Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery atzīta par vienu no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes...


Pobeda_TOP_5 public. foto
Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery atzīta par vienu no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes bez cukura ražotājiem

Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery ir viena no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes bez cukura ražotājiem. Par to septembrī paziņoja pasaulē lielākais un respektablākais mārketinga pētījumu veidotājs QY Research. Tāpat starp pieciem labākajiem nosaukti populāri šokolādes tirgus dalībnieki: Lindt & Sprungli, Hershey, Godiva Chocolatier un Lily’s.

“Latvijas uzņēmuma iekļaušana pasaules TOP5 ir nopietna atzinība un liels gods, kā arī iemesls lepoties ar Latviju, jo tagad citās valstīs palielināsies pieprasījums pēc Latvijā ražotas šokolādes. Mūsu tehnologi ilgi strādāja, lai izveidotu formulu šokolādei ar stēviju. Rezultātā tapa ne tikai ļoti kvalitatīvi un garšīgi, bet arī veselīgi produkti ar pievienoto vērtību,” pastāstīja fabrikas ģenerāldirektors Andrejs Muravjovs.

Pobeda Confectionery šokolāde bez cukura ir pieejama trijos veidos: rūgtā, tumšā un piena. Šokolādei ar stēviju ir mazāk kaloriju, salīdzinot ar klasisko našķi. Tā ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri seko savam uzturam un figūrai, grūtniecēm, mazuļus barojošajām māmiņām, kā arī diabētiķiem. Pobeda Confectionery šokolāde bez cukura satur arī inulīnu — dabisku polisaharīdu-prebiotiķi, kas regulē gremošanas sistēmas darbību un nostiprina imunitāti.

Fabrika Pobeda Confectionery 2016.gadā atklāja ražotni Ventspilī. Kompānija ir liela Krievijas ģimenes uzņēmuma “Pobeda” filiāle. Tas dibināts 1999.gadā. Aptuveni ceturtā daļa Ventspilī saražotā tiek pārdota Latvijā, pārējā produkcijas daļa – eksportēta. Pobeda Confectionery ir pirmā Krievijas konditorejas fabrika, kas atvērusi ražotni Eiropā.

Šodien konditorejas fabrikas produkti ir nopērkami šādos veikalu tīklos Latvijā: hipermārketos Maxima XXX, RIMI Hyper, visos veikalos Elvi, TOP!, LaTS, AIBE un citos. Visplašākais piedāvājums meklējams internetveikalā: [u]https[/u][u]://[/u][u]store[/u][u].[/u][u]pobedavkusa[/u][u].[/u][u]com[/u][u]/[/u]

 

PR LĪNIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums