Aicinām pieteikties profesionālus māksliniekus un mākslas studentus dalībai glezniecības izstādē–konkursā Ziemas stāsti


2016./2017 gada izstādes “Ziemas stāsti” dalībnieki – no kreisās – Dzintars Adienis, Einārs Kvilis, Ligita Caune, Juris Ģērmanis, Vjačeslavs Borisovs. Foto: R.Reliņa
No 2017. gada 1. decembra līdz 2018. gada 31. janvārim Rīgas Kultūras un atpūtas centra "Imanta" visās izstāžu galerijās notiks otrā ikgadējā izstāde "Ziemas stāsti", šoreiz jau kā glezniecības izstāde - konkurss. Piedalīties izstādē tiek aicināts ikviens profesionāls mākslinieks vai mākslas students ar saviem darbiem par atbilstošo tēmu. Konkursa nolikumu un pieteikumu var meklēt Kultūras un atpūtas centra "Imanta" mājas lapā:

http://imantakultura.riga.lv/lv/jaunumi/aicinam-pieteikties-izstadei-konkursam-ziemas-stasti/.

Pieteikšanās izstādei – konkursam “Ziemas stāsti” - līdz 22. novembrim.

Darbu iesniegšana - līdz 27. novembrim.

Izstādes darbu vērtēšanu līdz 2018. gada 15. janvārim veiks profesionāla žūrija, bet izstādes apmeklētājiem līdz 19. janvārim būs iespēja izvēlēties savu iecienītāko izstādes darbu, par to balsojot.

Izstāde - konkurss “Ziemas stāsti” norisināsies Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” no 2017. gada 1. decembra. Konkursa balvu pasniegšanas pasākums notiks Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” 2018. gada 20. janvārī un tajā tiks pasniegtas trīs žūrijas balvas un viena skatītāju simpātiju balva.

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija