"Riga Jazz Stage" īpašo "Tele2" balvu "Skatītāju simpātija 2018" saņēma Viktorija Anton no Ukrainas


Riga_Jazz_Stage_Tele2_
Aizvadītajās brīvdienās ar "Tele2" atbalstu norisinājās viens no zīmīgākajiem notikumiem Latvijas un arī Eiropas džeza pasaulē "Riga Jazz Stage 2018". Jau tradicionāli, vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paralēli konkursa žūrijas piešķirtajām godalgām izsludinājis arī īpašo balvu - "Skatītāju simpātija 2018". Šo titulu, kā arī viedtelefonu Iphone X ieguva džeza dziedātāja no Ukrainas Viktorija Anton.

Viktorija skatītājus iekaroja ne vien ar savu talantu un profesionalitāti, bet arī ar drošu sajūtu uz skatuves un spēju sarunāties ar publiku un piesaistīt tās neviltotu interesi.

“Tele2” balvas “Skatītāju simpātija 2018” ieguvēja Viktorija ir džeza dziedātāja no Ukrainas, kura pašlaik dzīvo Vācijā. Viktorija ieguva bakalaura grādu skatuves mākslā un aktiermeistarībā Kijevas Nacionālā I.K.Karpenko-Karyi Teātra, Kino un TV Universitātē. Šobrīd dziedātāja studē džeza vokālu Drēzdenē. Viņa ir dziedājusi Berlīnes korī “Young Voices Brandenburg” un Flinstones bigbendā, Berlīnē, uzsākusi divus mūzikas projektus – etniskā džeza grupu “Leleka” un “Jazz soli research practice project”. 2017. gadā “Leleka” vinnēja 6. creole Berlin Brandenburg pasaules mūzikas konkursā. 2016. gadā kļuva par “StuVo Jazz Contest 2016” balvas ieguvēju nominācijā “Neparastā džeza standartu interpretācija”, kā arī saņēma stipendiju  dalībai New York Voices Starptautiskajā vokāla džeza nometnē Ptujā, Slovenijā.

Ar pārējiem konkursa uzvarētājiem un viņu biogrāfiju var iepazīties “Riga Jazz Stage 2018” mājaslapā: [u]https://ej.uz/rigajazz-uzvaretaji[/u]

“Rīgas Ritmu” – “Riga Jazz Stage“ rīkotāja – un “Tele2” sadarbība ilgst jau trešo desmitgadi, kopā attīstot džeza kustību Latvijā un sniedzot iespēju topošajiem un jau pieredzējušiem Latvijas talantiem atrast ceļu uz Eiropas un pasaules džeza skatuves.

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā, un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina Latvijā 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

 

Foto - Jānis Porietis

“Tele2”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli