Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre pārstāvēs Latviju ES tirdzniecības ministru neformālajā sanāksmē


foto;azertag.az
2018. gada 4. un 5. oktobrī Insbrukā, Austrijā, notiks Austrijas prezidentūras ES Padomē organizēta Eiropas Savienības tirdzniecības ministru neformālā sanāksme. Latvijas delegāciju vadīs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Sanāksmes laikā tiks pārrunāts šobrīd aktuālais Pasaules Tirdzniecības organizācijas modernizācijas process, kam atbalstu kopumā ES dalībvalstis deva 2018. gada jūnija Eiropadomes sanāksmē. Tāpat sanāksmē plānotas diskusijas par pašreizējo situāciju ES un ASV tirdzniecības attiecībās, kā arī tajās panākto progresu pēc Eiropas Komisijas prezidenta un ASV prezidenta tikšanās šogad jūlijā. Eiropas Komisija sniegs arī aktuālo informāciju par progresu ES divpusējās tirdzniecības sarunās ar Austrāliju, Jaunzēlandi, Čīli, Indonēziju, Vjetnamu un Dienvidu kopējā tirgus valstīm (Mercosur), kā arī par jau panāktajām vienošanām ar Meksiku, Japānu un Singapūru.

Informācijai

ES tirdzniecības ministru neformālās sanāksmes notiek reizi pusgadā ES Padomes prezidējošajā valstī, kas no šī gada 1. jūlija ir Austrija. 

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli