Cēsīs izskanējis operdziedātāja Aleksandra Antoņenko koncerts un atklāta Ilzes Avotiņas personālizstāde


FOTO: Anrijs Požarskis
Sestdien, 8. aprīlī, koncertzālē "Cēsis" bija baudāma īsti pavasarīga programma - izskanēja pasaulslavenā latviešu tenora Aleksandra Antoņenko solokoncerts un tika atklāta košās un neatkārtojamās mākslinieces Ilzes Avotiņas personālizstāde "Pavasara pastorāle".

Aleksandra Antoņenko balss pirmo reizi koncertzālē “Cēsis” skanēja tās atklāšanas koncertā, un, tuvojoties jau trešajai koncertzāles gadadienai, klausītājiem bija sarūpēta skaista atkalsatikšanās. Ar nedalītu sajūsmu un stāv ovācijām tika uzņemta izcilā tenora un viņa skatuves partnera – pianista Daniela Pavļuta, sagatavotā latviešu vokālās mūzikas un Riharda Štrausa opusu programmā.


FOTO: Anrijs Požarskis

Vakara ieskaņā koncertzāles mākslas galerijā INSIGNIA tika atklāta Ilzes Avotiņas personālizstāde “Pavasara pastorāle”, kurā klāt bija gan mākslinieces tuvinieki un draugi, gan viņas talanta cienītāji.


FOTO: Anrijs Požarskis


FOTO: Anrijs Požarskis

 Līdz pat 20. maijam koncertzāles galerijā, kā arī 2. un 3. stāvā būs aplūkojama Avotiņas daiļrades retrospekcija, kurā iekļauti gan pēdējās desmitgadēs tapuši darbi, gan jaunas, citur vēl neizstādītas gleznas.


FOTO: Anrijs Požarskis

Izstādi veidojusi kuratore Inese Baranovska un tā tapusi ar autoražotāja OPEL atbalstu.  

Koncertzāle “Cēsis”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana