N.Ušakovs ASV ticies ar senatoru Dž. Makeinu un kongresmeni T.Kolu

Atrodoties darba vizītē ASV, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ticies ar senatoru Džonu Makeinu (John  McCain) , kongresmeni Tomasu Kolu (Thomas Cole), bijušo ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Garberi (Judith  Garber), kā arī nolasījis lekciju starptautisko attiecību studentiem Amerikāņu Universitātē Vašingtonā.

N.Ušakovs pastāstīja, ka ar Dž. Makeinu ticies jau otro reizi pēdējā pusgada laikā un saruna noritējusi lieliskā gaisotnē: “Pārrunājām visdažādākos jautājumus – par situāciju Latvijā, par krievvalodīgo minoritāti, par stabilitāti Eiropā, par sociālo tīklu lomu mūsdienu politiķu dzīvē, kā arī par vairāku valodu lietojumu saziņā ar vēlētājiem sociālajos tīklos.”

Vizītes laikā Rīgas mēram bijusi arī saruna ar kongresmeni Tomasu Kolu; apspriesti jautājumi par situāciju Eiropā un Latvijā.

Pēc tikšanās ar bijušo ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Garberi domes priekšsēdētājs atzīmēja, ka pirmo reizi ar viņu ticies Vašingtonā 2008. gadā, vēl būdams Saeimas deputāts.

Lekcijā Amerikāņu Universitātes studentiem N.Ušakovs stāstījis par izaicinājumiem, kuru priekšā šobrīd ir Eiropas Savienība un Latvija. N.Ušakovs: “Bija daudz ar jautājumu par visdažādākajām tēmām – no nacionālisma pieauguma Eiropā līdz sociālajiem medijiem. Pēc lekcijas sarunas turpinājās jau uz ielas.”

N.Ušakovam viesošanās laikā paredzētas vēl vairākas tikšanās ASV Kongresā un   sarunas ar ekspertiem.

 

foto;Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi