Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Valsts prezidents Berlīnē tiekas ar Eiropas lielākās preses izdevniecības mediju pārstāvjiem

Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Berlīnē tikās ar Eiropas lielākās preses izdevniecības "Axel Springer Verlag" mediju pārstāvjiem un pārrunāja būtiskākos izaicinājumus, ar ko jārēķinās Eiropas Savienībai.

Valsts prezidents ar pasaules līmeņa zinātniekiem runās par Eiropas plāniem radīt no CO2 brīvu enerģijas avotu

No 17. līdz 18. jūlijam Rīgā norisināsies EUROfusion Ģenerālā Asambleja, kas ir viena no lielākajām kodolsintēzes zinātniskās pētniecības programmām Eiropā. Tās mērķis ir attīstīt CO2 brīvu enerģijas avotu. Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs asamblejas otro dienu ar uzrunu par jaunu enerģijas avotu nozīmi ilgtspējīgai valstij un pasaulei.

Valsts prezidents un Igaunijas premjers pārrunā iespēju veidot kopīgus digitālos pakalpojumus iedzīvotājiem

Šodien, 2019. gada 10. jūlijā, Valsts prezidents Egils Levits savā pirmajā darba vizītē Igaunijā tikās ar Igaunijas premjerministru Jiri Ratasu (Jüri Ratas).

Valsts prezidents lūdz Igaunijas prezidenti nodot sirsnīgu pateicību igauņu dziedātājiem par J. Cimzes un latviešu....

Valsts prezidents lūdz Igaunijas prezidenti nodot sirsnīgu pateicību igauņu dziedātājiem par J. Cimzes un latviešu tautasdziesmas cildināšanu Dziesmu svētkos

Valsts prezidents Egils Levits pirmajā darba vizītē, kas šodien, 2019. gada 10. jūlijā, noris Igaunijā, lūdza Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu nodot sirsnīgus sveicienus igauņu dziedātājiem par Jāņa Cimzes cildināšanu tikko aizvadītajos Dziesmu svētkos: "Latvieši ar lielu sirsnību uzņēma to, ka Igaunijas Dziesmu svētkos izskanēja cildinājums Jānim Cimzem un tika dziedāta viņa apdarē veidotā tautasdziesma "Rīga dimd!", liels paldies par šādu cieņas apliecinājumu!"

Zanda Kalniņa-Lukaševica sarunās Vācijā uzsver nepieciešamību veidot līdzsvarotu ES daudzgadu budžetu

2019. gada 9. jūlijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Z. Kalniņa-Lukaševica tikās ar Vācijas Ārlietu ministrijas valsts ministru Eiropas lietās Mihaelu Rotu (Michael Roth). Tikšanās tika veltīta jautājumam par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam. Sarunā puses bija vienisprātis, ka dalībvalstu sarunas šobrīd ieiet aktīvajā fāzē.

LTRK prezidents A.Rostovskis pārstāv 20 miljonu uzņēmēju apvienojošo EUROCHAMBRES forumā Biškekā

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis 5. un 6.jūlijā devās uz Kirgizstānas galvaspilsētu Biškeku, lai pārstāvētu 20 miljonus uzņēmumu jeb Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru apvienojošo organizāciju EUROCHAMBRES Eiropas Savienības (ES) un Vidusāzijas forumā, kur tika diskutēts par sadarbības stratēģiju un tās ieviešanu.

Latvijas un Kanādas ārlietu ministri atklāj XV Latviešu Dziesmu un Deju svētkus Kanādā

2019. gada 4. jūlijā Kanādas pilsētā Toronto Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Kanādas ārlietu ministri Kristiju Frīlandi (Chrystia Freeland) atklāja XV Latviešu Dziesmu un Deju svētkus Kanādā, kuros vienkopus, no visas pasaules un Latvijas, pulcējās vairāk nekā 2000 koristu un dejotāju.

Zanda Kalniņa-Lukaševica aicina Vācijas-Baltijas konferences dalībniekus veicināt savstarpējo sadarbību...

Zanda Kalniņa-Lukaševica aicina Vācijas-Baltijas konferences dalībniekus veicināt savstarpējo sadarbību, pētot pagātnes liecības un veidojot Eiropas nākotni

2019.gada 2.jūlijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Vācijas-Baltijas jaunatnes fonda organizētās konferences "Būvējot tiltus un kopīgi veidojot Eiropas nākotni" atklāšanā. Parlamentārā sekretāre klātesošos sveica ar uzrunu, akcentējot vācbaltiešu lomu Latvijā un Eiropas nākotnes nozīmi nozaru ekspertu un jauniešu apmaiņas projektos.

Rīga piedalījās 39. Starptautiskajās Hanzas dienās Pleskavā

No 27. līdz 30. jūnijam Rīgas oficiālā delegācija pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča vadībā apmeklēja 39. Starptautiskās Hanzas dienas Krievijas Hanzas pilsētā Pleskavā. Paralēli tām notika arī 9. Krievijas Hanzas pilsētu dienas.

Ēģipte ieinteresēta ekonomiskās sadarbības padziļināšanā ar Latviju

2019. gada 20. un 21. jūnijā Latviju apmeklē Ēģiptes Starptautiskās sadarbības biznesa padomes (Egyptian Business Council for International Cooperation) uzņēmēju misija padomes priekšsēdētāja Motaza Raslana (Motaz Raslan) vadībā. Tās mērķis ir iepazīstināt ar Latvijas piedāvājumu informācijas tehnoloģiju, farmācijas, pārtikas rūpniecības un lauksaimniecības jomās. Vizīte organizēta sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Ēģiptē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), kā arī Ēģiptes Investīciju un brīvo zonu pārvaldi (GAFI).
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli