Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ašeradens Dubaijā piedalīsies Latvijas – Apvienoto Arābu Emirātu biznesa forumā

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens šā gada 25. – 28. februārī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa oficiālās vizītes ietvaros apmeklēs Dubaiju Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), lai sekmētu Latvijas un AAE ekonomiskās sadarbības paplašināšanu. Vizītē piedalās arī plaša Latvijas uzņēmēju delegācija.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs izstādi "Gulfood 2017" Dubaijā

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs Latvijas ražotāju kopstendu pārtikas un viesmīlības izstādē "Gulfood 2017", kas norisināsies Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), no 2017.gada 26.februāra līdz 2.martam.

Ekonomikas ministrs darba vizītē apmeklēs Zviedriju

Šā gada 13. – 15.februārī Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens darba vizītē apmeklēs Zviedriju, lai ar augsta līmeņa Zviedrijas valdības amatpersonām un uzņēmējiem pārrunātu Latvijas – Zviedrijas reģionālās sadarbības, inovāciju veicināšanas un investīciju piesaistīšanas jautājumus ar mērķi paplašināt Latvijas uzņēmumu eksporta iespējas.

Ārlietu ministrs Azerbaidžānas prezidentam: Azerbaidžāna ir svarīgs partneris Latvijai

12. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, oficiālās vizītes ietvaros Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku, tikās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu (Ilham Aliyev), lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības, Austrumu partnerības un aktuālos starptautisko attiecību un reģionālos jautājumus.

Krišjānis Kariņš atklās diskusiju par Eiropas digitālās ekonomikas attīstību un interneta platformu pieaugošo lomu

Šodien, 8. februārī, Eiropas Parlamentā Briselē deputāti, Eiropas Komisijas un nozares pārstāvji no Ebay, Spotify, Google, Booking.com seminārā spriedīs par interneta platformu darbību vienotā digitālā tirgus ietvarā un to attīstībai nepieciešamo regulējumu. Līdz ar Eiropas Komisijas viceprezidentu Jirki Katainenu semināru atklās Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (ETP/Vienotība).

Ārlietu ministrs: Brexit sarunās ir jārespektē Latvijas valstspiederīgo intereses

7. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Briselē tikās ar Eiropas Komisijas sarunu vadītāju Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit jautājumos Mišelu Barnjē (Michel Barnier), lai iezīmētu Eiropas Komisijas un Apvienotās Karalistes pozīciju un pamatprincipus attiecībā uz izstāšanās nosacījumiem no ES.

Ārlietu ministrs: Eiropas Savienībai skaidri jādemonstrē atbalsts Ukrainas tautai

6. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē, kuras laikā diskutēja par aktuālo situāciju Ukrainā, tostarp Ukrainas veikto reformu gaitu un ES sniegto atbalstu.

Lielā Talka izaicinās pārējās valstis sacensties par zaļākās valsts titulu

Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme šonedēļ piedalīsies visas pasaules talku organizatoru konferencē "Clean World Conference", kas šogad norisināsies Tallinā. Konferences laikā Latvija plāno mest izaicinājumu pārējām valstīm, aktīvi piedalīties sacensībā par zaļākās valsts titulu.

Vēstnieks Māris Klišāns iesniedz akreditācijas vēstules Grieķijas prezidentam Prokopijam Pavlopulam

24. janvārī Atēnās Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Grieķijas Republikā Māris Klišāns iesniedza akreditācijas vēstules Grieķijas prezidentam Prokopijam Pavlopulam (Prokopios Pavlopoulos).

Ventspilnieki dodas pieredzes apmaiņā uz Eiropu

Ventspilī projektēšanas stadijā šobrīd ir divi nozīmīgi sporta un aktīvās atpūtas objekti – jauns peldbaseins un rodeļu trase. Lai varētu pieņemt pamatotu un uz personīgās pieredzes balstītu lēmumu par jaunbūvējamiem Ventspils sporta infrastruktūras objektiem, to apjomiem, tehnoloģijām un funkcijām, Ventspils pašvaldības pārstāvji kopā ar nozares speciālistiem ir devušies pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm, kur gūs pieredzi jaunākajos un labākajos šāda tipa aktīvās atpūtas un sporta objektos.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja