Iznīcina ap tūkstoti cigarešu paciņu, pāris simtu litru pārsvarā spirta

Šodien tika iznīcinātas cigaretes, alkohols un vēl dažādi priekšmeti , kas izņemti kopumā 88 administratīvajās lietās. Atsavinātās mantas uzkrātas aptuveni divu gadu garumā un teritoriāli izņemtas Valsts policijas Rīgas reģiona Teikas iecirknī. Tādēļ iznīcināšanas procesu rūpīgi uzraudzīja arī Teikas iecirkņa kārtības policijas inspektore.

Kopumā šodien tika sagriezts aptuveni tūkstotis cigarešu paciņu un izlieti pāris simtu litru dažādas izcelsmes alkoholisko dzērienu, pārsvarā spirts. Tāpat kā iepriekšējā reizē, arī šoreiz tās visas sagrieza Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki ar asiem nažiem.


Cigarešu sortiments un izcelsmes valstis visdažādākās - "More", "NZ" ""Premjer", "Kiss" utt. Cigarešu paciņas pārsvarā bija marķētas ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām. Cigaretes un alkohols izņemti Teikas rajona tirgos.

Iznīcināti tika arī nelegālie priekšmeti, kuri savulaik atsavināti cietuma caurlaidē. Viens no tiem – muzikālā apsveikumu kartiņa, ar skaistu novēlējumu nebrīvē esošajam un sirsnīgu parakstu – "tava foršā draudzene".

Šoreiz gan draudzene nebija tik ļoti rūpējusies par brīvā laika kavēšanu, klausoties apsveikuma dziesmiņu, bet gan par to, lai draugs atrastu kartiņā paslēptās un cietumā tika ļoti gaidītās mobilā telefona Zelta zivtiņas SIM kartes.

Ieva Rekšņa
Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana