Jūrmalas viesnīcas piedzīvojušas būtisku tūristu pieplūdumu festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala – 2018" laikā


Laima-Rendezvous-Maris-Lazdans public. foto
Kā apliecina viesnīcu rezervēšanas portāla Booking.com dati par periodu no 19. līdz 22.jūlijam, festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala – 2018" laikā rezervēt numuriņu kādā no Jūrmalas viesnīcām bija praktiski neiespējami – tie visi bija aizņemti.

Dienās, kad noritēja festivāls, portālā Booking.com parādījās brīdinājums: “Naktsmītņu rezervācija Jūrmalā pašreiz sasniegusi 99%” un sekoja piedāvājumi rezervēt viesnīcas Rīgā vai citās tuvākajās pilsētās. Tajā pašā laikā citās jūlija dienās, neskatoties uz to, ka rit aktīvā sezona, ir daudz vairāk iespēju atrast brīvus numuriņus kūrortpilsētā.

Viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA” ārējo sakaru departamenta vadītāja Alise Indriksone arī apliecina būtisko viesu pieplūdumu šajās dienās. “Ja runājam par sajūtām, manuprāt, visvairāk viesu bija laikā no 18. līdz 19.jūlijam, kad aizņemti bija pilnīgi visi numuriņi. Pēc 22.jūlija viesu skaits nedaudz samazinājās – aizņemti bija 90% numuriņu, kas ir ierastais rādītājs karstajā sezonā. Šis laiks tieši sakrita ar festivāla noslēgumu,”, atzīmē Indriksone.

Savukārt viesnīcas Hotel Jūrmala Spa Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Štāla-Bula uzskata, ka Jūrmalā festivāls piesaista ievērojamu skaitu tūristu no Krievijas.  “Laimas festivāls ir viens no tiem kultūras notikumiem, kas Jūrmalā piesaista ievērojamu skaitu viesu, jo Laima ir plaši pazīstama. Īpaši aktuāls tas ir viesiem no Krievijas, kuri Jūrmalā ierodas biežāk kā citu valstu pārstāvji,” skaidro Štāla-Bula.

“Laima Rendezvous Jūrmala” šajā gadā Dzinaru koncertzālē pulcēja 10 000 skatītāju. Tikai ārzemju mākslinieki un viņu komandas bija ieradušies 186 cilvēku sastāvā. Bez Latvijas šā gada festivālā piedalījās arī pārstāvji no Kubas, Itālijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas, Moldovas, Ukrainas, Krievijas, Kazahstānas, Gruzijas, Tadžikistānas un Vācijas. Vairākas ceļojumu aģentūras Krievijā, Baltkrievijā un citās valstīs jau laikus piedāvāja īpašas tūres uz Laimas Vaikules festivālu ar izmitināšanu Jūrmalā.

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās Statistikas pārvaldes datiem, tūristu skaits Jūrmalā pēdējo gadu laikā ir pieaudzis. Tā 2017. gada pirmajā pusē, salīdzinot ar 2016. gada sākumu, tas pieaudzis par 30,35%. 2017. gada otrajā pusē Latvijas viesnīcas izmitinājušas 694,2 tūkstošus viesu, kas ir par 13,3% vairāk nekā analogā laikā gadu iepriekš.

Savukārt viesnīcu skaits skaits Latvijā pēdējo desmit gadu laikā palielinājies par 34,7%, kā arī ievērojami pieaudzis piedāvājums četrzvaigžņu viesnīcu segmentā.

Starptautiskais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala – 2018” norisinājās no 19.līdz 22.jūlijam. Festivāla translācijai dažādās valstīs sekoja līdzi aptuveni 100 miljoni cilvēku. Pasākumā uzstājās Filips Kirkorovs, Larisa Doļina, Tamara Gverdciteli, Hibla Gerzmava, Nino Katamadze, Andrejs Makarevičs, Semjons Sļepakovs, Ksenija Sidorova, Jeļena Vaenga, Mario Biondi, Vera Brežņeva, Ani Lorak, Ballet Freedom, Roberto Kels Torress, Intars Busulis, Igo Fomins un citi mākslinieki.

“Šī gada festīvāls ir tikko noslēdzies, bet mēs neatslābstam un aktīvi jau gatavojamies “Rendezvous – 2019”. Nākamais festivālam būs ļoti īpašs gads - tiks svinēta piecu gadu jubileja. Jau zināms, ka 2019.gadā festivāls norisināsies no 18.līdz 21.jūlijam. Mēs jūs aicinām!”, uzsver pasākuma producente Elita Mīlgrāve.

Par festivālu „Laima. Rendezvous. Jūrmala”:

Starptautiskais mūzikas festivāls „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018” norisinās no 19. līdz 22. jūlijam. Uz „Dzintaru” koncertzāles skatuves pēc Laimas Vaikules ielūguma uzstājās populārās mūzikas zvaigznes no Latvijas, Krievijas, Ukrainas un Gruzijas, kā arī pasaules mūzikas leģendas un jauni, talantīgi latviešu mūziķi. Festivāla viesi galvenokārt ir tuvi Laimas Vaikules draugi. Uz skatuves uzstāsies arī aizraujoši dueti un trio, sniedzot patiesu muzikālu „rendezvous”. Plašāka informācija pieejama vietnē http://www.jurmalarandevu.lv.

 

Public ID Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli