Latvijas vēstnieks Andris Razāns iesniedz akreditācijas vēstuli beļģu karalim Filipam


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 9. oktobrī Briseles pilī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Beļģijā Andris Razāns iesniedza akreditācijas vēstuli Viņa Majestātei beļģu karalim Filipam. Vēstnieks augstu novērtēja līdzšinējo divpusējo sadarbību, kuras pamatā ir kopīgas demokrātiskas vērtības un intereses.

A. Razāns pauda vēlmi veicināt politisko, ekonomisko, kultūras, izglītības un zinātnes sadarbību ar Beļģiju un tās reģioniem, un to skaidri apliecina rezidējoša Latvijas vēstnieka iecelšana. Abas valstis vieno interese par efektīvu, modernu un dalībvalstu interesēm atbilstošu Eiropas Savienību, kā arī transatlantisko attiecību stiprināšanu un NATO Vašingtonas līguma saistības. Vēstnieks uzsvēra, ka Latvija ir gandarīta par Beļģijas aktīvo līdzdalību NATO Gaisa telpas patrulēšanas operācijā un NATO spēku sastāvā Baltijas valstīs. A. Razāns atzīmēja, ka abas valstis ir ieinteresētas noteikumos balstītā  starptautiskajā kārtībā. Beļģija šobrīd ir ANO Drošības padomes dalībvalsts, tās paveiktais un pieredze ir ļoti noderīga Latvijai, kandidējot uz vietu ANO Drošības padomē.

Latvijas vēstnieks Beļģijā nodeva karalim Filipam Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita sveicienus un ielūgumu apmeklēt Latviju oficiālā vizītē.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums