Ellex advokātu biroju alianse atzīta par klientu servisa līderi Baltijas valstīs


Chambers_Award Liga Merwin.
Ellex saņēmis prestižo Chambers Europe apbalvojumu kā labākais advokātu birojs Baltijas valstīs klientu servisa jomā. Balvu Ellex saņēmis Chambers Europe Award pasniegšanas ceremonijā Londonā. Novērtējot Ellex Kļaviņš biroja profesionālo darbību, pētījuma autori tam piešķīruši visaugstāko vērtējumu (Band 1) šādās tiesību jomās: banku darbība un finanses, konkurences tiesības, komerctiesības, strīdu risināšana, darba tiesības, nekustamā īpašuma nozare.

Chambers Europe Award dažādās nominācijās saņēma kopumā 24 valstu, kā arī Baltijas reģiona advokātu biroji. Mūsu apbalvojums ir īpašs, jo klientu servisa jomā to nepiešķir visās valstīs, – tikai tiem birojiem, kam bijusi īpaši veiksmīga sadarbība un atsauksmes no klientiem. Esam gandarīti, ka mūsu klienti ir tik augstu novērtējuši Ellex ieguldījumu tajā, lai mūsu sadarbība vienmēr sniegtu uz klientu interesēm vērstu rezultātu,” apbalvojuma saņemšanu komentē Filips Kļaviņš, advokātu biroja Ellex Kļaviņš vadošais partneris.

Chambers Europe ir vadošais pētījumu centrs advokatūras un jurisprudences jomā, kas veic tirgus dalībnieku novērtējumu jau 25 gadus. Chambers Europe Awards ik gadu tiek pasniegts labākajiem advokātu birojiem Eiropā. Vērtējot advokātu biroju sniegumu, tiek ņemta vērā to stratēģiskā attīstība, izcilība klientu servisa jomā, kā arī būtiskākie profesionālie sasniegumu pārskata periodā.

Plašāk par apbalvojumu:

http://www.chambersandpartners.com/chambers-europe-awards-2017

Par Ellex Kļaviņš

“Ellex Kļaviņš” ir viens no pieredzējušākajiem advokātu birojiem Latvijā. Birojs dibināts 1992. gadā ar nosaukumu “Kļaviņš & Slaidiņš”. “Ellex Kļaviņš” ir ekskluzīvs Latvijas pārstāvis pasaules vadošajā starptautiskajā neatkarīgu advokātu biroju asociācijā Lex Mundi. 2016. gada nogalē Baltijas advokātu biroju alianse “Ellex” ieguva prestižo MergerMarket European balvu kā 2016. gada labākais birojs M&A darījumu segmentā Baltijas valstīs.

 

Anete Gribuste
Kļaviņš Ellex
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana