Svarīga informācija LNSO koncertu biļešu īpašniekiem


Publicitātes foto
Ievērojot ar Covid-19 izplatības ierobežošanu saistītos nosacījumus, kas nosaka distances ievērošanu slēgtās telpās notiekošos pasākumos, LNSO veic izmaiņas šādu koncertu apmeklēšanas kārtībā: "Čaikovskis, Grīgs un Rahmaņinovs", "LNSO kamermūzika. 16 kontrabasi un Alise brīnumzemē", kā arī "LeNeSOns un Šūmaņa "Bērnu ainas"" latviešu un krievu valodā.

“Pavasarī, iesākoties ārkārtas stāvoklim, vairākus tobrīd ieplānotos koncertus pārcēlām uz rudens sezonu. Esam ārkārtīgi priecīgi, ka koncerti Lielajā ģildē var atsākties, tomēr mūsu klausītāju drošības dēļ nepieciešams ievērot distancēšanās noteikumus. Lielās ģildes Lielajā zālē vienā vakarā spējam uzņemt aptuveni 300 cilvēkus, kas ir gandrīz uz pusi mazāk, nekā normālos apstākļos. Dažus koncertus esam ieplānojuši divreiz, lai klausītājus sadalītu divās daļās un visi biļešu īpašnieki tos varētu noskatīties klātienē. Tomēr mākslinieku noslodzes dēļ tas ne vienmēr iespējams. Tādēļ ir koncerti, kuros diemžēl nevarēsim uzņemt visus cilvēkus, kas biļetes iegādājušies gada sākumā. Cerot uz mūsu klausītāju sapratni, aicinām pārreģistrēt nopirktās koncertbiļetes uz jaunām, nodrošinot drošības pasākumu ievērošanu,” skaidro Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra direktore Indra Lūkina.

Koncertbiļešu maiņu varēs veikt no 12. augusta tikai Lielās ģildes kasēs. Kase atvērta katru darbdienu no 12.00 līdz 19.00.

1.     11. septembrī paredzētajā koncertā "Čaikovskis, Grīgs un Rahmaņinovs" biļešu pārreģistrācijā priekšroka tiks dota LNSO abonementu īpašniekiem. Viņiem pārreģistrācijai būs pieejamas 200 biļetes, savukārt iespēja apmeklēt koncertu klātienē nodrošināta tiem 100 regulāro biļešu īpašniekiem, kas Lielās ģildes kasē biļetes apmainīt ieradīsies pirmie. Tie, kuri ierobežoto vietu skaita dēļ biļetes pārreģistrēt nepaspēs, biļeti kasē varēs apmainīt pret naudu.      Koncertu būs iespējams skatīties tiešsaistē.      

2.     Koncertam "LNSO kamermūzika. 16 kontrabasi un Alise brīnumzemē", kas paredzēts 8. oktobrī, biļetes vienlaikus varēs pārreģistrēt gan abonementu īpašnieki, gan regulāro biļešu īpašnieki.

3.     Koncerts  "LeNeSOns un Šūmaņa "Bērnu ainas"" latviešu valodā notiks divreiz – 21. novembrī pl. 14.00 un 28. novembrī pl. 14.00. Savukārt koncerts krievu valodā notiks iepriekš plānotajā laikā – 21. novembrī pl. 11.00. Veicot biļešu pārreģistrāciju “LeNeSOns” koncertam latviešu valodā, lūgums norādīt vēlamo apmeklējuma datumu. Biļešu pārreģistrācija notiks konkrētajās cenu zonās, taču sēdvietas tiks ierādītas pirms paša pasākuma. Lūgums ņemt vērā, ka pēc pašreizējiem nosacījumiem kopā var sēdēt līdz 4 cilvēkiem no vienas mājsaimniecības. 

Cilvēki, kas iegādājušies biļetes uz koncertu "Kazadesī un Bēthovens”, aicināti sekot informācijai LNSO mājaslapā http://lnso.lv, kā arī LNSO Facebook kontā. Informācija par biļešu maiņu uz šo koncertu būs vēlāk.

Tāpat LNSO atgādina, ka, balstoties uz MK noteikumiem, kas stājušies spēkā 1. augustā, pirms koncerta apmeklējuma sēdvieta obligāti jāpersonalizē. To iespējams izdarīt “Biļešu paradīzes” mājaslapā http://bilesuparadize.lv sadaļā “Biļetes personalizācija”, uzrādot pasākuma apmeklētāja vārdu, uzvārdu, biļetes numuru un kontaktus. Šie dati tiks izmantoti, lai nepieciešamības gadījumā identificētu biļetes īpašnieku, kā arī sazinātos ar viņu. Dati tiks uzglabāti vienu mēnesi pēc pasākuma norises datuma. Pie ieejas pasākumā obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Biļetei piesaistītajiem un dokumentā norādītajiem personas datiem jāsakrīt.

Detalizētāku informāciju par LNSO koncertiem var atrast orķestra mājaslapā http://lnso.lv vai Facebook kontā.

Ogilvy PR LATVIA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums