Jaunā Rīgas Centrālās bibliotēkas gadagrāmata ir klāt!


public. foto
19. decembrī plkst. 15.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB) Brīvības ielā 49/53 tiek prezentēta Rīgas Centrālās bibliotēkas jaunā gadagrāmata. "Rīgas Centrālās bibliotēkas gadagrāmata 2018" atspoguļo bibliotēku darbību Latvijas simtgades gadā, kas kultūras nozarei ir bijis ļoti intensīvs un notikumiem bagāts.

Jaunā gadagrāmatā ir papildināta ar jaunām sadaļām. Sadaļā “Viedokļos ieklausoties” apkopotas intervijas ar vadošiem nozares speciālistiem. Šajās intervijās atspoguļota bibliotēkas vieta un loma šodienas sabiedrībā, kā arī attīstības perspektīvas problēmu iespējamā risinājuma kontekstā.

Jauna sadaļa grāmatā ir “Bibliotēku pārvērtības”, kurā publicētie raksti atklāj divu filiāļu telpu atjaunošanas un pārveides īpatnības un to pievienošanos skaistāko un modernāko bibliotēku pulkam.

Mūsu bibliotēku vēstures lappuses ir papildinājis izsmeļošs pētījums par literātu, publicistu un bibliotekāru Jūliju Teodoru Krūmiņu.

Plašā sadaļa “Pašu mājās” atspoguļo aizvadītā gada interesantāko pieredzi - darbu ar skolu bibliotēkām, vairāku projektu veiksmīgu realizāciju, uzziņu un informācijas darbu un daudz ko citu.

Tradicionālā sadaļa “Sarunas gada garumā” apkopo intervijas ar RCB bibliotekāriem, atklājot viņu pārdomas par darba un personiskās dzīves pieredzi.

Mazliet jautrības gadagrāmatas nopietnajā stilā sniegs sadaļa “Domādams neizdomāsi”.

Izdevumu tradicionāli noslēdz svarīgāko notikumu hronika un bibliogrāfiskais saraksts – publikācijas par Rīgas Centrālo bibliotēku. Grāmata ir bagātīgi ilustrēta.

Gadagrāmata gaida savu lasītāju – gan profesionāļus un studentus, gan ikvienu, kam interesē mūsdienu publiskā bibliotēka.

Rīgas Centrālā bibliotēka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi