Kriminālvajāšanai nodota lieta par tīšu vīrieša saduršanu

18. septembrī Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai Dobeles rajona prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par tīšu vīrieša saduršanu, kas tika izdarīta šī gada 13. februārī Aucē. Aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu tika aizturēta 1988. gadā dzimusi sieviete.

VP ZRP Dobeles iecirknī 13. februārī tika saņemta informācija, ka Auces novadā, Aucē, kāda sieviete ar nazi tīši iedūrusi 1991. gadā dzimušam vīrietim muguras daļā, nodarot smagus miesas bojājumus.

Likumsargi nekavējoties uzsāka izmeklēšanu, kuras laikā policisti noskaidroja, ka iesaistītās personas bija savstarpēji pazīstamas, līdz noziedzīga nodarījuma izdarīšanai dzīvoja kopā un sieviete smagos miesas bojājumus izdarīja kopīgas alkohola lietošanas laikā pēc konflikta. Sievietei tika piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Veicot visas nepieciešamās kriminālprocesa izmeklēšanas darbības, tika iegūts pietiekošs pierādījumu kopums un šī gada 18. septembrī tika pieņemts lēmums par kriminālprocesa nodošanu Dobeles rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pēc Krimināllikuma 125. panta otrās daļas 9. punkta par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, ja tas izdarīts pret personu, ar kuru noziedzīgā nodarījuma izdarītājs ir pastāvīgās intīmās attiecībās un ar kuru noziedzīgā nodarījuma izdarītājam ir kopīga (nedalīta) saimniecība. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums