Atvadu vizītē pie valsts sekretāra Andreja Pildegoviča ierodas Tadžikistānas vēstnieks


Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов); foto:Ārlietu ministrija
8. augustā valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Tadžikistānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов), kurš bija ieradies atvadu vizītē.

Tikšanās laikā valsts sekretārs pateicās vēstniekam par ieguldījumu Latvijas un Tadžikistānas divpusējo attiecību stiprināšanā un atzinīgi novērtēja abu valstu līdzšinējo sadarbību. Amatpersonas bija vienisprātis, ka jāturpina attīstīt Latvijas un Tadžikistānas augsta līmeņa divpusējais dialogs un jāveicina abu valstu ekonomiskā sadarbība, īpašu uzmanību veltot transporta un loģistikas jomai.

Tadžikistānas vēstnieks izteica pateicību par Latvijas sniegto atbalstu starptautiskajās organizācijās, īpaši uzsverot Eiropas Savienības atbalsta nozīmi Centrālāzijas reģionam. Valsts sekretārs A.Pildegovičs apstiprināja Latvijas vēlmi turpināt uzturēt aktīvas un draudzīgas divpusējās attiecības ar Tadžikistānu un pārējām Centrālāzijas valstīm, kā arī veicināt šo valstu sadarbību ar Eiropas Savienību. 

Vēstnieks Kozidavlats Koimdodovs Latvijā akreditēts kopš 2012. gada 15. jūnijā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana