Latvijas vēstnieks Māris Klišāns akreditēts Kiprā


foto;Ārlietu ministrija
2018. gada 26. jūlijā Nikosijā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Māris Klišāns iesniedza akreditācijas vēstules Kipras Republikas prezidentam Nikam Anastasiadim (Nicos Anastasiades).

Pēc akreditācijas vēstuļu pasniegšanas ceremonijas prezidenta pilī vēstnieks sarunā atzinīgi novērtēja Latvijas un Kipras draudzīgās attiecības, kā arī ciešo sadarbību ES, ANO un citās starptautiskajās organizācijās. M. Klišāns apliecināja vēlmi intensificēt sadarbību ekonomikas, tirdzniecības un tūrisma jomās. Abas puses pauda ieinteresētību tuvākajā laikā īstenot arī divpusējās vizītes valsts amatpersonu, parlamentāriešu un dažādu nozaru ekspertu līmenī.

Sarunā prezidents akcentēja Kipras apvienošanas jautājumu, informējot par cerībām atsākt sarunas. N. Anastasiadis aicināja Latviju atbalstīt Kipru tās apvienošanas sarunās atbilstoši ANO Drošības padomes rezolūcijām.

Papildu akreditācijai vēstnieks M. Klišāns tiekas ar Kipras ārlietu ministru Niku Hristodulidi (Nikos Christodulidis), Ārlietu ministrijas amatpersonām, Eiropas Savienības valstu diplomātiem, diplomātiskā korpusa vecāko Ukrainas vēstnieku Borisu Humeņuku (Borys Humeniuk), ANO ģenerālsekretāra īpašo pārstāvi Kiprā Elizabeti Spēru (Elizabeth Spehar), kā arī Kipras Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjiem un uzņēmējiem.

Vēstnieks M. Klišāns rezidē Atēnās, kur pilda Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Grieķijas Republikā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli