Valsts sekretārs Andris Pelšs tiekas ar jauno Horvātijas vēstnieku


foto: Ārlietu ministrija
2019. gada 5. martā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Horvātijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Dr.sc.inf. Šiniši Grigiču (Dr. Siniša Grgić), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē.

Tikšanās laikā valsts sekretārs izteica gandarījumu par abu valstu draudzīgo politisko dialogu, vienlaikus atzinīgi novērtējot šogad martā plānoto Valsts prezidenta oficiālo vizīti Horvātijā.

Puses bija vienisprātis par nepieciešamību stiprināt divpusējās ekonomiskās attiecības un attīstīt abu valstu uzņēmumu kontaktus. Potenciāls sadarbības stiprināšanai ir bioekonomikas, viedo tehnoloģiju un inženiersistēmu, biomedicīnas, viedās enerģētikas un IKT jomās.

A.Pelšs un Š. Grigičs pauda gandarījumu par valstu līdzīgajām nostājām aktuālajos ES un starptautiskās politikas jautājumos, uzsverot gatavību arvien stiprināt sadarbību ES un NATO, kā arī starptautiskajās organizācijās.

Valsts sekretārs apsveica Horvātiju ar uzsākto sagatavošanās darbu ES Padomes prezidentūrai 2020. gada 1. pusē un vēlēja veiksmi un izdošanos, pirmo reizi pildot šo atbildīgo pienākumu.

Akreditācijas vizītes laikā vēstnieks tikās arī ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un Saeimas priekšsēdētājas biedri Dagmāru Beitneri-Le Gallu.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums