Laikmetīgās mākslas centrā jauna izstāde: Anna Salmane "Klaiņa"

Izstādes atklāšana LMC Ofisa galerijā paredzēta otrdien, 3. jūlijā
Otrdien, 3. jūlijā, plkst. 18:30 Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā notiks mākslinieces Annas Salmanes jaunākās izstādes "Klaiņa" atklāšana.

Galerijā būs apskatāmi foto un video darbi, objekti un instalācija, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā. Mākslinieces iedvesmas avots ir nesenā dzīvesvietas maiņa, kas raisījusi pārdomas par klaiņošanu ne vien fiziskajā, bet arī emocionālajā un garīgajā telpā.

"Fiziskajā telpā dzīves vietas maiņa nozīmē pārvietošanos pa vairāk vai mazāk noteiktu trajektoriju, savukārt emocionālajā un garīgajā telpā šis notikums var izvērsties par neprogrozējamu klaiņošanu," stāsta pati māksliniece Anna Salmane.

Daļa no izstādē "Klaiņa" apskatāmajiem darbiem ir atbildes reakcija uz mākslinieces pārcelšanos uz dzīvi Londonā, kamēr citi darbi radušies klaiņojumu rezultātā.
Izstāde būs aplūkojama Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā Alberta ielā 13 (7. stāvs) no 3. līdz 27. jūlijam. Ieeja izstādē – bezmaksas.

Par Laikmetīgās mākslas centru:
Laikmetīgās mākslas centrs ir dinamiska vienība, kas meklē mākslas saistību ar aktuālajiem procesiem sabiedrībā, apgūst pilsētu un apkārtesošo realitāti kā radošu iespēju lauku, reaģē uz izmaiņām globālajā mākslas telpā, sadarbojoties ar māksliniekiem un citām mākslas organizācijām, producējot, informējot, izglītojot, analizējot, pētot, provocējot, uzdodot jautājumus, nosaucot vārdā un nereti pārkāpjot ierastās robežas, aicina piedalīties un būt sociāli aktīviem.
Vairāk informācijas:
www.survivalkit.lv
www.lcca.lv

Elza Zīda
Laikmetīgās mākslas centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas