Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs tūrisma izstādē Viļņā

Šī gada 25.-27. janvārī Viļņā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji Daugavpils stendā kopā ar Latgales reģiona tūrisma asociācijas "Ezerzeme" pārstāvjiem, Daugavpils novada kolēģiem un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra speciālistiem piedalīsies kaimiņvalsts Lietuvas tūrisma izstādē "Adventur 2019".

Daugavpils pilsētas stendā tiks popularizēts Daugavpils un Latgales tūrisma piedāvājums, būs pieejami tūrisma mārketinga materiāli, t.sk, izdevumi par pilsētu un Daugavpils cietoksni lietuviešu valodā.

Izstādes otrajā dienā, 26. janvārī, Daugavpils stendā notiks dažādas aktivitātes bērniem kopā ar zinātkāres centru “ZINOO”. Savukārt 27. janvārī, svētdien, stendā darbosies Daugavpils Marka Rotko mākslas centra grafikas darbnīca, kur ikviens interesents varēs izveidot savu pastkartīti ar Daugavpils logotipu.

Izstādes “Adventur 2019” apmeklētājiem būs iespēja uzzināt ne tikai par Daugavpils tūrisma objektiem, bet arī par pasākumiem. Izstādes apmeklētāji tiks aicināti apmeklēt pilsētas lielākos pasākumus: Daugavpils pilsētas svētkus, Martas balli, Vēstures rekonstrukcijas klubu festivālu “Dinaburga 1812”, Muzikālo augustu, Rīgas ielas svētkus u.c.

Lietuva Latgales reģionam un arī Daugavpilis pilsētai ir augsti prioritārs tūrisma tirgus. Statistikas dati liecina, ka lietuviešu tūristu skaitam galamērķī ir tendence pieaugt. Lietuvieši galvenokārt ceļo kopā ar ģimeni, taču nereti pilsētas populārākos tūrisma objektus apmeklē arī tūristu grupas, kuru braucienus organizē Lietuvas tūrisma aģentūras.

Izstāde “Adventur 2019” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus. Ik gadu izstādi apmeklē vairāk nekā 12 000 interesentu, kas, galvenokārt, ir gala patērētāji.

Foto: www.litexpo.lt

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums