Grāmatas "Ragana bez diploma" atvēršanas svētki


Nella no Krotes_foto
9. oktobrī plkst. 16.30 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā, Pasākumu zālē) sadarbībā ar izdevniecību "Latvijas Mediji" aicina uz Nellas no Krotes grāmatas "Ragana bez diploma" atvēršanas svētkiem.

Nella no Krotes, īstajā vārdā Ilga Liepiņa, rakstīšanai pievērsās tieši pirms desmit gadiem, kad dēli aizgāja savā dzīvē, un parādījās vairāk brīva laika. Darba dzīve vairāk saistījusies ar sociālo jomu, turpretī interešu loks aptver gandrīz visu, izņemot sportu un vēsturi. Jaunībā dziedājusi koros, vēlāk noadījusi simtiem cimdu un zeķu, izaudzējusi kilogramiem aveņu un zirņu, nu rušinās arī literatūras un dramaturģijas laukā. "Ragana bez diploma" ir autores ceturtais romāns.

“Ragana bez diploma” ir stāsts par Bārbalu, kas ir visparastākā meiča, kas dzimusi jauktā ģimenē un augusi rūpnīcas kopmītnē vidēji glīta, vidēji izglītota, taču enerģija un apņēmība viņai ir pārpārēm. Nonākot svešā ciematā, Bārbalai raganas birka ātri vien tiek piekarināta gandrīz bez iemesla... Romāns ir par notikumiem, kuros iesaistās mūsdienu Latvijas vārdā nesauktas mazpilsētas divas ģimenes, par īstajā brīdī nepateiktu patiesību, vienam otra nesaklausīšanu, dusmām, tumsonību un mazlietiņ mīlestību.

Laipni aicināti visi interesenti!

Pasākuma gaitā uzņemtie foto un videomateriāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos

Rīgas Centrālā bibliotēka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums