OSKARU BALVAS PASNIEGŠANAS CEREMONIJa TIEŠRAIDĒ LMT VIEDTELEVĪZIJĀ


... удостоился «Оскара»...foto;newsprom.ru
LMT Viedtelevīzijas klientiem būs iespēja tiešraidē vērot krāšņo Oskaru balvas pasniegšanas ceremoniju, kas norisināsies šī gada 9.februārī Losandželosā, ASV. Ikviens kinomīlis un filmu gardēdis varēs sekot līdzi tiešraidei no sarkanā paklāja un pašai Oskara balvu pasniegšanas ceremonijai kanālā Filmzone, kas ir Oskaru ceremonijas ekskluzīvais kanāls Baltijas reģionā un pieejams LMT Viedtelevīzijā.

Krāšņā kino pasaules notikuma tiešraide Latvijā sāksies 10. februāra agrā rītā plkst. 1.30, kad starmešu gaismā uz sarkanā paklāja ieradīsies lielākās kino industrijas zvaigznes, savukārt balvu pasniegšanas oficiālā ceremonijas daļa sāksies plkst. 3.00 no rīta.

Viennozīmīgi viena no galvenajām un visvairāk apspriestajām Oskara nominācijām ir kategorijā “Labākā filma” – šogad par labākās filmas titulu cīnīsies deviņas filmas: “Lemāna-’66: Lielais izaicinājums”, “Īrs”, “Trusis Džodžo”, “Džokers”, “Mazās sievietes”, “Laulības stāsts”, “1917”, “Reiz Holivudā” un “Parazīts”.

No šiem kino šedevriem visvairāk nomināciju, izvirzoties pirmajā vietā, saņēmusi režisora Toda Filipsa drāma “Džokers”. Lai arī šī filma kritiķu acīs tika vērtēta ļoti neviennozīmīgi, tā ir nominēta balvām 11 kategorijās, to skaitā – labākā filma, labākais aktieris (Hoakins Fīnikss), labākā scenogrāfija, labākā mūzika u.c. Ar nominācijām 10 kategorijās tikai mazliet atpaliek Mārtina Skorsēzes filma “Īrs”, Sema Mendesa filma “1917” un Kventina Tarantīno filma “Reiz Holivudā”.

Šogad nominācijā par labāko režisoru cīnīsies Mārtins Skorsēze ar filmu “Īrs”, visvairāk nomināciju ieguvušās filmas “Džokers” režisors Tods Filipss, Sems Mendess (“1917”), Kventins Tarantīno (“Reiz Holivudā”) un Džūnho Bons (“Parazīts”).

Nominācijā “Labākais aktieris” sacentīsies Antonio Banderass (“Slāpes un slava”), Leonardo di Kaprio (“Reiz Holivudā”), Ādams Draivers (“Laulības stāsts”), Hoakins Fīnikss (“Džokers”) un Džonatans Praiss (“Divi pāvesti”).

Nominācijā “Labākā aktrise” izvirzītas Sintija Erivo (“Harieta”), Skārleta Johansone (“Laulības stāsts”), Sērša Runena (“Mazās sievietes”), Šarlīze Terona (“Skandāls”) un Renē Zelvēgere (“Džūdija”).

Ar pilnu nomināciju un kategoriju sarakstu var iepazīties Oskaru balvas oficiālajā mājaslapā. https://oscar.go.com/nominees

Gaidot kino kritiķu un gardēžu skatītāko gada notikumu, LMT Viedtelevīzija piedāvā noskatīties iepriekš apbalvotās filmas, kurām ir nozīmīga loma pasaules kino vēsturē – 10 Oskara balvas ieguvusī filma-mūzikls “Vestsaidas stāsts”, Mārtina Skorsēzes drāma “Saniknotais Vērsis” ar izcilo Robertu de Niro galvenajā lomā, Vudija Allena filma “Jasmīnas Stāsts”, kura atnesa Oskaru Keitai Blanšetai kā labākajai aktrisei, “Pazudis tulkojumā” ar titulētajiem Skārletu Johansoni un Bilu Mureju, iemīļotā komēdija “Džezā tikai meitenes” ar Merlinu Monro, drāma “Lietus Vīrs” ar Tomu Krūzu un Dastinu Hofmanu, kā arī citas pasaulslavenas filmas.

PAR LMT VIEDTELEVĪZIJU

LMT viedtelevīzija ir oficiālais HBO satura izplatītājs Latvijā, kas piedāvā noskatīties pašu aktuālāko HBO radīto saturu, tostarp pasaulslavenus seriālus, bieži vien šokējošas un patiesību atklājošas dokumentālās filmas, kā arī televīzijas filmas. Tāpat LMT viedtelevīzija piedāvā dažādos laika periodos tapušas latviešu filmas, pašmāju mūziķu koncertu ierakstus, kā arī oriģinālsaturu – raidījumus, kas piemēroti visai ģimenei.

 

LMT Viedtelevīzija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums