Jaunais DFDS Ro-Ro tipa kuģis ticis pie vārda


DFDS-kugis
Otrais lielākais DFDS Ro-Ro tipa kuģis, kas būvēts Flensburgas (Flensburger Schiffbau-Gesellschaft) kuģu būvētavā, nosaukts Tulipa Seaways vārdā. Kuģis jau rudenī papildinās DFDS loģistikas kuģu floti un uzsāks pirmos reisus starp Roterdamas un Iminghamas ostām.

Šī gada 9.jūnijā Tutte Ostergārdas (Tutte Østergaard) kundze (DFDS bijušā valdes priekšsēdētāja sieva) deva vārdu otrajam no diviem Flensburgas kuģu būvētavas kuģiem, kas būvēti loģistikas pakalpojumu kompānijai DFDS. Pēc svinīgās vārda došanas ceremonijas kuģis tika nolaists ūdenī, lai turpinātu kuģa virsbūves un dzīvojamo telpu izbūvi, kamēr kuģis atrodas pietauvots ostas piestātnē.

Otrs kuģis tika nosaukts Gardenia Seaways un tiks nodots ekspluatācijā šī gada jūnija beigās. Abi kuģi veiks kravu pārvadājumus maršrutā Roterdama - Imingema.

Tulipa Seaways un otrs lielais kuģis Gardenia Seaways, kas ir DFDS flotē, ir vienas sērijas - 210 metrus gari kuģi, kas var uzņemt 262 kravas konteinerus, ar kopējo iekraušanas platību 4076 kvadrātmetri.

“Neskatoties uz Brexit, mēs turpināsim saskatīt attīstības iespējas un ievērojamu satiksmes apjomu palielināšanos mūsu tranzīta ceļos visā Ziemeļjūrā. Jaunie kuģi, kas papildinās DFDS floti, nodrošinās papildus apjomu, uzticamību un pakalpojumu kvalitāti, ko mūsu klienti novērtē visaugstāk,”- saka Neils Smedegārds (Niels Smedegaard), DFDS izpilddirektors.

DFDS pārņems abu kuģu pārvaldību, pamatojoties uz fraktēšanas līgumu.

Kuģa dizains, kas izstrādāts Flensburgas kuģu būvētavā, atbilst pašreizējām vides prasībām, samazinot degvielas patēriņu vienlaikus nodrošinot daudz labāku kuģa vadāmību pie kravas iekraušanas un izkraušanas ostā.

“Divi jauni kuģi - ir pirmais solis vērienīgas flotes atjaunošanas programmā, kas tuvākajos gados ļaus stiprināt mūsu iespējas Ziemeļjūrā,” - saka Neils Smedegārds.

Vaidas Klumbys
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi