Vēstnieks Marģers Krams iesniedz akreditācijas vēstuli Viņa Augstībai Zviedrijas karalim Kārlim XVI Gustavam


Marģers Krams foto;InfoTop.lv
7. septembrī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Zviedrijas Karalistē Marģers Krams iesniedza akreditācijas vēstuli Viņa Augstībai Zviedrijas karalim Kārlim XVI Gustavam.

Vēstnieks pateicās Zviedrijas karalim par viņa ieguldījumu abu valstu attiecībās, pieminot abas karaļpāra valsts vizītes Latvijā 1992. un 2014. gadā.

Sarunas laikā tika pārrunātas Latvijas un Zviedrijas labās un draudzīgās divpusējās attiecības un plašā sadarbība ekonomikā, kā arī izglītības jomā, pieminot veiksmīgo piemēru – Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā. Tika skarti arī ekoloģijas, klimata izmaņu un dabas resursu ilgtspējīgas apsaimniekošanas jautājumi. Tāpat sarunā tika pieminētas Latvijas valsts simtgades svinības, kas notiks nākamgad.  

Vēstnieks Marģers Krams ir diplomātiskajā dienestā kopš 2002. gada, būdams Latvijas pastāvīgās pārstāvniecības Pasaules Tirdzniecības organizācijā vadītājs, Latvijas vēstnieks Kanādā, Ārlietu ministrijas ES direkcijas īpašo uzdevumu vēstnieks, bet vēlāk arī Latvijas Valsts prezidenta ārlietu padomnieks, kā arī Ārlietu ministrijas Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs.

Kopš Latvijas Republikas un Zviedrijas Karalistes diplomātisko attiecību atjaunošanas 1991. gada 28. augustā Marģers Krams ir jau septītais vēstnieks šajā valstī. No 1992. gada Latvijas vēstnieki Zviedrijā ir bijuši Imants Gross, Jānis Dripe, Artis Bērtulis, Elita Kuzma, Maija Manika un Gints Jegermanis.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana