Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ventspilnieki dodas pieredzes apmaiņā uz Eiropu

Ventspilī projektēšanas stadijā šobrīd ir divi nozīmīgi sporta un aktīvās atpūtas objekti – jauns peldbaseins un rodeļu trase. Lai varētu pieņemt pamatotu un uz personīgās pieredzes balstītu lēmumu par jaunbūvējamiem Ventspils sporta infrastruktūras objektiem, to apjomiem, tehnoloģijām un funkcijām, Ventspils pašvaldības pārstāvji kopā ar nozares speciālistiem ir devušies pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm, kur gūs pieredzi jaunākajos un labākajos šāda tipa aktīvās atpūtas un sporta objektos.

Zemkopības ministrs apmeklēs Latvijas ražotājus Berlīnes izstādē "Zaļā nedēļa 2017"

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ceturtdien un piektdien, 19. un 20.janvārī, Berlīnē (Vācijā) apmeklēs 82.starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi "Zaļā nedēļa 2017". Zemkopības ministram paredzētas vairākas tikšanās ar Vācijas pavalstu un Lietuvas lauksaimniecības ministriem, kā arī Gruzijas, Ukrainas un Uzbekistānas lauksaimniecības nozares ministriem.

Jelgavas komandas "Sniega sirds" iegūst sudrabu

Jelgavas mākslinieku komanda – Kārlis Īle, Maija Puncule un Ainars Zingniks – kārtējo reizi pierādīja, ka spēj būt pasaules labāko mākslinieku topā, šoreiz Latvijai un Jelgavai izcīnot godpilno 2. vietu sniega skulptūru čempionātā, kas jau 22. reizi norisinās Harbinas 31. Starptautiskā Ledus un sniega skulptūru festivāla ietvaros.

Rīgā dzīvoklī reģistrēta SIA sola miljonu investīcijas Moldovas lidostā ...

Rīgā dzīvoklī reģistrēta SIA sola miljonu investīcijas Moldovas lidostā
Kišiņevas lidostā par īpašnieku kļuvis ofšors, ko vada Modris Kārkliņš no Maskavas

Moldovas žurnālisti izpētījuši aizdomīgus darījumus, kas saistīti ap kādu viņu lidostu. Tur uzradusies firma no Latvijas, kas grib nomāt lidostu pretī solot 40 miljonu investīcijas un apjomīgus būvniecības darbus.

Veselības ministre piedalīsies OECD veselības ministru sanāksmē

No 16.līdz 18.janvārim veselības ministre Anda Čakša Parīzē (Francija) piedalīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) veselības ministru sanāksmē un politiskajā forumā.

Ministre Dana Reizniece-Ozola Japānā tiksies ar valdības un starptautisko finanšu institūciju pārstāvjiem

No 15. līdz 19. janvārim finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai darba vizītē Japānā paredzētas vairākas nozīmīgas tikšanās ar valdības un finanšu sektora pārstāvjiem. Tāpat ministre parakstīs konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu. Lai stiprinātu divpusējo ekonomisko sadarbību, līdz ar ministri uz vizīti Japānā dosies arī uzņēmēju delegācija no Latvijas.

Jelgavas komandai bronza Ķīnā

Pirmo reizi vēsturē Jelgavas komandas mākslinieki Kārlis Īle, Ainars Zingniks un Maija Puncule piedalījās ledus multibloka čempionāta kategorijā, kas sesto reizi norisinājās prestižā Harbinas Starptautiskā ledus un sniega skulptūru festivāla ietvaros. 15 komandu konkurencē latviešiem pirmais mēģinājums vainagojās ar godpilno 3. vietu.

Latvijas Lauku attīstības ekspertu pieredze palīdz Moldovai pārņemt Eiropas pieejas lauku attīstībai

Biedrības "Latvijas Lauku forums" sadarbības partneris Moldovā biedrība "Pro Cooperare Regionala" parakstījis sadarbības memorandu par iesaisti LEADER pieejas* īstenošanā Moldovā nacionālā mērogā. Memorands paredz sadarbību un informācijas apmaiņu starp valsts un nevalstiskajām organizācijām, kas ir būtisks priekšnosacījums veiksmīgai LEADER pieejas ieviešanai Moldovā un veicina pilsoniskās sabiedrības iesaisti politikas plānošanas un lēmumu pieņemšanas procesos, stiprinot demokrātijas vērtības Moldovā. Sadarbības memoranda noslēgšanā nozīmīga loma bijusi no Latvijas lauku aktīvistiem un ekspertiem pārņemtā prakse par iedzīvotāju līdzdalību savas teritorijas attīstības veidošanā, kas palīdz Moldovā spēcināt sabiedrības iesaisti plānošanas un lēmumu pieņemšanas procesos par lauku attīstību.

Austrālijas latvietis un uzņēmējs: starptautiskajā biznesa vidē skaļāk jārunā par Latvijas priekšrocībām

Latvijai vajadzētu skaļāk un vairāk starptautiskajā biznesa vidē stāstīt par savām stiprajām pusēm, proti, tehnoloģisko infrastruktūru, ātro un stabilo internetu un kvalitatīvo darbaspēku, uzskata Austrālijas latvietis un biznesa tehnoloģiju uzņēmuma "DekSoft" īpašnieks Arnis Gross.

Austrālijā atklās pirmo Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma reģionālo pasākumu ārpus Latvijas

Ceturtdien, 29.decembrī, Austrālijā, Melburnā atklās pirmo Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma (PLEIF) reģionālo pasākumu ārpus Latvijas, pulcējot gan Latvijas un Austrālijas uzņēmējus, gan Latvijas izcelsmes profesionāļus no vairākām citām valstīm, pastāstīja Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē priekšsēdētāja un PLEIF Austrālijā koordinatore Kristīne Saulīte.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss