Summer Sound festivāls papildina mākslinieku sarakstu ar grupām no Baltijas valstīm


Deeper_Upper
Vasaras krāšņākā pludmales festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstu papildina muzikālās apvienības no Baltijas valstīm - Deeper Upper, Sibyl Vane, Satellites LV, Z-Scars, Very Cool People un Chris Noah.

 Sintezatora skaņu piepildīto indie apvienību Deeper Upper veido četri puiši no Lietuvas. Kopš 2010.gada grupa ir uzstājusies vairākos festivālos Baltijā un Eiropā, kā arī ieguvuši godpilno pirmo vietu 2014.gada “EuroMusic Contest” konkursā. Grupas biogrāfijā ir viens pilnais studijas albums “Mirrors”, kā arī divi minialbumi “Ceremony” un “Structures”.

Sibyl Vane ir melanholisks indie un alternatīvā roka trio no Igaunijas. Ievērības cienīgs ir fakts, ka grupas vokāliste, ģitāriste un dziesmu autore Helēna Rendlahta ir vienīgā dziedošā un ģitāru spēlējošā sieviete Igaunijas rokmūzikā. Savu debijas albumu “Love, Holy Water and TV” grupa izdeva Latvijas indie mūzikas ierakstu kompānijā “I Love You Records” un kopš tā laika regulāri uzstājas Latvijā gan ar solo koncertiem, gan dažādos festivālos.

Pašmāju grupa Satellites LV muzicē jau kopš 90. gadu otrās puses un kopš 2006.gada tās sastāvā ir Jānis Žilde, Edgars Žilde, Toms Ostrovskis, Mareks Ameriks un Ervings Znotiņš. Savulaik plūkuši laurus mūzikas festivālā “Liepājas Dzintars 1997”, ieguvuši vairākas Mūzikas ierakstu gada balvas un kā pirmie Baltijas valstīs izdevuši albumus britpopa (“Piens”) un postroka (“Kind of Glue”) žanros. Šogad Satellites LV plāno savu diskogrāfiju papildināt ar jaunu albumu, kurā būs jūtamas 70. gadu softroka un 80. gadu postpanka noskaņas.

Z-Scars ir grupa no Latvijas, kura plašāku atpazīstamību ieguva 2003.gadā ar dziesmu, kura šobrīd jau kļuvusi par leģenu – “Tu tuvojies sev”. Pop-rok stilā spēlējošā grupa Z-Scars kopumā ir izdevusi sešus studijas albumus un piedalījusies vairākos konkursos, tai skaitā “Liepājas Dzintars” un Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Šī gada maijā grupa izdeva singlu “Maratons”, aktīvi koncertē un strādā pie savu labāko dziesmu dzīvo ierakstu akustisko versiju albuma izdošanas.

Viena no labākajām džezfanka grupām Latvijā un arī Baltijā Very Cool People šogad izdevusi albumu ar neredzēti garu nosaukumu “Heya Some Kind of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas”, kas pēc skaita ir ceturtais grupas albums. Summer Sound festivālā dziesmas no jaunā albuma Very Cool People uz skatuves palīdzēs izpildīt dziedātājas Kristīne Prauliņa un Evilena Protektore.

22 gadus vecais mūziķis no Rīgas Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, Latvijas mūzikas aprindās sevi pieteica pirms diviem gadiem ar singlu “Had it all”. Šī gada maijā pie klausītājiem nonāca viņa debijas minialbums “What About Tomorrow?”

Sabīne Brice
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi