Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ārlietu ministrs tiekas ar jauno Igaunijas vēstnieku Latvijā

2018. gada 20. augustā iepazīšanās vizītē pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča ieradās Igaunijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Arti Hilpuss (Arti Hilpus).

Edgars Rinkēvičs ar Apvienotās Karalistes ārlietu ministru pārrunā iespējamo nākotnes attiecību ietvaru ar Eiropas Savie

2018. gada 15. augustā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārlietu ministru Džeremiju Hantu (Jeremy Hunt), kurš Latvijā ieradās oficiālā vizītē. Ministri pārrunāja abu valstu divpusējās un transatlantiskās attiecības, Apvienotās Karalistes sarunu par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) gaitu un jautājumus, kas skar drošības politiku reģionā un starptautiskās dienaskārtības aktualitātes.

Ārlietu ministrs pateicas Nīderlandes vēstniekam Latvijā par ieguldījumu divpusējo attiecību stiprināšanā

15. augustā pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atvadu vizītē bija ieradies Nīderlandes Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Pīters Jans Langenbergs (Pieter Jan Langenberg).

Ārlietu ministrija izsaka līdzjūtību Itālijai saistībā ar traģisko katastrofu Dženovā

14.augustā Itālijas pilsētā Dženovā sabrucis autostrādes tilts, kā rezultātā desmitiem cilvēku gājuši bojā vai guvuši smagus ievainojumus.

Sākums Aktualitātes ANO Rasu diskriminācijas izskaušanas komiteja izskata Latvijas ziņojumu

2018. gada 8. un 9. augustā Ženēvā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Rasu diskriminācijas izskaušanas komitejas (Komiteja) 96. sesijā tika izskatīts Latvijas Republikas kārtējais ziņojums par ANO 1965. gada Konvencijas par visu veidu rasu diskriminācijas izskaušanu izpildi Latvijas Republikā laikposmā no 2008. gada līdz 2016. gadam (Ziņojums).

Latvijas vēstnieks Māris Klišāns akreditēts Kiprā

2018. gada 26. jūlijā Nikosijā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Māris Klišāns iesniedza akreditācijas vēstules Kipras Republikas prezidentam Nikam Anastasiadim (Nicos Anastasiades).

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde piedalās Eurojust koordinētos tiesiskās sadarbības pasākumos

2018.gada jūlijā Eiropas Savienības Tiesu sadarbības vienības (Eurojust) koordinētu tiesiskās sadarbības pasākumu ietvaros Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvalde ar Lietuvas Republikas Muitas Kriminālpārvaldi vienlaikus abās valstīs – Latvijā un Lietuvā veica procesuālās darbības, lai atklātu un apturētu cigarešu kontrabandu.

12 jaunie profesionāļi pārstāvēs Latviju konkursā EuroSkills 2018

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atlases konkursos noskaidrojusi labākos jaunos speciālistus, kuri dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2018. Konkurss notiks Budapeštā no 26. līdz 28. septembrim.

Latvijas skolēni piedalās starptautiskā projektā "Futbols draudzībai" (Football for Friendship)

Maskavā noticis sestais forums "Futbols draudzībai", kas bija veltīts šī gada Pasaules Čempionātam Futbolā. Šogad kompānijas Gazprom sociālais projekts ir apvienojis rekordlielu dalībnieku: aptuveni 1500 bērnu no 211 valstīm.

Latvija iepazīstina ANO dalībvalstis ar paveikto Ilgtspējīgas attīstības mērķu īstenošanā

No 2018. gada 9.-18. jūlijam ANO Ņujorkā notiek Augsta līmeņa ilgtspējīgas attīstības politikas ikgadējs forums.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles