Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Valsts prezidents Raimonds Vējonis valsts vizītes laikā Igaunijā apmeklē Tartu

Turpinot valsts vizīti Igaunijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2019. gada 11. aprīlī, tikās ar Tartu pilsētas mēru, uzrunāja Tartu universitātes studentus un pasniedzējus, kā arī nolika ziedus pie Pirmā pasaules karā kritušo latviešu strēlnieku un latviešu bēgļu kapavietas.

Valsts prezidents valsts vizītes laikā Igaunijā apmeklēs Tallinu, Paidi un Tartu

No 2019. gada 9. aprīļa līdz 11. aprīlim Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze valsts vizītes laikā Igaunijā apmeklēs Tallinu, Paidi un Tartu.

Parlamentārā sekretāre piedalīsies "Obama Foundation" organizētā apaļā galda diskusijā par Eiropas nākotni Berlīnē

2019. gada 6. aprīlī parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa–Lukaševica piedalīsies fonda Obama Foundation rīkotajā pasākumā Berlīnē, Vācijā, un īpašā apaļā galda diskusijā par Eiropas nākotni. Diskusijā ir aicināti piedalīties 20 Eiropas jaunie līderi, to vidū politiķi, pētnieciskie žurnālisti, uzņēmēji, pētnieki, bezpeļņas organizāciju un NVO pārstāvji, un mākslinieki.

Edgars Rinkēvičs: NATO ir Eiropas drošības stūrakmens

2019. gada 4. aprīlī Vašingtonā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās NATO ārlietu ministru sanāksmē, kas norisinājās par godu Ziemeļatlantijas alianses dibināšanas 70. gadadienai. Sanāksmes darba sesijās ministri pārrunāja eiroatlantiskās drošības aktualitātes un nepieciešamos soļus, īstenojot 2018. gada Briseles samita lēmumus.

Z. Kalniņa-Lukaševica: Latvija uzstāj uz lauksaimniecības tiešmaksājumu izlīdzināšanu līdz ES vidējam līmenim

No 2019. gada 25. līdz 28. martam notika Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Z. Kalniņas-Lukaševicas vizīte Eiropas Parlamentā (EP). Vizītes mērķis bija Latvijas interešu aizstāvība ES daudzgadu budžeta 2021.-2027. gadam sagatavošanas procesā.

Z. Kalniņa-Lukaševica: Latvija novērtē EP atvērtību jautājumā par Eiropas Kaimiņu politikas instrumenta redzamības ...

Z. Kalniņa-Lukaševica: Latvija novērtē EP atvērtību jautājumā par Eiropas Kaimiņu politikas instrumenta redzamības saglabāšanu nākotnē

Turpinot iepriekš aizsākto darbu Latvijas interešu aizstāvēšanā par ES daudzgadu budžetu, 2019. gada 26. un 27. martā Strasbūrā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Z. Kalniņa-Lukaševica tikās ar Eiropas Parlamenta (EP) ziņotājiem par jauno Kaimiņattiecību, attīstības un starptautiskās sadarbības instrumentu (Neighbourhood, Development and International Cooperation Instrument, NDICI) Pjēru Panceri (Pier Panzeri) un Kristiānu Danu Predu (Christian Dan Preda).

Ministru prezidents uzrunās Eiropas Parlamenta deputātus par ES nākotni

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 17. aprīlī uzrunās Eiropas Parlamenta deputātus par Eiropas Savienības (ES) nākotni parlamenta plenārsesijā Strasbūrā, Francijā.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis oficiālā vizītē apmeklēs Horvātiju

No 2019. gada 27. līdz 29. martam Valsts prezidents Raimonds Vējonis oficiālā vizītē apmeklēs Horvātijas Republiku.

Ārlietu ministrs: Eiropas Savienība nevar atkāpties no daudzpusējiem tirdzniecības noteikumiem

2019. gada 19. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes sanāksmē Briselē, kuras laikā dalībvalstu pārstāvji diskutēja par progresu sarunās par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam un notika gatavošanās 21.-22. marta Eiropadomes sanāksmei. Papildus Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmē notika diskusija par breksita aktualitātēm.

Ārlietu ministrs: ikviens tautietis Apvienotajā Karalistē veido Latvijas tēlu

2019. gada 16. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē Londonā tikās ar Latvijas diasporas pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas diasporas politiku, tostarp nesen pieņemto Diasporas likumu un tā praktisko ieviešanu, kā arī diasporai aktuālos jautājumus saistībā ar Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli