Mākslas galerijā "Noass" atklās Līvas Arnavas personālizstādi


public. foto
Šodien, 8. augustā, mākslas galerijā "Noass" tiks atklāta Līvas Arnavas personālizstāde "Varbūt Tiešām", kas aplūkos dažādus cilvēka uztveres aspektus mūsdienu informācijas laikmetā. Izstādes atklāšana notiks no pl.18.00, tai sekos tekstgrupas "Orbīta" un projekta "Gas of Latvia" performances vakara izskaņā.

Personālizstāde veidota kā multimediālu instalāciju virkne, kura veltīta cilvēka redzes un domāšanas mijiedarbībai, un tās ideju aizmetņi rodami gan mākslā, gan medicīnā un fizikā. Izstāde ar grafikas, fotogrāfijas, animācijas un citu izteiksmes formu palīdzību skatītājus vedīs cauri savas uztveres un apziņas līkločiem. Izstādē būs iespējams gan pārbaudīt redzi, gan “paņemt acis rokās” vai tieši pretēji – gremdēties aizvērtu acu ainavās, savās atmiņās.

“Šodien informācijas aprite ir sasniegusi vēl nebijušu tempus un apjomus. Attiecīgi visapkārt esošais satura jūklis nereti kļūst mulsinošs, un arvien būtiskākas kļūst tādas prasmes kā informācijas filtrēšana un kritiskā domāšana. Šīm prasmēm pamatā ir divas vitāli svarīgas spējas - redzēt un domāt. Tomēr ir skaidrs, ka cilvēki gan redz, gan domā atšķirīgi,” uzsver izstādes autore Līva Arnava.

Līva Arnava (dz.1996) 2018. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vides mākslas nodaļu, un šī ir viņas pirmā personālizstāde.

Izstāde “Varbūt Tiešām” galerijā “Noass” būs skatāma līdz šā gada 15.septembrim, izstādes norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome.

Arts centre NOASS
Naive Art Museum of Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli