Rīgā uzstāsies grupa Boombox


public. foto
16. novembrī Rīgas naktsklubā "Studio 69" uzstāsies Ukrainas skatuves izcilnieki — fanka, hiphopa un roka grupa "BoomBox", informē portals balticevents.info.

„BoomBox” izveidota Kijevā 2004. gadā pēc toreizējā „Grafit” ģitārista Andreja Hlivņuka un „Tartak” ģitārista Andrejs Samoilo iniciatīvas. Dziesmas skan galvenokārt ukrainiski, taču repertuārā parādās arī krievu un angļu valoda.

Grupas pirmais albums tika izdots 2005. gadā un vienā acumirklī atnesa puišiem slavu. BoomBox liriskās kompozīcijas skanēja visās Ukrainas radiostacijās.

2006. gadā nāca klajā otrais disks “Family Бізнес”, tas ieguva zelta albuma statusu (tika izdots 100 tūkstošos eksemplāru). Grupa ierakstīja arī mūziku kinofilmai “ Hotabičs”: tajā skanēja pieci „BoomBox” sacerētie muzikālie fragmenti — četri no albuma „Melomānija” un viens – no “Family Бізнес”.

2007. gada vasarā grupas kompozīcija „Sargiem” iekļuva visu radiostaciju ēterā ne tikai Ukrainā, bet visā postsovetiskajā telpā.

https://www.youtube.com/watch?v=DNltnu4hLmw

Turpmākajos gados grupa izdeva 3 skanējuma ziņā visai atšķirīgus albumus. Pārmaiņus ar veco hītu remiksiem tajos var dzirdēt fanka un roka pirmatskaņojumus akustiskā un elektriskā izpildījumā. Albumos iekļautas arī kaverversijas. Dziesmas attiecas gan uz grupas agrīno daiļradi, gan uz „elektrisko periodu”.

2018. gada rudenī „BoomBox” dosies apjomīgā koncerttūrē pa Poliju un Baltijas valstīm. 16. novembrī grupa uzstāsies Rīgā, kur skanēs gan jaunas kompozīcijas, gan labi pazīstamas dziesmas.

Biļetes ir pieejamas visas Biļešu Serviss kasēs, kā arī Ticketshop.lv mājaslapā.


 

Lеvs Berezins
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli