā princese”, izpelnoties gan skatītāju ovācijas, gan kritiķu atzinību. Festivāls Italica notiek no 30. jūnija līdz 15. jūlijam, Latvijas Nacionālā baleta viesizrādes tā ietvaros notiks antīkā romiešu teātra drupās.

Latvijas Nacionālais balets šovasar 12. un 13. augustā ar izrādēm “Bolero…” un “Karlsons lido…” viesosies arī Birgitas festivālā Tallinā.

Festivāla Italica mājaslapa: http://www.festivalitalica.es/

Latvijas Nacionālā baleta patrons ir "Skonto Būve". 

Latvijas Nacionālā opera un balets
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana